Sadakatsiz Mert neden diziden çıktı ayrıldı geri dönecek mi?

Yayınlandığı günden beri aldığı reytinglerle zirvede olan ve Çarşamba gününün en çok izlenen dizisi olmayı başaran Sadakatsiz dizisinden sürpriz bir şekilde Mert karakteri ayrıldı. Dizinin bazı izleyici bu duruma üzülürken bazıları ise çok sevindi. Dizinin sıkı takipçileri de bu karakterin diziden neden ayrıldığını ve geri gelip gelmeyeceğini merak edip araştırmaya başladı. Bizde sizler için bu konulara açıklık getireceğiz.

Sadakatsiz Mert Diziden Neden Çıktı?

Sadakatsiz Mert neden diziden çıktı ayrıldı geri dönecek miDizinin ilk bölümünden beri Mert karakterine hayat veren başarılı oyuncu Eren Vurdem instagram üzerinden yaptığı paylaşımla diziden ayrıldığını ve bunun senaryo gereği olduğunu belirtmiştir. Yani Mert diziden kendi isteğiyle değil senaryo gereği ayrılmıştır. Oyuncumuzun diziden ayrılmasına sevinenlerle birlikte üzülen bir kitle de olmuştur. Ancak dizinin orjinalinde de yani, Doctor Foster dizisinde de bu karakter sadece 15 bölüm yer almaktadır.

Sadakatsiz Mert Karakteri Diziden Neden Ayrıldı?

Dizinin yardımcı karakterlerinden biri olan Mert, daha önce defalarca kez Bahar’ı aldatmıştı. Ancak Bahar Mert’i sürekli affetmişti. En son yaşanan olayı hazmedemeyen Bahar Mert’i terk etmiş ve boşanma davası açmıştı. Bu şekilde Mert karakteri diziden ayrılmış oldu. Yani Mert’in diziden ayrılması kendi isteği ile değildir. Mert karakterine hayat veren oyuncumuz Eren Vurdem instagram hesabından yaptığı paylaşımda da bunu belirtmiş ve diziden senaryo gereği ayrıldığını söylemiştir. Yani Mert’in Sadakatsiz’den ayrılmasının sebebi dizinin orjinalinde de bu karakterin 15 bölüm yer almasıdır.eren vurdem sadakatsiz mert ayrilik mesaji

Sadakatsiz Mert Tekrar Diziye Gelecek Mi?

Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in yer aldığı dizi çarşamba günün en çok izlenen dizisi olmaya devam etmektedir. Dizinin yardımcı karakterlerinden biri olmasına rağmen diziye renk katan Mert’in ayrılmasına birçok kişi sevinirken üzülen bir kesimde olmuş ve tekrar diziye gelip gelmeyeceğini araştırmaya başlamıştır. Oyuncumuz Eren Vurdem diziden senaryo gereği ayrıldığından dolayı, ilerleyen bölümlerde tekrar Mert karakterine ait bir sahne yazılırsa diziye dönebilir. Yani Mert’in ilerleyen bölümlerde tekrar diziye dönemesi gibi bir ihtimal vardır. Bunun sebebi de yukarda da belirtiğimiz gibi Mert’in kendi isteği ile değil de senaryoda yazan sahne gereği diziden ayrılmış olmasıdır.

Sadakatsiz Mert Kimdir?

Mert işinde başarılı, Derya ve Volkan’ın çocukluktan beri arkadaşıdır. Küçük yaştan beri tanıdığı Bahar’la evli olan Mert onu daha önce defalarca kez aldatmıştır. Bahar ise onu sürekli affetmiş ve Mert’in düzelebileceğini düşünmüştür. Volkan ile yakın arkadaş olan Mert, Asya ile birlikte olmuştur ve Volkana ihanet etmiştir. Volkan Mert’ten intikamı çok ağır bir şekilde alarak Bahar’la arasını bozmuş ve boşanmalarını sağlamıştır. Yani Mert, gözü sürekli dışarda olan, Bahar’ı sevdiğini söyleyen ancak ona sürekli ihanet eden çapkın biridir.

Bu konumuzda sizlere Kanal D’nin reyting rekortmeni Sadakatsiz dizisinden ayrılan Mert karakterinin diziye neden veda ettiğini ve diziye tekrar gelip gelmeyeceğinden bahsettik. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz. Sadakatsiz Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler