Sadakatsiz Selçuk Öldü Mü Diziden Çıktı Mı?

20.01.2021
634

Kanal d ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz son bölümünde Selçuk inşaattan düştü. Selçuk ölecek mi, diziden çıkacak mı? Selçuk rolünü canlandıran Tarık Emir Tekin Sadakatsiz dizisinden ayrılıyor mu? Sadakatsiz dizisinde son bölümünde inşaattan düşen Selçuk ölerek diziden ayrılacak mı? Tarık Emir Tekin Sadakatsiz dizisinden çıktı mı?

sadakatsiz dizisi selcuk oldu mu diziden cikti mi

Sadakatsiz Selçuk Öldü Mü Diziden Çıktı Mı?

Kanal D’ de yayınlanan Sadakatsiz dizisi her bölümde kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Sadakatsiz dizisinin tek sadakatli erkeği Selçuk son bölümde Nil’in Asya ile birlik olup ona oyun oynadığını öğrendi ve Nil’i yakalamak için onu telefondan takip ederek terminalde olduğunu öğrenci. Terminale gitti ancak Nil Selçuk’u görünce kaçmaya başladı. Ardından Volkan ve Asya da onları takip ediyordu. Nil inşaata çıktığında Selçuk onu yakalamasın diye kenara yaklaşmıştı ki Selçuk onu tutacağı sırada Volkan Nil’i tutunca Selçuk inşaattan düştü.

selcuk sadakatsiz dizisinden olerek ayrildimi

Selçuk (Tarık Emir Tekin) Sadakatsiz Dizisinden Ayrıldı Mı?

Selçuk’un inşaattan düşüşünü gören izleyiciler Selçuk öldü mü, diziden ayrıldı mı merak etti. Selçuk rolünü canlandıran Tarık Emir Tekin diziden ayrılmıyor. Ancak ne kadar itici bir rolde olsa da seyirci Volkan’a atar yapışını, Nil’e olan sevgisini Tarık Emir Tekin’in oyunculuğunu beğeniyor. Selçuk Emir Tekin Sadakatsiz dizisinden ayrılmadı. İnşaattan düştüğü 1. kattan ölmesini beklemiyorduk. Sadakatsiz dizisinde kötüye bir şey olmaz lafı doğrulanmış oldu.

Selçuk rolünü canlandıran Tarık Emir Tekin sosyal medyadan bir açıklama yapmasa da gelen bilgiler Tarık Emir Tekin’in diziden ayrılmadığı yönünde. Sadakatsiz dizisinden ayrılan Tarık Emir Tekin’in ayrılmamasi sizi üzdü mü? Dizinin sevilen oyuncularından olan Selçuk daha uzun süre dizide rol almalı. Özellikle Asya taklidi ile akıllarda yer eden Tarık Emir Tekinin rolü kötü olsa da sempatikliği kendini sevdiriyordu.

sadakatsiz selcuk oldu mu

Sadakatsiz Dizisi Selçuk Tarık Emir Tekin Kimdir?

Sadakatsiz dizisinde Selçuk rolünü canlandıran oyuncu Tarık Emir Tekin Şevval Sam’ın oğludur. Dizide kötü bir karakteri canlandırsa da yakışıklı ve sempatik oluşu ile seyircilerin kalbini kazanıyor. Sadakatsiz dizisinde rol alan Tarık Emir Tekin 1997 doğumludur. Oxford Drama mezunu olan Tarık Emir Tekin ilk olarak Çıplak dizisinde rol aldı. Şimdi de Sadakatsiz dizisinde rol alıyor.  Siz Selçuk rolünü nasıl yorumluyorsunuz? Tarık Emir Tekin Sadakatsiz dizisinden ayrılmaması doğru mu sizce? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

https://www.youtube.com/watch?v=1TiGl3iexds

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Gamze dedi ki:

    Çok tatlı yA herkes gitsin o gitmesin 😀

  2. Ayse dedi ki:

    Selcçugun diziden ayrilmamasina sevindim