Sadakatsiz Dizisi Leyla Kimdir? Aslı Orcan

Bu konumuzda sizler için Sadakatsiz dizisine yeni katılan Leyla karakterini ve Leyla karakterini hayat veren oyuncumuzu yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği Sadakatsiz dizisinin yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt oturmaktadır. Her çarşamba Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Sadakstsiz dizisine yeni katılan Leyla karakteri de izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için Sadakatsiz dizisine yeni katılan Leyla karakterini yakından tanıtacağız ve Sadakatsiz dizisi Leyla karakteri kimdir? Sadakatsiz dizisi Leyla karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Sadakatsiz Dizisi Leyla Karakteri Kimdir?

Sadakatsiz Dizisi Leyla KimdirKanal D’nin reyting rekortmeni Sadakatsiz dizisine yeni katılan Leyla karakteri, diziye ikinci sezonda dahil olan ve hafızasını kaybeden Aras’ın eşidir. Aras ile Asya’nın arasında geçtiğimiz bölümlerde bir yakınlaşma olmuştu, Aras’ın Leyla’yı hatırlamasıyla birlikte dizide ki tüm dengeler değişecektir. Leyla karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak bizler Leyla karakterinin, Derin gibi pskolojik sorunları olan ve Aras’a takıntılı biri olacağını tahmin etmekteyiz.

Sadakatsiz Dizisi Leyla Kimdir?

Sadakatsiz dizisine Aras’ın eşi olarak katılan Leyla karakterine güzel oyuncumuz Aslı Orcan hayat verecektir. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Aslı Orcan’ı yakından tanıtacağız ve Aslı Orcan kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Sadakatsiz Dizisi Leyla rolü adı soyadı

Aslı Orcan Kimdir?

Aslı Orcan, 41 yaşının içindedir ve 27 Mayıs 1980 yılında Aydın’da dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı – Türk Halk Oyunları Bölümünden mezun olan oyuncumuz bir dönem profosyonel olarak dansçılık yapmıştır. Ekol Drama Okulu Sinema TV Oyunculuğu Bölümünde Ayla Algan’dan kamera oyunculuğu dersi ve diyalog dersi alan Aslı Orcan kamera karşısına ilk defa 2002 yılında Sırlar Dünyası isimli diziyle geçmiştir. Daha önce Hekimoğlu, Çapkın, Medcezir, Kurt Seyit Ve Şura, Cam Kırıkları, Aile Sadakati, Karadayı, Kara Yazı gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Kamera karşısına en son 2021 yılda Kahraman Babam dizisiyle geçen oyuncumuz bu sezon Sadakatsiz dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Aslı Orcan Yer Aldığı Diziler

Sır Kapısı / Sırlar Dünyası (2002)
Hekimoğlu (2003)
Burçak Tarlası (2004)
Çapkın (2005)
Sensiz Olmuyor (2005)
Kaybolan Yıllar (2006) – Yasemin
İki Yabancı (2007) – Rana
Yemin (2007-2008) – Yeşim
Ateş ve Barut (2008) – Yonca
Cam Kırıkları (2009) – Emel
Aile Saadeti (2009) – Marika
Karadayı (2012-2013) – Serra Aşık
Kurt Seyit ve Şura (2014) – Barones Lola
Medcezir (2014-2015) – Deniz
Bana Sevmeyi Anlat (2016) – Berna
Kara Yazı (2017) – Elif
Kahraman Babam (2021) – Ayşe
Sadakatsiz (2021) – Leyla

Aslı Orcan Resmi Instagram Hesabı

Sadakatsiz dizisinde Leyla karakterini canlandıran oyuncumuz Aslı Orcan sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun ınstagram da 510 gönderisi ve 42 binden fazla takipçisi vardır. Aslı Orcan’ın resmi ınstagram hesabı: @asliorcandikinciler

Aslı Orcan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Aslı Orcan’ın hayatında birinin olup olmadığını da merak edilmiştir. Oyuncumuz Aslı Orcan 2014 yılında kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Yetkin Dikinciler ile Kuşadası’nda dünya evine girmiştir. Mutlu bir evlilikleri olan çift 5 Mayıs 2018 yılında kızları Lal’ı kucaklarına almıştır.

Sadakatsiz Dizisi Leyla – Aslı Orcan Kıyafetleri

Bu sezon Sadakatsiz dizisi ile ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Aslı Orcan sadece yeteneği ile değil güzelliğiyle de dikkat çeken isimlerden biridir. Tarzıyla da büyük beğeni toplayan oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Aslı Orcan’ın özel hayatında ve Sadakatsiz dizisinde giydiği etek, pantolon, kazak, tişört, gömlek, hırka, kaban, mont, ceket, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Sizler için Sadakatsiz dizisine yeni katılan Leyla karakterini ve Leyla karakterine hayat veren oyuncumuz Aslı Orcan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Sadakatsiz Dizisi Leyla rolü adı soyadı hakkında bilgi verdik. Sadakatsiz Dizisine yeni gelen oyuncular burada.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 4 Kasım 2021

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: