Sadakatsiz Dizisine Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Yorum Yap 14 kez izlendi

Kanal D ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan Sadakatsiz dizisi oldukça büyük bir ilgi gördü. Başrollerinde Asya karakterine hayat veren Cansu Dere ve Volkan karakterine hayat veren Caner Cindoruk gibi başarılı isimlerin yer aldığı sadakatsiz dizisinin oyuncu kadrosuna sonradan dahil olan yeni gelen oyuncuları ve diziden ayrılan, kadrodan çıkan tüm oyuncu bilgilerini bu sayfada sizlere duyuracağız.

Sadakatsiz dizisine yeni gelen oyuncular

Sadakatsiz dizisine gelen yeni oyuncularSadakatsiz dizisi oldukça başarılı reyting grafikleri ile çarşamba günleri Kuruluş Osman dizisinden sonra en çok izlenen dizi olmayı başardı. Her hafta 7 ve 8 oranındaki total reytingleri ile haftanın en çok izlenen dizilerinden birisi olmayı da başaran sadakatsiz dizisine yeni gelen kadroya dahil olan oyuncuları burada sizlere detaylıca yazacağız. İşte Kanal D ekranlarında çarşamba günleri yayınlanan sadakatsiz dizisine yeni gelen kadroya yeni katılan oyuncular.

Kenan Ece – Turgay Güngör

Sadakatsiz dizisinin oyuncu kadrosuna 4 Kasım 2020 çarşamba akşama dahil olan ve Turgay Güngör karakterini canlandıran oyuncu Kenan Ece oldu. Kenan Ece sadakatsiz dizisinde Turgay Güngör karakterine Hayat verecek. Bildiğiniz üzere Volkan ve Asya arasında son haftalarda gerilim gittikçe artmaya başladı. Bu nedenle Asya bir psikiyatri kliniğine giderek evliliği ve yaşadıkları hakkında profesyonel yardım almak istedi. İşte diziye yeni gelen ve Sadakatsiz kadrosuna katılan Kenan Ece dizide Asya’nın gittiği psikiyatrist Dr. Turgay Güngör karakterini canlandırıyor.Sadakatsiz dizisine yeni gelen oyuncular kimler

Sadakatsiz dizisinden ayrılan oyuncular

Şimdilik oyuncu kadrosu oldukça iyi olan sadakatsiz dizisinden herhangi bir oyuncu ayrılmadı. Ancak dizinin ilerleyen bölümlerinde Sadakatsiz dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan oyuncular olduğu gibi diziden ayrılan çıkan oyuncular da olacak. Sadakatsiz dizisinden çıkan ayrılan tüm oyuncuları bu başlık altında toplayacağız ve sizlere yazacağız.

Sadakatsiz Dizisine Yeni Gelen ve Diziden Çıkan Oyuncular

Kanal D ekranlarında çarşamba akşamları oldukça iyi bir izlenme oranına ulaşan Sadakatsiz dizisine yeni gelen oyuncu kadrosuna katılan oyuncular ile diziden ayrılan çıkan oyuncuları bu sayfada sizlere duyurmaya devam edeceğiz. Sizlerde diziye yeni gelen ve merak ettiğiniz oyuncuları bizlere sorabilir, sadakatsiz dizisinin oyuncu kadrosu hakkında güncellemeleri takip edebilirsiniz. Sadakatsiz dizisine yeni gelen oyuncuları nasıl buldunuz yorumlarınızı da aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler