Sakla Beni Kadir Kimdir? İncila’nın için gelen (Baran Bölükbaşı)

Sakla Beni Kadir kimdir? Sizler için yakından tanıtacağız. Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Sakla Beni dizisinin yönetmen koltuğunda Nadim Güç oturmaktadır. Başrolünde Uraz Kaygılaroğlu ve Cemre Baysel’in yer aldığı Sakla Beni dizisi Kadir karakterini Baran Bölükbaşı canlandıracaktır. Bu haberimizde Sakla Beni dizisi Kadir’i ve Kadir karakterini canlandıran oyuncumuz Baran Bölükbaşı’nı yakından tanıtacağız.

Sakla Beni Kadir Karakteri Kimdir?

Senaryosunu Armağan Gülşahin ve Nergis Otluoğlu Akoğlu’nun kaleme aldığı Sakla Beni dizisi Kadir karakteri, diziye yeni dahil olmuştur. Kadir karakteri dizinin kadın başrol oyuncusu Cemre Baysel’in hayat verdiği İncila karakterine partner olarak katılmıştır. Ana karakterler arasında yer alan Kadir, dizide ki dengeleri değiştirecek ve ortalığı karıştıracaktır.

Sakla Beni Kadir Kimdir? İncila’nın için gelen (Baran Bölükbaşı)

Sakla Beni Kadir Kimdir?

İncila’ya partner olarak gelen Kadir karakterine oyuncumuz Baran Bölükbaşı hayat verecektir. Yayınlandığı günün en çok izlenen dizilerinden olan Sakla Beni’nin sevenleri Kadir karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz da merak etmiş ve araştırmıştır. Bizler de merak eden izleyiciler için Sakla Beni dizisinin kadrosuna yeni katılan oyuncumuz Baran Bölükbaşı’nı yakından tanıtacağız.

Baran Bölükbaşı

1 Mayıs 1994 yılında İskenderun’da dünyaya gelen Baran Bölükbaşı, Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünde eğitimine devam etmektedir. Baran Bölükbaşı, daha önce Antalya Replik Sanat Okulları ve Cüneyt Sayıl Oyunculuk Atölyesi’nden oyunculuk eğitimi almıştır. 2017 yılında Adı Efsane dizisiyle sektöre adım atan oyuncumuz özellikle bu dizide canlandırdığı Fikret Yurdakul karakteri ile tanınmıştır. En son Yalı Çapkını dizisiyle izleyici karşısına çıkan oyuncumuz aynı zamanda Gitar, Bağlama ve Bateri de çalmaktadır.

Baran Bölükbaşı’nın Rol Aldığı Diziler ve Filmler

Sakla Beni / Kadir / 2023 – TV Dizisi
Yalı Çapkını / Tarık / 2023 – TV Dizisi
Bir Peri Masalı / Alp Göçer / 2022 – TV Dizisi
Son Nefesime Kadar / Emre / 2022 – TV Dizisi
Şafak Vakti / 2021 – Sinema Filmi
Kırmızı Oda / Genç Sadi / 2021 – TV Dizisi
Öğrenci Evi / Latif / 2021 – TV Dizisi
Vuslat / Fırat Çağlar / 2019-2020 – TV Dizisi
Servet / Korkmaz / 2018 – TV Dizisi
Sevda’nın Bahçeşi / Tolga / 2017 – TV Dizisi
Adı Efsane / Fikret Yurdakul / 2017 – TV Dizisi

Baran Bölükbaşı İnstagram Kullanıcı Adı

Aynı zamanda müzikle de uğraşan oyuncumuz Baran Bölükbaşı, instagram hesabından özel hayatı ve projeleri hakkında sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram’da 117 gönderisi ve 681.000 takipçisi bulunan yakışıklı oyuncumuz Baran Bölükbaşı’nın Instagram kullanıcı adı: @baranbolukbasii’dır.

Baran Bölükbaşı Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Son dönemin popüler isimlerinden olan Baran Bölükbaşı geçtiğimiz yıllarda, kendi gibi oyuncu olan Özgü Kaya ile birlikteydi. Fakat ikili daha sonra yollarını ayırmıştır. Baran Bölükbaşı’nın adı şimdiler de Yalı Çapkını dizisinde ki rol arkadaşı Buçe Buse Kahraman ile anılmaktadır.

Baran Bölükbaşı Kıyafetleri Marka ve Fiyatları

Yakışıklılığıyla da izleyiciler ve yapımcıların gönlünde taht kuran oyuncumuz Baran Bölükbaşı, sevilen dizi Sakla Beni ile anlaşma sağlanmıştır. İlerleyen günlerde yakışıklı oyuncumuz Baran Bölükbaşı’nın Sakla Beni dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyatlarıyla beraber sayfamızdan paylaşacağız.

Sakla Beni Kadir kimdir? Kadir karakterini canlandıran oyuncumuz Baran Bölükbaşı’nı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 11 Aralık 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:


Sakla Beni Kadir Kimdir? İncila’nın için gelen (Baran Bölükbaşı) (1 Yorum)

  1. Adı Efsane dizisinden beri yakından takip ediyorum çok yakışıklı bir oyuncu. Bütün rollerin hakkını veriyor. Sakla Beni dizisine katıldıgını simdi öğrendim. Hemen diziyi izlemeye başlıyorum