Sadakatsiz Dizisi Sinan Kimdir? Cemal Hünal

Bu konumuz Sadakatsiz Dizisi Sinan Kimdir?, Sadakatsiz Dizisi Sinan karakterinin gerçek adı bilgileri ve dizide kim için geldiği hakkına detaylı bilgilere yer vereceğiz. Kanal D’nin reyting rekortmeni Sadakatsiz dizisinin yapımcılığını Med yapım üstlenmiştir. Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan Sadakatsiz dizisi, yeni bölümünün yayınlanmasıyla beraber sosyal medyada da en çok konuşulan konu hâline geliyor.

Yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu Sadakatsiz dizisinin başrolünde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen vardır. Çarşamba günlerinin sevilen dizisi Sadakatsiz’e geçtiğimiz günlerde Survivor yarışmasına veda eden ünlü oyuncu Cemal Hünal dahil olmuştur ve sevilen dizi Sadakatsiz de Sinan karakterine hayat verecektir. Bizde bu konumuzda sizlere Sadakatsiz dizisi Sinan karakteri kimdir? Sadakatsiz dizisi Sinan karakterinin gerçek adını ve soyadını, daha önce oynadığı dizileri sizlerle paylaşacağız

Sadakatsiz Dizisi Sinan Karakteri Kimdir?

Cemal Hünal Sadakatsiz Dizisinde Sinan rolündeÇarşamba günlerinin en çok izlenen dizisi Sadakatsiz’e yeni katılan Sinan karakteri Asya’nın üniversiteden arkadaşı olarak karşımıza çıkacaktır. Tıp fakültesini yarıda bırakıp, hayallerinin peşinden giden Sinan çok başarılı bir fotoğrafçı olmuştur. Yıllardır Asya ile görüşmeyen Sinan’ın Tekirdağ’ ya gelmesi herkesi çok şaşırtacaktır. Yani önümüzde ki bölümde karşımıza çıkmaya hazırlanan Sinan Taşkıran Asya’nın yakın arkadaşdır ve dizide ki tüm dengeleri değiştirecek biridir.

Sadakatsiz Dizisi Sinan Kimdir?

Önümüzde ki günlerde izleyicilerle buluşacak olan Sinan karakterine başarılı oyuncu Cemal Hünal hayat verecektir. Bizde sizler için oyuncumuz Cemal Hünal’ı daha yakından tanıtacağız ve Cemal Hünal kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Sadakatsiz Dizisi Sinan Kimdir

Cemal Hünal Kimdir? Sadakatsiz Sinan

44 yaşında ki oyuncumuz 2 Ekim 1976 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Londra’da alan oyuncumuz daha sonra, oyunculuk eğitimi almak için Los Angeles’a gitmiştir. Amerika da çeşitli filmlerde rol alan Cemal Hünal’ın ülkemizde yer aldığı ilk proje Ulak isimli sinema filmidir. Filmde ki performansıyla büyük beğeni toplayan oyuncumuzun aynı yıl Asi dizisinin oyuncu kadrosuna katılmıştır. Kariyerinde ki asıl çıkışı 2008 yılında başrolü oynadığı Issız Adam sinema filmiyle yaşamıştır. Gişede rekorlar kıran film yıllar geçmesine rağmen günümüz de bile hâlâ konuşulmaktadır. Başarılı oyuncumuz en son 2020 yılında yayınlanan Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı sinema filmiyle kamera karşısına geçmiştir. Cemal Hünal son olarak katıldığı Survivor yarışmasıyla da büyük ses getirmiş ve yarışmaya veda etmesiyle milyonları üzmüştü. Başarılı oyuncumuz önümüzde ki günlerde ise Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz ile bizlerin karşısında olacaktır.

Cemal Hünal Yer Aldığı Diziler

Asi (2007-2009) – Kerim
Kış Masalı (2009) – Ali Murat
Adanalı (2010) – Alex
Seni Bana Yazmışlar (2011) – Yalçın
Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam (2012) – Murat
Osmanlı Tokadı (2013) – Moğol
Tatar Ramazan (2013) – Rüstem Sinan
Paramparça (2014) – Alper
Diriliş Ertuğrul (2017) – Tekfur Ares
Tozkoparan (2019) – Celal Hoca

Cemal Hünal Resmi İnstagram Hesabı

Survivor yarışmasıyla büyük ses getiren oyuncumuz bu sezon Sadakatsiz dizisiyle ekranlarda olacaktır. Sadakatsiz dizisinde Sinan karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Cemal Hünal sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşımlarda bulunan oyuncumuzun instagramda 642 gönderisi ve 183 bin takipçi vardır. Cemal Hünal’ın resmi instagram hesabı: @cemalhunal Sadakatsiz Dizisi Sinan Kim için geldi

Cemal Hünal Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Cemal Hünal 2004 yılından beri birlikte olduğu, kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Lale Cangal ile 7 yıllık ilişkilerinin sonunda evlenmişlerdir ve çift 2011 yılında dünya evine girmiştir. 7 yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandıran çiftimiz yaklaşık olarak 17 yıldır birliktedir. Mutku bir evlilikleri olan çiftimizin henüz çocuğu yoktur.

Sadakatsiz Sinan – Cemal Hünal Kıyafetleri

Bugüne kadar oldukça başarılı işlere imza atan oyuncumuz Cemal Hünal, Kanal D’nin reyting rekortmeni Sadakatsiz dizisine dahil olmuştur. Bizde sizler için ilerleyen günlerde her Çarşamba milyonları ekrana bağlayan Sadakatsiz dizisinde Sinan karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Cemal Hünal’ın Sadakatsiz dizisinde ve özel hayatında giydiği ceket, mont, kaban, gömlek, kazak, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere sevilen dizi Sadakatsiz’e yeni katılan Sinan karakterini ve bu karaktere hayat veren başarılı oyuncumuz Cemal Hünal’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Sadakatsiz Dizisi Sinan Kimdir? Cemal Hünal hakkında bilgiler verdik. Sadakatsiz Dizisine Yeni gelen Oyuncular konumuzda detaylı bilgi sunuyoruz.

Etiketler