Şahane Hayatım Nerede Çekiliyor, Sete Nasıl Gidilir?

21.09.2023
260

Şahane Hayatım nerede çekiliyor? Sete nasıl gidilir? Çekim yerleri ve mekanlarını sizlerle paylaşacağız. Oyuncu kadrosunda Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Nesrin Cavadzade, Sumru Yavrucuk, Yiğit Özşener, Gökçe Eyüboğlu ve Serkan Keskin gibi başarılı isimlerin yer aldığı Şahane Hayatım dizisi önümüzdeki günlerde Fox Tv’de yayınlanacaktır. Şahane Hayatım dizisinin nerede çekildiği de merak edilmiştir. Bizlerde Şahane Hayatım dizisinin nerede, hangi il ve ilçede çekildiğini sizlerle paylaşacağız.

Şahane Hayatım Dizisi Nerede Çekiliyor?

Şahane Hayatım dizisi hangi mahallede il ilçede çekiliyorYapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Şahane Hayatım dizisi Fox Tv’de izleyici karşısına çıkacaktır. Senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı Şahane Hayatım dizisinin nerede çekildiği de merak edilmiştir. Şahane Hayatım dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde başlamıştır. Şahane Hayatım dizisinin çekimleri İstanbul’da devam etmektedir. Çekimlerde İstanbul’un bir çok farklı semt ve sokağı kullanılacaktır. Şahane Hayatım Dizisi Oyuncuları ve Konusu:

Şahane Hayatım Dizisi Hangi İl Ve İlçede Çekiliyor?

Şahane Hayatım dizisi Nerede ÇekiliyorDaha önce Galip Derviş, Ne Münasebet, Baba Candır, İlişki Durumu Evli gibi dizileri çeken Çağrı Bayrak’ın yöneteceği Şahane Hayatım dizisinin çekimleri İstanbul’da başlamıştır ve burada devam etmektedir. Oyuncuların ve set ekibinin İstanbul merkezli olması gibi sebeplerden dolayı burada çekilmektedir. Ay Yapım imzalı Şahane Hayatım dizisinin çekimlerinde özellikle Beşiktaş, Galata gibi semtler tercih edilmiştir.

Şahane Hayatım Dizisinin Setine Nasıl Gidilir?

Şahane Hayatım Nerede Çekiliyor set bilgisiEmret Komutanım, Kuş Uçuşu, Aşk 101, Kiralık Aşk, Ufak Tefek Cinayetler, Erkenci Kuş, 1 Erkek 1 Kadın gibi dizilerin senaristi olan Meriç Acemi bu sezonda Şahane Hayatım dizisini yazacaktır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Şahane Hayatım dizisi, İstanbul’da çekilmektedir. Şahane Hayatım dizisinin setine nasıl gidildiği de merak edilmiştir. Ancak, Şahane Hayatım dizisi henüz başlamadığı için ekibin seti nereye kurduğu net olarak bilinmemektedir.

Şahane Hayatım Dizisi Çekim Yerleri ve Mekanları Neresi?

Şahane Hayatım dizisinin çekildiği konak ev neredeBaşrolünde Hilal Altınbilek, Onur Tuna vs Nesrin Cavadzade’nin yer aldığı Şahane Hayatım dizisi İstanbul’da çekilmektedir. İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği sebeplerinden dolayı, diğer bir çok dizide olduğu gibi Şahane Hayatım’ın çekimleri için de İstanbul tercih edilmiştir. İstanbul’un birçok farklı mekanı ve yerinde çekilen Şahane Hayatım başladığı zaman mekanların yerlerini detaylı şekilde sayfamıza ekleyeceğiz.

Şahane Hayatım nerede çekiliyor? Çekim yerleri ve mekanlarını sizlerle paylaştık. Şahane Hayatım dizisi başladığı zaman çekim yerlerini detaylı şekilde konumuza eklemeye devam edeceğiz. Sizler, konu hakkındaki tüm görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Şahane Hayatım Dizisi nerede çekiliyor işte tanıtım fragmanı videosu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..