Sadakatsiz Dizisi Selçuk Kimdir? Tarık Emir Tekin

19.01.2021
269

Bu konumuzda sizlere Kanal D’nin reyting rekortmeni Sadakatsiz dizisinin oyuncularından Tarık Emir Tekini ve dizide hayat verdiği Selçuk karakterini yakından tanıtacağız. Sadakatsiz Dizisi Selçuk Kimdir? Sadakatsiz Dizisi Selçuk  karakteri Tarık Emir Tekin kimdir, Sadakatsiz Dizisi Selçuk gerçek adı önceki dizileri sevgilisi instagramı hakkında detaylı bilgiler burada.

Med yapım imzalı dizi bu sezonun en başarılı dizilerinden biridir. Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan dizi, yeni bölümünün yayınlanmasıyla beraber sosyal medyada da en çok konuşulan konu hâline geliyor. Yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt’un üstlendiği dizinin başrolünde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen vardır. Çarşamba günlerinin en sevilen ve en çok izlenen dizisi Sadakatsiz de merak edilen karakterlerden biride Selçuk karakteri olmuştur. Bizde sizler için Selçuk karakterini ve bu karaktere hayat veren yakışıklı oyuncumuz Tarım Emir Tekin’i yakından tanıtacağız.

Sadakatsiz Selçuk Karakteri Kimdir?

Sadakatsiz Dizisi Selçuk KimdirSelçuk, Nil’in eski sevgilisi ve karanlık işlerle uğraşan serseri biridir. Asya’dan nefret eder, bunun sebebi de, Aysa’nın Nil’e darp raporu yazmış olması ve Selçuk’un bu yüzden 2 yıl hapiste yatmasıdır. Hapisten çıktıktan sonra Volkan’a çalışan Selçuk, Asya’nın peşindedir ve ondan intikam almak için her şeyi göze alır. Bir yandan da Nil ile barışmak için elinden geleni yapan Selçuk, Nil’e saplantılı aşıktır. Aynı zamanda alkolik ve şiddet yanlısı biridir. Ayrıca paragöz bir insandır ve para için yapmayacağı bir şey yoktur.

Güncelleme (27 Nisan 2021): Annesi Hicran ile arası uzun zamandır kötü olan Selçuk, annesinin kanser olduğunu öğrenince arasını düzeltmiştir. Annesi Hicran babasının kim olduğunu geçtiğimiz bölümlerde ona söylemiş ve Selçuk babasının Haluk Güçlü olduğunu öğrenmiştir. Haluk onu oğlu olarak kabul etmemiş ve kendi ailesi ile olan huzurunu bozmamıştır. Kısa bir süre öncede annesi Hicran’ın kaybetmiş ve oldukça da üzülmüştür.

Sadakatsiz Selçuk Kimdir?

Aldığı reytinglerle sürekli zirvede olan Sadakatsiz dizisinde Selçuk karakterine yakışıklı oyuncumuz Tarık Emir Tekin hayat vermektedir. Dizinin izleyicileri tarafından Selçuk karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için Selçuk karakterine hayat veren oyuncumuz Tarım Emir Tekin’i daha yakından tanıtacağız ve Tarık Emir Tekin kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Kaç yaşındadır? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Tarık Emir Tekin Kimdir?

24 yıl yaşında ki genç oyuncumuz 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimini The Oxford School of Drama bölümünde tamamlayan oyuncumuz Oxford’un drama okullarına girmeye hak kazanan 17 kişiden biridir ve ilk Türktür. Başarılı ve yakışıklı oyuncumuz hepimizin yakından tanıdığı oyuncu Şevval Sam’ın ve Beşiktaş’ın eski futbolcusu Metin Tekin’in oğludur. Daha önce Blutv de yayınlanan Çıplak dizisinde yer alan oyuncumuz Sadakatsiz dizisinde hayat verdiği Selçuk karakteri sayesinde tanınmıştır. Üniversite eğitimini İngiltere de alan oyuncu, ileri seviyede ingilizce konuşmakta ve müzikle de yakından ilgilenmektedir.

Tarık Emir Tekin Rol Aldığı Diziler

2021 – Çıplak 2 (Bulut)
2020/2021 – Sadakatsiz
2020 – Rise of Empires: Ottoman / Diriliş: Osman (Mehmed)
2020 – Çıplak (Bulut)Sadakatsiz Dizisi Selçuk ve annesi

Tarık Emir Tekin Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan yakışıklı oyuncumuz resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Resmi instagram hesabında 249 ve yaklaşık 60 bin takipçisi olan yakışıklı oyuncumuza çevresindekiler Taro diye hitap etmektedir ve oyuncumuzun sosyal medyada adı da Taro’dur. Tarık Emir Tekin’in resmi instagram hesabı: @taroemir

Tarık Emir Tekin Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Genç ve yakışıklı oyuncumuz henüz evli değildir. Daha önce yakın arkadaşı, oyuncu Dilan Çicek Deniz ile ismi aşk dedikodusuna karışmıştı. Ancak iki isimde beraber büyüdüklerini ve kardeş gibi olduklarını söylemiştir. Oyuncumuz şimdilerde ise Sofia Katc ile birliktedir. 2015 yılında tanışan çiftin mutlu bir birlikteliği vardır.Sadakatsiz Dizisi Volki tolki diyen psikopat

Tarık Emir Tekin Kıyafetleri

Yetenekli oyuncumuz, sadece başarısı ile değil yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine toplamaktadır. Kendine özgü giyim tarzı ile çok konuşulan oyuncumuz hepimizin bildiği gibi, modayı yakından takip etmekte ve giydiği kıyafetlerle, kullandığı sıra dışı aksesuarlarla sürekli gündemde olmaktadır. Oyuncumuzun sevenleri de, onun giydiği kıyafetleri ve kullandığı aksesuarları merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için tarzıyla dikkatleri üzerine toplayan yakışıklı oyuncumuz Tarık Emir Tekin’in Sadakatsiz dizisinde giydiği kıyafetleri ve kullandığı aksesuarları ilerleyen günlerde marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere sevilen dizi Sadakatsiz’in oyuncularından Tarık Emir Tekin’i ve dizide hayat verdiği Selçuk karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiklerinizi, görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Sadakatsiz Dizisi Selçuk kimdir hakkında bilgileri sizlerle paylaştık. Sadakatsiz Dizisine Yeni gelen oyuncular konumuzda diziye katılan yeni oyuncuları görebilirsiniz. Sadakatsiz Dizisi Volki tolki diyen psikopat kimdir konusunda da Tarık Emir Tekin’i yazabiliriz.

YORUMLAR

  1. lacyn dedi ki:

    Ben sok Sevval samin oglu varmi ya genclik iksirinden bende istiyorum