Sadakatsiz Dizisi Selen Kimdir? Ali’nin Kız Arkadaşı (Dora Dalgıç)

Perşembe akşamları Kanal D’de yayınlanmakta olan Sadakatsiz dizisi güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çekmeye devam ediyor. Dizi konusu ile izleyiciler tarafından beğenilirken oyuncuları ile de oldukça sevilmiştir. Dizide dikkat çeken karakterlerden bir diğeri ise Selen karakteri olmuştur. Biz de sizlerle bu konumuzda Sadakatsiz dizisinde yer alan Selen karakterinden ve Selen karakterine hayat veren oyuncumuz Dora Dalgıç‘tan bahsedeceğiz.

Sadakatsiz Dizisi Selen Karakteri

Sadakatsiz Dizisi Selen KarakteriSadakatsiz dizisinde canlandırmış olduğu karakter ile dikkat çekenlerden bir tanesi de Selen karakteri olmuştur. Selen annesi ile birlikte Tekirdağ’da yaşamaktadır. Selen karakteri Ali’nin en yakın arkadaşıdır. Onun da anne ve babası ayrılmıştır. Her zaman doğrunun yanında olan Selen Ali’nin iyiliği için elinden geleni yapacak ve ona yanlış yaptığı yerlerde sert uyarılarda bulunacaktır. Sakin, akıllı ve uyumlu bir kız çocuğudur.

Sadakatsiz Dizisi Selen Kimdir?

Sadakatsiz dizisinde Selen karakterine hayat vermekte olan oyuncumuz Dora Dalgıç’tır. Dora Dalgıç’ı merak edip araştırmak isteyen okurlarımız ve izleyicilerimiz adına konumuzun ilerleyen kısmında Dora Dalgıç’ın hayatından, bilgilerinden ve dizilerinden detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz. Gelin Dora Dalgıç’ı hep beraber yakından tanıyalım.Sadakatsiz Dizisi Selen Kimdir

Dora Dalgıç Kimdir?

Başarılı oyuncumuz Dora Dalgıç, 22 Ağustos 2007 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslan burcu olan Dora Dalgıç, Serdar Dalgıç ve Derin Dalgıç’ın kızıdır. İlkokul eğitimini İstanbul Çengelköy Havuzbaşı İlköğretim Okulu’nda tamamlayan Dora Dalgıç, ilk oyunculuk deneyimini 2010 yılında yer almış olduğu Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile yaşamıştır. Ardından Kara Ekmek, Acil Servis, Mutlu Ol Yeter gibi dizilerde de oyunculuk yaparak izleyiciye kendisini sevdirmeyi başarmıştır.

Dora Dalgıç’ın Dizileri

Öyle Bir Geçer Zaman Ki
Kara Ekmek
Acil Servis
Mutlu Ol Yeter
SadakatsizDora Dalgıç Kimdir

Dora Dalgıç Resmi İnstagram Hesabı

Resmi instagram hesabını da aktif olarak kullanan Dora Dalgıç takipçileri ile sık sık paylaşım yapmaktadır. Dora Dalgıç’ın resmi instagram hesabında 1.123 gönderisi bulunurken 70,5 bini aşkın da takipçisiyi yer almaktadır. Yer aldığı projeleri de sık sık sosyal medya hesabında paylaşan Dora Dalgıç’ın resmi instagram hesabını yakından incelemek adına @doradalgiic kullanıcı isimleri hesaba göz atabilirsiniz.Dora Dalgıç Resmi İnstagram Hesabı

Sadakatsiz Dizisi Selen Karakterinin Kıyafetleri

Sadakatsiz dizisinde yer alan pek çok karakter gibi Selen karakterinin kıyafetleri de oldukça merak ediliyor. Sadakatsiz dizisinde bulunan Selen karakterinin elbise, etek, gömlek, ceket, pantolon ve ayakkabılarını da marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerin beğenisine sunacağız. Sizlerin de Selen karakterinin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalar olursa aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlere Sadakatsiz dizisinde yer alan Selen karakterinden ve Selen karakterine hayat veren oyuncumuz Dora Dalgıç’dan bahsetmek istedik. Sizlerin de konu hakkındaki yorum, görüş, düşünce ve fikirlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizimle paylaşmanızı beklemekteyiz. Ayrıca dizide yer alan oyuncuları daha yakından incelemek adına Sadakatsiz Dizisine Yeni gelen Oyuncular isimli konumuza da bakabilirsiniz.

Etiketler