Sadakatsiz Dizisinde Çalan Şarkılar Jenerik Fon Müzikleri

Yorum Yap 5 kez izlendi

Sadakatsiz Dizisinde Çalan Şarkılar Jenerik Fon Müzikleri… Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinde çalan şarkıları, şarkı sözlerini, jenerik müziklerini ve fon müziklerini konumuza ekleyeceğiz. Sadakatsiz dizisinde duyduğunuz şarkıları müzikleri konumuza ekleyeceğiz. Sadakatsiz dizisinin şarkısı sözleri hepsi konumuzun devamında sizlerle.

sadakatsiz dizisinde calan sarkilar

Sadakatsiz Dizisinde Çalan Şarkılar ve Sözleri

Mednova yapım imzası taşıyan Sadakatsiz dizisinin yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt yapıyor. Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk’un senaryosunu yazdığı Sadakatsiz dizisi oyuncu kadrosunda Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Burak Sergen, Özge Özder, Eren Vurdem, Yeliz Kuvancı yer alıyor. Sadakatsiz dizisi dram temalı. Sadakatsiz dizisinde çalan şarkıları videoları ve şarkıların sözlerini konumuza ekliyoruz.

sadakatsiz dizisi muzikleri sarkilari

Sadakatsiz dizisi son bölümünde Sertap Erener’in Hadi Yüreğim Ha Gayret şarkısı çaldı. Asya’nın ”Hadi Yüreğim Ha Gayret” şarkısı sözlerini ve videosunu konumuza ekleyeceğiz. Sadakatsiz Sertap Erener Hadi Yüreğim Ha Gayret şarkısı sözleri;
Değmeyin feryadıma,
Figanıma değmeyin,
Eğer sevda bu demekse,
Ben vazgeçtim beni sevmeyin,

Garipliğim kader değil,
Geçici gülmeyin,
Bu kış da efkarlıyım,
Bahara Allah kerim,

Hadi yüreğim ha gayret,
Hele sıkı dur hele sabret,
Başını eğme dik tut,
Bu bir rüyaydı farzet…

Sadakatsiz Dizisi Jenerik Fon Müzikleri

Sadakatsiz dizisinde sahnelere uygun olarak fon müzikleri çalıyor. Dram, gerilim sahnelerine özel olarak hazırlanan fon müziklerini konumuza ekleyeceğiz. Sadakatsiz dizisi yayınlanmaya başlarken çalan jenerik müziği ile dizinin bazı sahnelerinde çalan fon müziklerini konumuzun devamında paylaşıyoruz.

sadakatsiz dizisi sarkilari jenerik fon muzikleri

Sadakatsiz dizisinde Asya’nın eşi Volkan’ın kendini aldattığını öğrenmesi ile yaptığı intikam planı ve uygulamaya geçişi ile sadece Asya ve Volkan’ın değil çevresindeki herkesin hayatı yıkılır. Asya, Volkan’dan ayrılıp kurtulacağını düşünürken hayatında tanıdığı herkesle düşman olur ve kendisine de çok büyük zarar vermiş olur. Sadakatsiz dizisinde çalan fon müziklerinden ”Yıkılan Hayaller” adıyla yayınlanan fon müziği videosu sizlerle.

 

Etiketler