Şahane Hayatım Dizisi Melisa Rolü Kıyafetleri (Nesrin Cavadzade)

17.09.2023
89

Şahane Hayatım dizisi Melisa rolü hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme alacağı Şahane Hayatım dizisinin yapımcılığını önceki yıllarda Alev Alev, Çarpışma, Üç Kuruş, Ada Masalı, Aşk 101, Menajerimi Ara gibi başarılı dizileri çeken Ay Yapım üstlenmiştir. Şahane Hayatım dizisi Melisa rolünü ise Nesrin Cavadzade canlandıracaktır. Bizlerde Şahane Hayatım dizisi Melisa’yı ve Melisa rolünü canlandıran oyuncumuz Nesrin Cavadzade’yi yakından tanıtacağız. Şahane Hayatım Dizisi Oyuncuları ve Konusu: 

şahane hayatım nesrin cavadzade kimdir

Şahane Hayatım Dizisi Melisa Rolü

Yönetmen Koltuğunda daha önce Erkenci Kuş, Baba Candır, Acil Aşk Aranıyor, Tehlikeli Karım, Doğduğun Ev Kaderindir gibi dizilere imza ata Çağrı Bayrak oturacaktır. Melisa karakteri ise Şahane Hayatım dizisine 3. Bölümde katılmıştır. Ana karakterlerden biri olan Melisa, yurtdışından gelerek hikayeye dahil olmuştur. Melisa, Şebnem’in en büyük düşmanı olan Aysel’le entrika üzerine entrika çevirecektir. Melisa rolünü ise daha önce Yasak Elma, Bizim Hikaye, Al Yazmalım, Küçük Ağa gibi dizilerde rol alan oyuncumuz Nesrin Cavadzade canlandıracaktır.nesrin cavadzade şahane hayatım melisa kimdir

Nesrin Cavadzade Kimdir?

30 Temmuz 1982 yılında Azerbaycan’ın başkenti Bakü‘de dünyaya gelmiştir. Nesrin Cavadzade, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra ise Tekand Studio Oyuncularında oyunculuk eğitimi almıştır. Aynı zamanda İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve Rusça bilen oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2007 yılında Yersiz Yutsuz dizisiyle geçmiştir. Nesrin Cavadzade özellikle Yasak Elma dizisiyle tanınmıştır. Ayrıca bizdeki performansı sayesinde 2020 yılının en iyi kadın oyuncusu seçilmiştir.

Bizlerde Şahane Hayatım dizisi Melisa’yı ve Melisa rolünü canlandıran oyuncumuz Nesrin Cavadzade’yi yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..