Sadakatsiz Dizisi Fırat Kimdir? (Mehmet Çelik)

Bu konumuzda sizlere Sadakatsiz dizisinin oyuncu kadrosuna yeni dahil olan Mehmet Çelik’i ve hayat verdiği karakteri yakından tanıtacağız. Sadakatsiz Dizisi Fırat kimdir, Sadakatsiz Dizisi Fırat kimin adamı kim için geldi sorularına yanıt burada.. Her hafta aldığı reytinglerle zirvede olan Başarılı dizisinin yapımcılığı Med yapım üstlenirken dizinin yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt oturmaktadır. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in paylaştığı dizi son günlerin en çok izlenen ve konuşulan dizisi olmaya devam ediyor.

Sadakatsiz Dizisi Fırat kimdir kimin adamıDoctor Foster dizisinden uyarlama olan dizinin senaryosunu ise Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk birlikte kaleme almıştır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı dizi her çarşamba Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Her dizide olduğu gibi Sadakatsiz dizisinin de oyuncu kadrosuna bazı isimler dahil oldu. Bu isimlerden biride Mehmet Çelik’tir. Herkes tarafından ilgi ve merakla izlenen dizide bu hafta en çok merak edilen şey dizinin oyuncu kadrosuna yeni katılan oyuncumuz ve hayat verdiği karakter oldu. Bizde sizler için oyuncumuz Mehmet Çelik’i ve hayat verdiği karakteri yakından tanıttık.

Sadakatsiz dizisi Fırat karakteri kimdir?

Her hafta aldığı reytinglerle zirvede olan dizinin oyuncu kadrosuna yeni katılan Fırat karakterinin henüz nasıl bir karakterde olacağı bilinmiyor. Resmî sitelerden herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız. Ancak Fırat Asya’nın evine girmiş olan kişi olabilir. Sadakatsiz Dizisinde Fırat Derin’in annesi tarafından tutulmuş bir olabilir. Sadakatsiz Dizisi Fırat Kimdir (Mehmet Çelik)

Sadakatsiz dizisi Fırat Kimdir?

Sadakatsiz dizisinde Fırat karakterine başarılı oyuncu Mehmet Çelik hayat vermektedir. Son zamanların en çok izlenen dizisi olan Sadakatsiz dizisinde Fırat karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyunumuzda oldukça merak edildi ve araştırılmaya başlandı. Bizde sizler için dizide Fırat karakterine hayat veren başarılı oyuncu Mehmet Çelik’i daha yakından tanıttık. Mehmet Çelik kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık.

Mehmet Çelik Kimdir?

25 Eylül 1989 tarihin de Bayburt’ta dünyaya gelen oyuncu İstanbul Kemal Hasoğlu Lisesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi Drama Oyunculuk Konservatuvar Bölümü’nünden mezun olmuştur. Başarılı oyuncu ilk kez kamera karşısına 2015 yılında Baba Candır dizisi ile çıkmıştır ve dizide 2 sezon Hamit karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Arka Sokaklar, Arka Sıradakiler, Baba Candır gibi dizilerde de rol almıştır. Mehmet Çelik’in oyunculuk hayatı Altın Kamera Oyunculuk Yarışması’nı kazanması ile başlamıştır. Bir dönem Galatasaray basketbol takımı alt yapısında oyuncu oyunculuk nedeni ile basketbolu bırakmıştır. Bu yıl Survivor 2021 yarışmasına başvuru yaptığını söyleyen oyuncumuzun yarışmaya katılıp katılmadığı henüz belli değil. En son Lav filminin çekimleri için Mısır’a giden oyuncu, daha önce Malagzirt1071 filminde de yer almıştı ve film gişe de oldukça ilgi görmüştü. Başarılı oyuncu şimdiler de ise Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz’in oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

Mehmet Çelik rol aldığı diziler

Bahtiyar Ölmez
Bir Deli Sevda
Baba Candır
İlişki Durumu:Karışık
Milat
Aşk Ve Günah
Günahkar
Arka Sokaklar
Arka SıradakilerMehmet Çelik Sadakatsiz Dizisine Fırat karakteriyle dahil oldu

Mehmet Çelik sosyal medya hesapları

Başarılı oyuncu Mehmet Çelik kısa süre önce instagram hesabını kapatmıştır. Ancak oyuncunuz twitter da oldukça aktiftir. 11 binden fazla tweet atan oyuncumuz, yer aldığı projeleri ve kendi fotoğraflarını buradan paylaşmaktadır. Yaklaşık 20 bin takipçisi vardır. Başarılı oyuncu Mehmet Çelik’in resmi Twitter hesabı:@mhmtcelik

Mehmet Çelik sevgilisi var mı?

Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun hayatında birinin olup olmadığı bilinmemektedir. Ancak herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.Sadakatsiz Dizisinde Fırat kimdir

Bu konumuzda sizlere her hafta aldığı reytinglerle zirvede olan Sadakatsiz dizinin oyuncu kadrosuna yeni katılan Mehmet Çelik’i ve hayat verdiği karakteri tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiklerinizi ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Sadakatsiz dizisine yeni katılan oyuncular konumuzu inceleyebilirsiniz.

Etiketler