Şahmaran Dizisi Hare Karakteri (Nilay Erdönmez) Bilgileri

15.09.2021
1.123

Burada Şahmaran Dizisi Hare Karakteri hakkında bilgiler vereceğiz. TIMS&B imzalı Şahmaran dizisinin çekimleri ay sonunuda başlayacaktır. Çekimleri Adana, Tarsus ve Datça’da yapılacak olan Şahmaran dizisinin başrollerini Burak Deniz ve Serenay Sarıkaya paylaşacaktır. Yönetmen koltuğunda Umut Turagay’ın oturduğu Şahmaran dizisinde yer alan Hare karakteride izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Netflix de yayınlanacak olan Şahmaran dizisinde yer alan Hare karakterini daha yakından tanıtacağız ve Şahmaran dizisi Hare kimdir? Şahmaran dizisi Hare karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Şahmaran Dizisi Hare Karakteri Kimdir?

Şahmaran Dizisi Hare Karakteri (Nilay Erdönmez)Dijital bir platform olan Netflix’te izleyici karşısına çıkacak olan Şahmaran dizisine yeni katılan Hare karakteri dizinin önemli karakterlerinden biridir. Ancak Hare karakteri hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Şahmaran dizisinde yer alan Hare karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Şahmaran Dizisi Hare Kimdir?

Şahmaran dizisinde Hare karakterinde güzel oyuncumuz Nilay Erdönmez hayat verecektir. Bizde sizler için bu konumuzda oyuncumuz Nilay Erdönmez’i daha yakından tanıtacağız ve Nilay Erdönmez kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Nilay Erdönmez Şahmaran Dizisi Hare rolünde

Nilay Erdönmez Kimdir?

35 yaşındaki güzel oyuncumuz Nilay Erdönmez, 12 Mayıs 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2007 yılından Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olan oyuncumuz, 2011 yılında aynı okulda yüksek lisans eğitimi almıştır. Aynı zamanda diksiyon eğitmenliği yapan Nilay Erdönmez daha önce Güzel Günler, Bir Zamanlar Osmanlı, Kıyam, Gözetleme Kulesi, Sevdaluk, Bütün Saadetler Mümkündür, İstanbullu Gelin, Tehlikeli Karım, Kapı gibi başarılı projelerde yer almıştır ve oyuncumuz kamera karşısına en son 2020 yılında Hizmetçiler dizisi ile geçmiştir.

Nilay Erdönmez Yer Aldığı Diziler

Şahmaran (2021) – Hare
Hizmetçiler (2020) – Gülseren Atahanlı
Tehlikeli Karım (2018) – İpek
İstanbullu Gelin (2017) – Asiye
Sevdaluk (2014) – Emine-Nihan
Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam (2012) – Gonca Nigar
Güzel Günler (2007)

Nilay Erdönmez Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Hare karakteri ile izleyici karşısına çıkacak olan güzel oyuncumuz Nilay Erdönmez sosyal medyada oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun ınstagram da 116 gönderisi ve yaklaşık olarak 17 bin takipçisi vardır. Nilay Erdönmez’in resmi ınstagram hesabı: @nilayerdonmez

Nilay Erdönmez Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Izleyiciler tarafından güzel oyuncumuz Nilay Erdönmez’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Güzel oyuncumuz Nilay Erdönmez henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşayan oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuzun hayatında bilinen biri yoktur.

Şahmaran Dizisi Hare – Nilay Erdönmez Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Nilay Erdönmez tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oldukça şık parçalar seçen oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Nilay Erdönmez’in özel hayatında ve Şahmaran dizisinde giydiği etek, pantolon, ceket, gömlek, kaban, mont, tişört, kazak, hırka, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için Şahmaran dizisinde yer alan Hare karakterini ve Hare karakterine hayat veren oyuncumuz Nilay Erdönmez’i yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.