Safir Dizisi Güneş Kimdir? Gizem Karaca

03.12.2023
671

Safir dizisi Güneş kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Başrolünde İlhan Şen, Özge Yağız ve Burak Berkay Akgül’ün rol aldığı Safir dizisi Nevşehir Kapadokya’da çekilmektedir. ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Safir dizisi Güneş karakterini oyuncumuz Gizem Karaca canlandıracaktır. Bizlerde Safir dizisi Güneş’i ve Güneş karakterini canlandıran oyuncumuz Gizem Karaca’yı yakından tanıtacağız.

Safir Dizisi Güneş Karakteri Kimdir?

Safir Dizisi Güneş Kimdir? Gizem KaracaYapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği Safir dizisi Güneş karakteri, diziye yeni katılmıştır. Sonradan dahil olmasına rağmen ana karakterlerden olan Güneş, dizinin hikayesine yön verecektir. Bizler, Safir dizisi Güneş karakteri hakkında daha detaylı bilgilere ulaştığımız zaman sayfamıza ekleyeceğiz. Safir Dizisi Oyuncu Kıyafetleri:

Safir Dizisi Güneş Kimdir?

Ana karakterlerden olan Güneş’e oyuncumuz Gizem Karaca hayat verecektir. Pazartesi gününün en çok izlenen dizilerinden olan Safir’in sevenleri Gizem Karaca’yı da merak etmiştir. Bizlerde Gizem Karaca’yı yakından tanıtacağız. Daha önce rol aldığı dizileri, filmleri, Instagram kullanıcı adını, hangi üniversiteden mezun olduğu gibi tüm bilgilerini sayfamızdan paylaşacağız.

Gizem Karaca Kimdir?

7 Eylül 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gizem Karaca, İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olmuştur. Üniversite eğitimine devam ederken Miss Turkey 2011’e katılmıştır. 2011 Miss Turkey 2. olan Gizem Karaca daha önce profesyonel olarak mankenlik yapmıştır. Miss Turkey’den sonra dizi teklifleri alan Gizem Karaca, 2012 yılında Eve Düşen Yıldırım dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır. Özellikle Güzel Köylü dizisi ile tanınır hale gelen oyuncumuz en son Deneme Çekimi dizisinde rol almıştır.

Gizem Karaca’nın Rol Aldığı Diziler Ve Filmler

Eve Düşen Yıldırım (2012, Muazzez) – TV Dizisi
Adını Feriha Koydum: Emir’in Yolu (2012,Güneş Sancaktar) – TV Dizisi
Benim Hala Umudum Var (2013-2014, Umut Özden) – TV Dizisi
Seni Seviyorum Adamım (2014, Ezel) – Sinema Filmi
Güzel Köylü (2014-2015, Gül Sümbül ) – TV Dizisi
İstanbul Sokakları (2016, Nazlı) – TV Dizisi
İçimdeki Fırtına (2017, Deniz) – TV Dizisi
Ay Lav Yu Tuu (2017, Sultan) – Sinema Filmi
Kara Sevda (2017, Komiser Mercan) – TV Dizisi
Küçük Ortak (2017, Ceren) – Sinema Filmi
İnsanlık Suçu (2018, Suna Değirmenci) – TV Dizisi
Sosyetik Gelin (2018, Selin) – Sinema Filmi
Tut Elimi (2019, Yaralı Hasta) – Sinema Filmi
Bizim Semtin Çocukları (2018, Gizem) – Sinema Filmi
Şampiyon (2020, Elisa) – TV Dizisi
Baraj (2020-2021, Avukat Bahar Polat) – TV Dizisi
Dayı: Bir Adamın Hikayesi (2021, Hatice) – Sinema Filmi
Alparslan: Büyük Selçuklu (2021-2022, Evdokya) – TV Dizisi
Mahsusa (2023, Clarette) – Sinema Filmi
Özür Dilerim (2023, Merve) – İnternet Filmi
Deneme Çekimi (2023, Ece) – İnternet Filmi
Safir (2023, Güneş) – TV Dizisi

Gizem Karaca İnstagram Kullanıcı Adı

Safir dizisiyle anlaşma sağlayan oyuncumuz Gizem Karaca resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram’da 259 gönderisi ve 3.1 milyon takipçisi bulunan oyuncumuz Gizem Karaca’nın Instagram kullanıcı adı: @gizemkaraca’dır.

Gizem Karaca Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Popüler oyuncumuz Gizem Karaca’nın özel yaşamı da merak edilmektedir. Baba tarafından Selanik göçmeni olan oyuncumuz Gizem Karaca 16 Eylül 2017 yılında işletmeci Kemal Ekmekçi ile dünya evine girmiştir. Daha önce sık sık boşanma haberleriyle gündeme gelen çiftin mutlu giden bir evlilikleri vardır.

Gizem Karaca Elbiseleri ve Kombinleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken Gizem Karaca, 2011 yılında Miss Turkey’in 1.’si olmuştur. Güzelliğini herkese kanıtlayan oyuncumuz daha önce profesyonel olarak mankenlik de yapmıştır. Gizem Karaca, tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde güzel oyuncumuz Gizem Karaca’nın tüm elbise ve kombinlerini markaları ile beraber sayfamızdan paylaşacağız.

Safir dizisi Güneş kimdir? Güneş karakterini canlandıran oyuncumuz Gizem Karaca’yı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.