Sadakatsiz Dizisi Melih Kimdir? Kim için Geldi? (Ali İl)

Bu konumuzda sizlere Kanal D’nin reyting rekortmeni Sadakatsiz dizisine yeni katılan Melih karakterini yakından tanıtacağız. Sadakatsiz Dizisi Melih Kimdir? Kim için Geldi? Gerçek adı soyadı nedir önceki diziler kıyafetleri sevgilisi kısacası herşey bu sayfada.. Med Yapım imzalı Sadakatsiz dizisi yayınlandığı günden beri aldığı reytinglerle zirvede olmaya devam ederken sosyal medyada en çok konuşulan dizilerden biri olmayı başarmıştır.

Sadakatsiz Dizisi Melih Kimdir? Yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt’un üstlendiği Sadakatsiz dizisinin başrolünde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen vardır. Senaryosunu Dilara Pamuk ve Kemal Hamamcıoğlu’nun kaleme aldığı Sadakatsiz dizisine yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Sadakatsiz dizisine yeni katılan Melih karakterini daha yakından tanıtacağız ve Sadakatsiz Dizisi Melih kimdir? Sadakatsiz dizisi Melih karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.Sadakatsiz Dizisine yeni gelen Melih karakteri

Sadakatsiz Dizisi Melih Karakteri Kimdir?

Çarşamba günlerinin en çok izlenen dizilerinden biri olan Sadakatsiz dizisine yeni katılan Melih karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi yoktur. Melih karakteri izleyici karşısına 20. bölümde çıkacaktır. Sadakatsiz dizisinin 20. bölümde Melih karakterini hep beraber izleyip göreceğiz.

Son Bilgiler: Derin’in açtığı mağazanın açılışına gelerek diziye dahil olan Melih karakteri, Gönül’ün erkek kardeşidir. Aynı zamanda komser olan Melih, tesadüfen Bahar’la tanışmıştır ve ondan çok etkilenmiştir. Ancak ablası Gönül bu durumu fark etmiş ve olmaması için elinden geleni yapmaktadır. Ancak ilerleyen bölümlerde Gönül’ün çabası boşa çıkacak ve Bahar’la Melih yakınlaşacaktır. Güncelleme (27 Nisan 2021):  Kısa bir süre ablasının yanında kalmayı planlar ancak Derin’in kaçırılmasının ardından İstanbul’a dönmeye gönlü razı gelmez ve bir süre daha ablası ile birlikte kalarak yeğeni Derin’in bulunması için çalışmalara başlar.

Sadakatsiz Dizisi Melih Kimdir?

Sevilen dizisi Sadakatsiz’e yeni katılan Melih karakterine başarılı oyuncumuz Ali İl hayat verecektir. İzleyiciler tarafından Melih karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda oyuncumuz Ali İl’i daha yakından tanıtacağız ve Ali İl kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Kaç yaşındadır? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Ali İl Sadakatsiz Dizisinde Melih rolünde

Ali İl Kimdir?

39 yaşındaki oyuncumuz 16 Kasım 1981 yılında Istanbul’da dünyaya gelmiştir.  İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünden mezun olan oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2002 yılında yayınlanan Sırlar Dünyası dizisiyle geçmiştir. Dizide hayat verdiği Taner karakteriyle büyük beğeni toplayan Ali İl, tiyatroyla da yakından ilgilenmektedir ve birçok tiyatro oyununda da yer almıştır. Daha önce, Aşk 101, Aşk Yeniden, Küçük Kadınlar, Savaşçı gibi dizilerde yer alan oyuncumuz kariyerinde ki asıl çıkışı, 2013-2014 yılları arasında Böyle Bitmesin dizisinde hayat verdiği Atilla karakteriyle ve  2015-2017 yılları arasında Poyraz Karayel dizisinde canlandırdığı Sadrettin karakteriyle yakalamıştır. Kamera karşısına en son Mucize Doktor dizisine Celal karakteriyle konuk olan Ali İl, bu sezon Sadakatsiz dizisinde hayat vereceği Melih karakteriyle ekranlarda olacaktır.

Ali İl Yer Aldığı Diziler

2021 – Sadakatsiz (Melih)
2021 – Mucize Doktor (Celal-Konuk oyuncu)
2020 – Aşk 101 (Tuncay)
2019 – Savaşçı (Murat)
2017 – Ver Elini Aşk (Kaan Tuğlu)
2014—2016 – Poyraz Karayel (Sadrettin)
2012-2013 – Böyle Bitmesin (Atilla)
2011 – Seni Bana Yazmışlar (Mehmet)
2008-2010 – Küçük Kadınlar (Ali)
2007 – Aşk Eski Bir Yalan (Sinan)
2005 – Seher Vakti (Çağatay)
2005 – Kırık Kanatlar (Rıfkı)
2005 – Ihlamurlar Altında (Kerem)
2004 – Türkü Filmi (Erbay)
2002 – Sırlar Dünyası / Sır Kapısı

Ali İl Resmi İnstagram Hesabı

Sadakatsiz Dizisi Melih KimdirDaha önce birçok başarılı projede karşımıza çıkan oyuncumuz Ali İl sosyal medyada da oldukça aktiftir. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan oyuncumuz instagramda herkesin ilgiyle takip ettiği biridir. İnstagram da 20 gönderisi ve yaklaşık olarak 80 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Ali İl’in resmi instagram hesabı: aliilofficial

Ali İl Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Ali İl henüz evli değildir. Daha önce kendi gibi oyuncu olan, hatta şimdi de Sadakatsiz dizisinde birlikte rol alacağı oyuncu, Yeliz Kuvancı ile bir dönem aşk yaşan çift daha sonra anlaşamayarak yollarını ayırmıştır. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan başarılı oyuncu Ali İl’in şuan ise hayatında bilinen biri yoktur.

Sadakatsiz Melih – Ali İl Kıyafetleri

Bu sezon Sadakatsiz dizisinde hayat vereceği Melih karakteriyle ekranlarda olacak olan oyuncumuz yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığı da dikkatleri üzerine çekmektedir. Tarzıyla da beğeni toplayan oyuncumuzun sevenleri Ali İl’in giydiği kıyafetleri de merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuzun özel hayatında ve Sadakatsiz dizisinde giydiği, ceket, pantolon, gömlek, mont, kazak, kaban, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Çarşamba günlerinin sevilen dizisi Sadakatsiz’e yeni katılan Melih karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Ali İl’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Sadakatsiz Dizisi Melih Kimdir ve Ali İl hakkında detaylı bilgiler verdik. Sadakatsiz Dizisine Yeni Gelen Oyuncular konusuna da göz atabilirsiniz.

Etiketler