Sağlam Geziyoruz Programı Sunucusu Türev Uludağ Kimdir?

Tv
29.11.2019
1.130

Sağlam Geziyoruz Programı Sunucusu Türev Uludağ Kimdir? Sağlam Geziyoruz programı 1 Aralık pazar günü TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Sağlam Geziyoruz programı konusu nedir? Sunucusu kimdir? Bilgileri sizlere yazmak için konumuzu açtık. Sağlam Geziyoruz programı tarzı gezi gözlem mi yoksa başka bir şey mi konunun devamında anlayacağız.

Yeni sezonda Seda Sayan ile Yemekteyiz, Doya Doya Moda gibi yarışma programları ile sezona giren ve  başarılı olmayı uman TV8 yeni bir programla seyirciyi kendisine bağlamayı planlıyor. TV8  de yayınlanacak olan Sağlam Geziyoruz programında Anadolu karış karış gezilecek ve her yerde birbirinden lezzetli yemekler yapılacak. Ancak diğer yemek programlarından bir farkı var. Sağlam Geziyoruz Programında yemekleri programın sunusu olan Şef Türev Uludağ yapacak. Diğer yemek programlarında Anadolunun yemeklerini o yöre de yaşayan insanlar yapar ve sunucu da tadına bakardı. Sağlam Geziyoruz Programı tarzı diğer programlardan farklı ve sunucunun sempatikliği ile farkını ortaya koyacaktır.

Sağlam Geziyoruz 9 Şubat Pazar günü Konuklar kim: Sunuculuğunu Türev Uludağ’ın üstlendiği, Türkiye’nin farklı zenginliklerini izleyiciye anlatacak olan programın yeni bölümüne ”Dolunay’ ve ‘Erkenci Kuş’ gibi dizilerde rol alan güzel oyuncu Öznur Serçeler konuk oluyor. Sağlam Geziyoruz’ yeni bölümüyle 9 Şubat Pazar saat 10.00’da TV 8’de!​

Sağlam Geziyoruz Programı formatı bilgilerini ve sunucusunu sizlerle paylaşalım. Sağlam Geziyoruz programı 1 aralık pazar saat 10:00 da TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Sağlam Geziyoruz Programı  programı sunucusu olan Türev Uludağ kimdir? Türev Uludağ daha önce program yaptı mı gerçekte kim? Daha önce hangi programları sundu?

Türev Uludağ Kimdir?

Türev Uludağ 1987 yılında Adana Pozantı doğumludur. Türev Uludağ Craft Akademi’de Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır. Aslında aşçı ve girişimcidir. 2010 yılında İstanbul Beşiktaş’ta Reçel Türevleri isminde bir kahvaltıcı açmış ve tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Adana Pozantı’da reçelleri yapan annesine üretim tesisi kurmuştur ve ünlülerin kaldığı otellere reçel satmıştır. Anneside babasıda öğretmendir. Adı bize farklı gelen Türev Uludağ diğer iki kardeşinin isimlerinin de İşlev ve Söylev olduğunu söylemiş bir röportajında.

Türev Uludağ önceden TV360 da Mutlu Kahvaltılar programını sunuyordu. Evli ve bir oğlu olan Türev Uludağ tv360 dan sonra da TV8,5 da Türev’le Sürpriz Mutfak programını hazırlayıp sundu.  Şimdi ise TV8 kanalına geçiyor ve burada Sağlam Geziyoruz programını sunmaya başlıyor. Türev Uludağ resmi instagram hesabı; https://www.instagram.com/turevuludag/?hl=tr

Türev Uludağ’ı büyük kanallardan birinde yayın yapmadığı için tanımıyor olabilirsiniz ancak sevilen şefleriniz arasında ona da bir yer açın pişman olmazsınız. Türev Uludağ sempatik tavırları ve elinin lezzeti ile sizleri etkilemeye geliyor. Yeni programı ile pazar kahvaltılarınızın vazgeçilmezi olacak olan Türev Uludağ ile Sağlam Geziyoruz’u izlemenizi tavsiye ederiz.

Sağlam Geziyoruz Programı Formatı Nasıl?

Sağlam Geziyoruz programı formatı nasıl? Sağlam Geziyoruz programında şef Türev Uludağ bildiğimiz arabalardan çok farklı olan bir arazi arabası ile Anadolu’yu  gezmeye çıkıyor. Arabası aynı zamanda onun mutfağı ve gezdiği yerlerde ünlü isimlerle birlikte arabasındaki malzemeler ile yemekler hazırlıyor ve ünlü konuğu ile birlikte yiyorlar.

Sağlam Geziyoruz sunucusu olan Türev Uludağ programın tanıtım fragmanında şunları söylüyor; ”Hep birlikte sağlam bir gezintiye çıkıyoruz. Bana sürekli mutfaktan çık biraz artık dediler çıktım. Bana göre tabiat dünyanın en büyük mutfağı. Bu mutfağın en göz alıcı köşelerinden birisi tabi ki Türkiye. Memleketin her yerinde gitme gibi bir niyetim var hani derler ya havada tutup tavada yemek. Bakalım nasıl olacak? Valla konuklar sağlam araba sağlam e rotamızda sağlam… ”

Sağlam Geziyoruz programı hem gezip görme hem de yemek tariflerinin olacağı hem gözünüzün hem gönlünüzün doyacağı bir program olacak. Sağlam Geziyoruz programı TV8 ekranlarında 1 aralık pazar saat 10:00 da yayınlanacak.

Sağlam Geziyoruz 15 Şubat Yeni Bölüm: Sunuculuğunu Türev Uludağ’ın üstlendiği, Türkiye’nin farklı zenginliklerini izleyiciye anlatan program bu haftadan itibaren cumartesi günleri 14.00’te ekrana gelecek. Programın bu hafta yayınlanacak olan bölümüne ise ‘Arka Sokaklar’ dizisinin genç ve güzel oyuncusu Yüsra Geyik konuk olacak. ‘Sağlam Geziyoruz’ yeni bölümüyle cumartesi 14.00’de TV 8’de!Sağlam Geziyoruz 15 Şubat Yeni Bölüm

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Turev ismide tuhaf kendi gibi gıcık gıcik gülüşü kahka ,itici ve sevimsiz ayrica sunuculukla ne alakasi var…??