Sadakatsiz Dizisinde Kullanılan Telefon Markaları Nedir?

04.03.2021
34

Kanal D ekranlarının Çarşamba akşamları vazgeçilmez dizilerinden bir tanesi olan Sadakatsiz dizisi oyuncuları ve karakterleri ile merak uyandırmaya devam ederken dizi hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi kullanılan telefonlar oldu. Dizide yer alan Asya, Volkan, Derin, Haluk ve Gönül karakterleri başta olmak üzere pek çok karakterin dizide kullanmış olduğu telefonun marka, model ve fiyat bilgisi izleyiciler tarafından merak edildi. Bizde Sizler adına bu konumuzda Sadakatsiz dizisinde kullanılan telefonlardan sizlere bahsedeceğiz.

Sadakatsiz Dizisinde Kullanılan Telefonlar

Oyuncu kadrosunda Cansu Dere, Melis Sezen, Caner Cindoruk, Özge Özden, Yeliz Kuvancı, Nazlı Bulum gibi birbirinden başarılı isimlere yer veren Sadakatsiz dizisi bu sefer de kullanılmış olan telefon markaları ile merak uyandırdı. İzleyiciler büyük bir merakla Sadakatsiz dizisinde  kullanılan telefonları öğrenmek istedi. Biz de sizlere yardımcı olabilmek adına Sadakatsiz dizisinde yer alan Asya, Volkan, Derin, Gönül ve Haluk karakterlerinin telefon markalarını sizlerle paylaşacağız.

Sadakatsiz Dizisi Asya’nın Kullandığı Telefonun Markası Nedir?

Sadakatsiz Dizisi Asya'nın Kullandığı Telefonun Markası NedirSadakatsiz dizisinin başrol oyuncularından bir tanesi olan Asya karakteri mesleki başarısı, güzelliği ve davranışları ile izleyicilerin beğenisini toplamış durumdadır. Sadakatsiz dizisinde Asya sık sık oğlu Ali, eski eşi Volkan ve hastanede yer alan arkadaşları ile yaptığı telefon görüşmelerinde kullandığı telefon oldukça merak edildi. Sadakatsiz  dizisinde Asya karakterinin kullanmış olduğu telefonun markası oppo Reno 4 Produr.

Sadakatsiz Dizisi Volkan’ın Kullandığı Telefonun Markası Nedir?

Sadakatsiz dizisinde eski eşi olan Asya’ya olan ilgisi ile gündeme gelmekte olan Volkan şu anki eşi Derin’den de gizli bir telefon kullanmaktadır. İki tane şahsi cep telefonuna sahip olan Volkan karakterinin kullanmış olduğu iki telefonunda markası da oppo Reno 4 Produr. Telefonun fiyatı ise 5.800 TL ile 6600 TL arasında değişiklik göstermektedir. Farklı renkleri bulunan telefonun Volkan mavi ve siyah rengini kullanmaktadır.Sadakatsiz Dizisi Volkan'ın Kullandığı Telefonun Markası Nedir

Sadakatsiz Dizisi Derin’in Kullandığı Telefonun Markası Nedir?

Son zamanlarda eşi Volkan ile büyük sıkıntılar yaşayan Derin karakterine hayat veren oyuncumuz Melis Sezen, dizide kullandığı telefon ile pek çok kişinin dikkatini çekti. Sadakatsiz dizisinde yer alan Derin karakterinin de kullanmış olduğu telefonun markası oppo Reno 4 Produr.

Sadakatsiz Dizisi Gönül ve Haluk’un Kullandığı Telefonun Markası Nedir?

Sadakatsiz dizisinin genel telefon sponsoru oppo Reno 4 Produr. Dizide yer alan hemen hemen tüm karakterler de olduğu gibi Gönül ve Haluk karakterini de kullanmış olduğu telefonun markası da oppo Reno 4 Produr. Telefonun indirimsiz fiyatı 6.500 TL iken fiyatı 5.300 TL’ye kadar düşüş göstermektedir.

Bu konumuzda da sizlerle Sadakatsiz dizisinde kullanılan telefonlar marka, model ve fiyat bilgisi ve paylaşmaya çalıştık. Sizlerin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlerle paylaşmanızı büyük bir merak ve heyecanla beklemekteyiz. Ayrıca Sadakatsiz dizisine yeni dahil olan oyuncularımızı yakından incelemek isterseniz Sadakatsiz Dizisine Yeni Gelen Oyuncular isimli konumuza da bakabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..