Sağlıklı Pazarlar Programı Bitti mi Neden Yayınlanmıyor?

Sağlıklı Pazarlar Programı Bitti mi Neden Yayınlanmıyor? Sağlıklı Pazarlar programı yaz sezonu boyunca Kanal D ekranlarının sağlık programı olmuştu. Ekranda yayınlanan sağlık programları seyirciler tarafından çok seviliyor. Çünkü doktora gitmeden kendi ağrıyan yerleri ya da hastalıkları hakkında sağlık önerileri bilgileri alabiliyorlar. Sağlıklı Pazarlar programı izleyicileri bu pazar günü de yayınlanacak diye beklerken bu hafta yayınlanmaması onları biraz üzdü.

Kanal D’nin yaz sezonunda yayına başlayan ve yayınlandığı pazar günlerinde çok sevilen programı Sağlıklı Pazarlar bu hafta yayın akışına ara veriyor. Sağlıklı Pazarlar programı bu pazar yani 11 ağustos pazar günü yayında olmayacak. Peki neden? Bu bilgiyi sizlerle konumuzun devamında paylaşıyoruz.

Sağlıklı Pazarlar Programı Neden 11 Ağustos Pazar Yayınlanmadı?

Pazar günlerinin sağlık programı Sağlıklı Pazarlar’da uzman doktorlar bir araya gelerek sağlık alanında doğru bilinen yanlışları ve en güncel konuları tartışıyorlar.Ancak hem günü hem de saati nedeniyle Sağlıklı Pazarlar programı reytinglerde istediğini bulamadı. Çünkü pazar günü çalışan insanların tatili olması sebebiyle herkes dinlenmek ister ve çoğunlukla geç kalkılır. Hem de saat 8.30 herkes için erken bir saat. Herkesin ekran başında olupta izleyeceği bir saat değil malesef.

Sağlıklı Pazarlar programı bu hafta bayram dolayısıyla yayınlanmayacak. Çünkü 11 Ağustos pazar günü Kurban Bayramının ilk günü. Bu yüzden de ekranda buna özel programlar ve diziler olabilir. Sağlıklı Pazarlar programı da Kurban Bayramının ilk günü olması sebebiyle yayınlanmayacak.

Sağlıklı Pazarlar programına katılıp bir hastalığınızı anlatmak ve doktorlardan öneriler almak isterseniz, ya da bir yakınınız için sağlık önerileri almak isterseniz sizler için iletişim numaralarını paylaşıyoruz. Canlı yayına seyirci olarak ve telefonla bağlanarak katılabiliriz.

Sağlıklı Pazarlar Programı Sunucuları Kim, Başvuru İletişim Telefon Whatsapp Hattı

Sağlıklı Pazarlar Programı Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Sağlıklı Pazarlar programı 11 ağustos pazar günü yayınlanmayacak ancak bir hafta sonra kaldığı yerden devam edecek. Sağlıklı Pazarlar programı 18 Ağustos pazar günü saat 08:30’da yeni bölümü ile ekrana gelecek. 18 Ağustos pazar günü Sağlıklı Pazarlar programı uzman konukları ile hastalıkları konuşacak ve izleyenlerini bilgilendirecek. Ancak Sağlıklı Pazarlar programı reytinglerde ilk 100’e giremiyor. Bu yüzden Kanal D’nin yeni sezon ekranında olmayacak büyük ihtimalle. Kısa sonra final yaparak Kanal D’nin programı bitireceğini düşünüyoruz.

Sağlıklı Pazarlar programı siz nasıl buluyorsunuz? İzliyor musunuz? Sağlıklı Pazarlar programına seyirci olarak ya da soru sormak için telefonla katılmak isterseniz yukarıda sizler için iletişim numaralarını paylaştık. Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sağlıklı Pazarlar Programı Bitti mi Neden Yayınlanmıyor?

Bu soruya verilecek yanıtlardan birisi programın pazar sabahı kimsenin uyanmadığı bir tatil gününde erken saatte başlamasından dolayı reytinglerde hiç varlık gösterememesi olarak nitelendirebiliriz. Kanal D de ekrana gelen Sağlıklı Pazarlar Programı Bitti mi Neden Yayınlanmıyor? sorusu reytinglerden dolayı programın bitirilmesine karar verildi şeklinde ifade edilebilir. Elbette oldukça faydalı bir program ancak bunun saati ve izlenme durumu kanal için çok önemliydi.

Etiketler