Sadakatsiz Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Kaçıncı Bölümde Final Yapacak Bitecek?

Çarşamba akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisi kaç bölüm sürecek, kaçıncı bölümde bitecek, final yapacak oldukça merak ediliyor. Reyting oranlarında aynı gün yayınlanan Kuruluş Osman dizisi ile başa baş bir mücadele sergileyen ve zaman zaman ilk sırada yer alan Sadakatsiz dizisi ile ilgili merak edilen sorulara yanıt vermek, Sadakatsiz dizisinin kaç bölüm süreceğini, kaçıncı bölümde biteceğini ve final yapacağını sizlere detaylıca yazmak istedik.

sadakatsiz dizisi kac bolum surecek

Sadakatsiz Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Med Yapım imzalı Sadakatsiz dizisi Kanal D ekranlarında çarşamba günleri ekrana geliyor. Orijinali İngiliz yapımı Dr. Foster dizisi olan ve ülkemizde Sadakatsiz dizisi olarak uyarlanan bu farklı konsepti yapımda Cansu Dere ve Caner Cindoruk başrollerde yer alıyor. Dizi aile bireylerinin birbirini aldatması üzerine kurgulanmış ve yaşanan aile içi ve toplumsal sorunları ön planda tutuyor. Her ne kadar aldatma ve sadakatsizlik gibi unsurlar Türk-İslam gelenek göreneklerine uymasa da Sadakatsiz dizisi almış olduğu reyting oranları ile oldukça popüler bir dizi haline geldi. Peki Sadakatsiz dizisi kaç bölüm sürecek ne kadar devam edecek?

sadakatsiz dizisi ne zaman final yapacak

Sadakatsiz dizisi ile ilgili Kanal D ve Medyapım arasında imzalanan 15 bölümlük ön anlaşma sonrasında dizinin reyting sonuçlarına bakarak yeni anlaşma yapılacak. Görülen o ki Medyapım ve Kanal D oldukça başarılı seyreden ve 10 üzerinde Total reyting alan Sadakatsiz dizisinin anlaşmasına en az sezon sonuna kadar devam ettirecek belki 2. sezon içinde sözleşme yapılacak. Bu konuda söyleyeceklerim ise toparlamak gerekirse Sadakatsiz dizisi 15. bölüm sonrasında sezon sonuna kadar ortalama 25 bölüm civarında çekilmiş olacak ve sezon sonuna kadar devam etmesi garanti görünüyor.

sadakatsiz dizisi kacinci bolumde final yapacak

Sadakatsiz Dizisi Ne Zaman Bitecek, Final Yapacak?

Yukarıda Sadakatsiz dizisinin reyting sonuçları oldukça başarılı diye sizlere duyurduk. Kasım ayının sonlarında Sadakatsiz dizisi almış olduğu reyting oranlarıyla Kanal D’nin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Reyting oranları çarşamba günleri oldukça iyi seyreden Sadakatsiz dizisinin ne zaman biteceği ve final yapacağı hakkında tahminimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Dizioyuncu.com olarak Sadakatsiz dizisinin mayıs 2021 e kadar kesin olarak devam edeceğini şimdiden belirtelim. Mayıs 2021 tarihine kadar devam etmesi garanti olan Sadakatsiz dizisinin reyting oranlarına bakılarak 2. sezon devam edip etmeyeceği belli olacak.

sadakatsiz dizisi erken final yaparmi

Sadakatsiz Dizisi İkinci Sezon Devam Edecek mi?

Sadakatsiz dizisinin yüksek giden reyting sonuçları sezon sonuna kadar devam edecek olursa kesinlikle yeni sezonda da Sadakatsiz dizisi yoluna devam edecektir. Sadakatsiz dizisinin yeni 2. sezonda yoluna devam edip etmeyeceğini bir sezonun sonuna doğru reytinglere bakarak Medyapım ve Kanal D ortaklaşa karar verecektir. Ancak Sadakatsiz dizisinin almış olduğu yüksek reyting oranlarına ve dizinin oyuncu başarısına bakacak olursak kesinlikle yeni sezonda Sadakatsiz dizisi devam edecektir diyebiliriz. Yani şimdiden 2021-2022 sezonunda Sadakatsiz dizisi Kanal D’de devam edecek diyebiliriz.

sadakatsiz dizisi final yapacakmi

Sadakatsiz Dizisi Kaçıncı Bölümde Bitecek finali ne zaman?

Sadakatsiz dizisi bir sezonun sonuna kadar 30. bölüme ulaşmış olacak. Ancak yüksek reytingli bir dizi olan Sadakatsiz dizisinin ilk sezonda bitmeyeceğini ve kesinlikle 2. sezonda da yoluna devam edeceğini düşünüyoruz. Diziler genellikle bir sezonda 30 bölüm civarında yayınlanıyor. İlk sezonun sonuna kadar 30. bölüme ulaşması tahmin edilen Sadakatsiz dizisinin 2. sezon sonunda 60 bölüm civarında yayınlanması bekleniyor. İlk sezon yüksek reytingli bir dizi olan Sadakatsiz dizisi 2. sezon sonunda nasıl olacak şimdiden buna yanıt vermek çok zor. Bu yüzden 2021-2022 sezonunda reyting sonuçlarına bakarak daha doğru bir karar verilebilir.

sadakatsiz dizisi bitecek mi final mi yapacak

Kanal D ekranlarındaki Sadakatsiz dizisi oldukça başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor. Reytinglerdeki başarısı sosyal medyada oldukça fazla konuşulması diziyi olumlu yönde etkilerken Cansu Dere ve Caner Cindoruk gibi yetenekli oyuncuların oldukça beğenildiğini söyleyebiliriz. Her ne kadar Türk İslam camiasına yakışmayacak bir konuyu gündeme getirse ve bununla ilgili sahneler yer alsa da Sadakatsiz dizisi Kanal D ekranlarındaki yolculuğuna devam ediyor. Siz de yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazarak Sadakatsiz dizisi hakkında fikirlerinizi diğer yorumcularımızla paylaşabilirsiniz.

Bu konumuzda Sadakatsiz kaç bölüm sürecek, ne zaman kaçıncı bölümde final yapacak bitecek? Sorularına yanıt vermeye çalıştık. Sadakatsiz dizisinin oyuncu kadrosu hakkında merak ettiklerinizi ve Sadakatsiz dizisine yeni katılan oyuncuları içeriklerimiz den takip edebilirsiniz. Hepinize iyi seyirler dileriz hoşça kalın..

Yorum yaz

7 Yorum

  1. Dizinin konu dağılmadan hazır her şey ortaya çıkmışken bu sezon sonunda final yapması dileğimdir.
    Reyting alıyor diye saçma sapan senaryolar yazılıp dizi uzatılıyor izleyici diziden uzaklaştırılıyor…
    Böylesine düzgün, gerçekçi, seviyeli bu dizide aynı hataları yapmazlar umarım.

Etiketler