Sadakatsiz Dizisi Turgay Güngör Kimdir? Psikiyatr Rolü (Kenan Ece)

Sadakatsiz dizisine psikiyatrist rolüyle katılan Turgay Güngör kimdir, gerçek adı soyadı nedir daha önceki dizileri ve hayatı hakkında kısa bilgileri bu sayfada sizlerle paylaşacağız. Sadakatsiz dizisi Turgay kimdir, Turgay Güngör Asya’nın psikolojisini düzeltebilecek mi gibi merak edilen sorulara yanıt vermek ve Turgay Güngör isimli yeni oyuncu hakkında bilgileri paylaşmak istiyoruz.

Sadakatsiz Dizisi Turgay Güngör Kimdir?

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan sadakatsiz dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Sadakatsiz dizisine psikiyatri rolüyle dahil olan ve Asya’nın özel hayatına yapacağı dokunuş ile onu rahatlatacak olan Turgay Güngör karakterindeki oyuncunun gerçek adını soyadını hemen sizlerle paylaşmak istiyoruz. Sadakatsiz dizisine yeni giren psikiyatrist Turgay Güngör karakterine Kenan Ece hayat verecek.Sadakatsiz dizisi Turgay Güngör kimdir

Sadakatsiz Dizisi Turgay Güngör Psikiyatrist Karakteri

Çarşamba akşamları yayınlanan ve Kuruluş Osman dizisinden sonra en çok izlenen dizilerden birisi haline gelen sadakatsiz dizisinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk oldukça başarılı bir dizi ortaya çıkardılar. Dizide Asya karakteri eşi Volkan’ın aldattığı bir kadın olarak ön plana çıkarken Derin isimli kızla kendisini aldatan Caner Cindoruk’un oynadığı Volkan karakteri diziye yeni giren psikiyatrist Turgay Güngör ile yeni bir boyut kazanacak. Güncelleme (27 Nisan 2021): Özel Asrın Hastanesinde doktor olarak çalışan Turgay karakteri bir ara Asya ile yakınlaşacak ama aralarında bir şey olmayacaktır. Volkan ise Asya’yı Turgay’dan kıskanmış ve geçtiğimiz bölümlerde Turgay ile hastanede sık sık kavga çıkarmıştır.

Kenan Ece Sadakatsiz dizisinde Turgay rolünde

Çarşamba akşamı yayınlanan sadakatsiz dizisine katılan Kenan Ece dizide psikiyatr rolüyle yer alacak ve Turgay Güngör karakterine hayat verecek. Turgay Güngör sadakatsiz dizisinde Asya’nın karşısına en zorlu günlerinde çıkacak ve ona yardımcı olmaya çalışan bir psikiyatristi canlandıracak. Şimdi sizler için kısaca sadakatsiz dizisindeki Turgay karakteri ile ön plana çıkan Kenan Ece hakkında bilgiler vermek istiyoruz.Sadakatsiz Turgay Güngör Psikiyatr Rolü (Kenan Ece)

Sadakatsiz dizisi Turgay Güngör Kenan Ece kimdir?

24 Aralık 1980 tarihinde Dubai’de dünyaya gelen Kenan Ece 40 yaşındadır. Türkiye’nin ilk dünya güzeli olan Keriman Halis’in yeğeni olan Kenan Ece İstanbul’da Avusturya lisesini bitirmiştir. Daha sonra Amerika’da eğitimine devam eden ve İrlanda’da bir şirkette çalışan Kenan Ece finans üzerine okuduğu okullar sonrasında oyunculuk eğitimleri de almıştır. İrlanda ve Almanya’da çeşitli dizilerde küçük roller oynayan Kenan Ece daha sonra 2009 yılında Türkiye’ye dönmüş ve Yüreğine Sor isimli filmde ilk kez kamera karşısına geçmiştir.

Kenan Ece’nin oynadığı diziler filmler

2009 yılında Yüreğine Sor dizisinde oynayan Kenan Ece daha sonra 2010 yılında Deli Saraylı isimli dizide Emir karakterini oynamıştır. 2011 yılında ise beni unutma filminde oynayan Kenan Ece 2012 yılında Mustafa Üstündağ ile birlikte çamurdan tiyatro kulübünü kurmuştur. Kenan Ece 2014 yılında kalp hırsızı adlı dizide oynamıştır. 2015 tarihinde ise Ertuğrul 1890 isimli filmde oynayan Kenan Ece oyunculuk okullarından mezun olmuş işin eğitimini almış başarılı bir oyuncudur. Kenan Ece’nin son dizisi ise 2020 yılında dahil olduğu Sadakatsiz dizisidir. Kenan Ece sadakatsiz dizisinde Turgay Güngör karakterindeki bir psikiyatristi oynayacak.

Sadakatsiz Turgay Güngör Psikiyatr Rolü (Kenan Ece)

Sadakatsiz Turgay Güngör Psikiyatr RolündeSadakatsiz dizisinin oyuncu kadrosuna yeni giren oyunculardan birisi olan Kenan Ece dizideki başarısı ile dikkatleri çekecek. Kenan Ece’nin canlandıracağı Turgay Güngör karakteri bakalım Asya’ya dert ortağı olabilecek mi onu rahatlatacak mı izleyip göreceğiz. Sizce sadakatsiz dizisine giren ve Turgay Güngör karakteriyle ekrana gelecek olan Kenan Ece dizide başarılı bir karakter mi, rolünün hakkını veriyor mu? Yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

Sadakatsiz Dizisi Turgay Güngör Kıyafetleri

Sadakatsiz Dizisi Turgay Güngör kıyafetleri ile de merak edilecek. Kenan Ece kıyafetlerini merak ediyorsanız Sadakatsiz Dizisi Kıyafetleri konumuzda göz atabilirsiniz. Bu konumuzda Sadakatsiz Dizisi Turgay Güngör Kimdir? Psikiyatr Rolü (Kenan Ece) hakkında bilgiler verdik. Sadakatsiz Dizisine Yeni Gelen Oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın iyi seyirler..

Etiketler