Safir Dizisi Tekrarları Ne Zaman? (ATV Yayın Akışı)

04.09.2023
430

Safir Dizisi Tekrarları Ne Zaman? (ATV Yayın Akışı) Atv ekranlarında yeni başlayan Safir dizisi tekrarları hangi gün yayınlanacak? Dizinin tekrar bölümlerinin gün ve saatlerini bu konumuzda sizlerle paylaşıyoruz. Sizlerde Safir dizisinin son bölümünü izlemek istediğinizde konumuzu ziyaret ediniz.

Safir Dizisi Tekrarları Ne Zaman?

NTC Medya imzasını taşıyan Safir dizisi yönetmenliği Semih Bağcı yaparken senaryosunu Burcu Över yazıyor. Dizinin dram tarzındaki hikayesi yeni sezonda herkesi duygulandıracak. Safir dizisi yeni sezonun en duygusal dizilerinden birisi olmaya aday. Yeni dizinin tekrarları ne zaman yayınlanacak? Bu konumuzu ATV yayın akışına bakarak her hafta güncelliyoruz. ATV yayın akışında Safir dizisi tekrarları ne zaman? Yayın akışına göre Safir dizisi yayınlanma gün ve saatleri konumuzda yer almaktadır. safir dizisi tekrarlari ne zaman

Safir Dizisi Tekrarları Yayın Akışı:
Safir dizisi 4 Eylül Pazartesi Saat 20.00
4 Eylül Pazartesi Safir dizisi 22.45
5 Eylül Salı Safir dizisi saat 22.30
Safir dizisi 6 Eylül Çarşamba Saat 20.00
Safir dizisi 7 Eylül Perşembe 00.20
8 Eylül Cuma Safir dizisi saat 00.20
Safir dizisi 9 Eylül Cumartesi Saat 13.55
Safir dizisi 9 Eylül Cumartesi saat 00.20
10 Eylül Pazar Safir dizisi saat 15.45
10 Eylül Safir dizisi saat 00.20

Safir dizisinde Feraye ve Yaman her şeyi göze alarak büyük aşklarını itiraf edip evlenmek için gün sayarken yaşanan bir trajedi bütün dengeleri bozar. Yaman’ın sevmediği biri ile evlenmek zorunda kalırken Feraye onun bebeğini taşıdığını öğrenir. Feraye’nin bu sırrını öğrenen kişide Ateş olur. Ateş Feraye ile evlenecek ve onun bebeğine baba olacaktır.Ateş herkesi ve ailesini korumak için aldığı radikal kararlarla hem yeni düşmanlar kazanacak hem de kardeşlerini karşısına alacaktır.

Safir dizisi ilk bölümü ile herkesi etkiledi. Yeni bölümleri ile de reytinglerinde yükselişe devam ederse sezon boyunca yayınlanacaktır. Safir dizisi tekrarlarının gün ve saatlerini bu konumuzda paylaştık. Sizlerde konumuzu ziyaret ederek Safir dizisi tekrar bölümlerini takip edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.