Safir Dizisi Oyuncu Maaşları, Kullanılan Telefon ve Arabalar

28.09.2023
272

Safir dizisi oyuncu maaşları, dizide kullanılan telefon ve araba markalarını sizlerle paylaşacağız. Çekimleri Kapadokya’da devam eden Safir dizisi pazartesi akşamları ekrana gelmektedir. Pazartesi gününün en çok izlenen dizilerinden olan Safir dizisi NTC Medya imzalıdır. İzleyiciler tarafından en çok merak edilen konulardan biri Safir dizisinin oyuncularının aldığı maaşlar, kullandıkları telefon ve arabaların markası merak edilmiştir. Bizlerde Safir dizisinin oyuncularının maaşlarını, telefon ve araba markalarını sizlerle paylaşacağız.

Safir Dizisi Oyuncu Maaşları, Kullanılan Telefon ve Arabalar

Safir Dizisi Oyuncu Maaşları telefon araba modelleriSemih Bağcı yönetmenliğinde çekilen Safir dizisinin başrollerini Özge Yağız, İlhan Şen ve Burak Berkay Akgül yer almaktadır. 4 Eylül 2023 tarihinde yayın hayatına başlayan Safir dizisi oyuncu ücretleri, oyuncuların dizide kullandığım telefonda arabaların markaları merak edilmektedir. Bu içeriğimizde Safir dizisinin oyuncularının bölüm başına ne kadar maaş aldığını, kullandıkları telefon ve araba markalarını açıklayacağız. Safir Dizisi Kaç Bölüm Sürecek, Ne Zaman Bitecek?

Safir Dizisi Feraye (Özge Yağız) Maaşı, Telefon ve Araba Markası

Son dönemin popüler isimlerinden olan Özge Yağız, Safir dizisinde Feraye karakterini canlandırmaktadır. Feraye karakterinin kullandığı telefonun markası Xiaomi’dir. Fakat Feraye karakterinin arabası yoktur. Feraye karakterini canlandıran oyuncumuz Özge Yağız’ın maaşıda merak edilmiştir. Özge Yağız, Safir dizisinde haftalık olarak yaklaşık 100 bin tl maaş almaktadır.Safir Dizisindeki telefonlar otomobil markaları

Safir Dizisi Ateş (İlhan Şen) Maaşı, Telefon ve Araba Markası

Safir dizisinin erkek oyuncularından biri de İlhan Şen’dir. İlhan Şen, Safir dizisinde bölüm başına yaklaşık olarak 100 bin tl maaş almaktadır. Oyuncumuzun Safir dizisinde canlandırdığı Ateş Gülsoy karakterinin telefon ve araba markası da merak edilmiştir. Ateş’in kullandığı telefonun markası iPhone’dir. Ateş’in 2 arabası vardır. Bunlardan birinin markası Bmw, diğerinin ise Jeep’tir.

Safir Dizisi Yaman (Burak Berkay Akgül) Maaşı, Telefon ve Araba Markası

Yakışıklı oyuncumuz Burak Berkay Akgül, Safir dizisinin diğer erkek başrol oyuncusudur. Burak Berkay Akgül, Safir dizisinde bölüm başına 75 ile 80 bin tl arasında bir ücret almaktadır. Oyuncumuz Burak Berkay Akgül’ün hayat verdiği Yaman karakterinin arabasının markası Porsche’dir. Yaman’ın telefonu da merak edilmiştir. Yaman’ın kullandığı telefon İphone 13 Pro Max’tır.

Safir dizisi oyuncu maaşları, dizide kullanılan telefon ve araba markalarını sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, tüm görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..