Safir Dizisini Nasıl Buldunuz, Beğendiniz Mi? Yorumları Reytingleri

14.08.2023
1.944

Safir dizisini nasıl buldunuz, beğendiniz mi? Reytingleri ve izlenme oranlarını paylaşacağız. Çekimleri Nevşehir Kapadokya’da devam eden Safir dizisinin yapımcılığını NTC Medya üstlenmiştir. Oyuncu kadrosunda İlhan Şen, Özge Yağız, Burak Berkay Akgül, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Bektaş, Müfit Kayacan, Nur Yazar, Can Bartu Arslan, Gizem Sevim, Münir Can Cindoruk, Serdar Bordanacı, Sevda Baş, Selin Işık gibi isimlerin yer aldığı Safir dizisi hakkında yapılan yorumları ve izlenme oranlarını sizlerle paylaşacağız.

Safir Dizisini Nasıl Buldunuz?

ATV’de yayınlanacak olan Safir dizisini tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştır. Safir dizisinin tanıtım fragmanı bir gün içerisinde yaklaşık 150 bin kişi tarafından izlenmiştir. Safir dizisi sosyal medyada da istediği ilgi görmüştür. Özellikle oyuncuları sayesinde dikkat çeken Safir dizisi hakkında yapılan yorumlar ve geri dönüşlerin geneli olumlu yöndedir. Seyirciler Safir dizisinin fragmanına diziyi heyecanla beklediklerini ve çok beğendiklerine dair yorumlar yapmıştır.Safir Dizisini Nasıl Buldunuz, Beğendiniz Mi

Safir Dizisini Beğendiniz Mi?

Başrollerinde Özge Yağız ve İlhan Şen’in yer aldığı Safir dizisi (Kadrosu), özellikle başrol oyuncuları sayesinde dikkat çekmiştir. Dizinin tanıtım fragmanı yayınlanmadan önce de büyük ilgi görmüştü. Tanıtım fragmanı yayınlandıktan sonra dizi hakkındaki haberler ve yorumlar da artmıştır. Etkileyici hikayesi ve güçlü kadrosu sayesinde dikkat çeken Safir, şüphesiz bu sezonun iddialı dizileri arasındadır. Sapphire dizisinin fragmanı da izleyiciler tarafından büyük beğeni toplamıştır.

Safir Dizisi Reytingleri ve İzlenme Oranları

Yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturduğu Safir dizisinin reytingleri de merak edilmiştir. Ancak dizi henüz yayın hayatına başlamamıştır. Dolayısıyla reytingleri ve izlenme oranları da belli değildir. Safir dizisine yapılan yorumlar dizinin tutacağı yönündedir. Fakat dizi başlamadan bu konu hakkında bir şey söylemek doğru olmayacaktır. Bizler önümüzdeki günlerde Safir dizisinin Total, Ab ve Abc gruplarında aldığı tüm reytingleri ve izlenme oranlarını sayfamızdan paylaşacağız.

Safir Dizisi İzleyici Yorumları

Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Safir dizisinin kadrosu ve konusu hakkındaki geri dönüşler hep olumlu yöndedir. Sizlerin düşünceleri de bizler için oldukça önemlidir. Bu nedenle sizler de Safir dizisi yayın hayatına başladığı zaman, Safir dizisinde neyi beğenip beğenmediğinizi, dizi hakkındaki olumlu ve olumsuz tüm görüşlerinizi, düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Safir dizisini nasıl buldunuz, beğendiniz mi? Reytinglerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Anonim dedi ki:

  Cok begenip izliyorum

 2. C. dedi ki:

  MUHTESEM BIR DIZI BU 💕PAZARTESI AKSAMINA SABRSIZLIKLA BEKLIYORUSS!! BAS ROLDEKI. Yamann Feraye Ates. Diziye keyf katiyor. Lutfen final yapmayin! Place 💗💗

 3. Anonim dedi ki:

  Cok guzel bir dizi bence devam etsin

 4. Anonim dedi ki:

  Çok gözel dizi beýendim ama Feraýy Atesle ewlenmesin lütwen dizi maf olyr Ýaman bln ewlensin çök gözel olyr Atesle ewlense men fizigi izlemeýjek her keseden täsir ederin düşnmek ble göti edýor

  1. jessi dedi ki:

   sen türkçe bilmiyormusun

 5. Alayrak dedi ki:

  Müzik sesin önüne geçiyor ne buya böyle caz caz.birazda az duanları düşünün

 6. Albayr dedi ki:

  Çok müzik var duyulmuyor.onun için beyenmedim

 7. jessi dedi ki:

  çok kötü degil çok iyi de degil bilemedim ben izlemiyorum

 8. legendary dedi ki:

  dizika umarım reytingleride oldukça yüksek olur ve yıllarca devem eder baş röllerdeki oyuncularda güzel yakışıyorlar

 9. Anonim dedi ki:

  çokkkkkk beğendim diziyi yaman karakterini oynayan oyuncuyu ilk defa gördüm ama muhteşemmmmmm

 10. Leyla dedi ki:

  Yakinda başlayacak olan Dilek Taşı dizisi bunu sollar

 11. Leyla dedi ki:

  Kız baygın adamın kolunda giderken kolunun biriyle adama sarılmış o durumda olan birinin iki koluda boşta sarkar

 12. Anonim dedi ki:

  Nebileÿin basrol oÿunjylary beÿenmedim

 13. Bartu dedi ki:

  Bu Dizi Güzel Tutulur İnşallah