Sadakatsiz Dizisi Derin Ölecek mi Diziden Ayrılacak mı?

Sadakatsiz dizisinde Derin karakterine hayat veren Melis Sezen diziden çıkacak mı ayrılacak mı oldukça merak edilmeye başlandı. Çünkü Sadakatsiz dizisinin İngiliz uyarlaması olan Doktor Foster dizisinde Derin karakterinin ilerleyen bölümlerde ölmesi ülkemizde uyarlaması yapılan Sadakatsiz dizisindeki Derin rolünün de öleceği anlamına geliyor. Bu yüzden Sadakatsiz dizisinin Derin karakteri ölecek mi, diziden çıkacak mı gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz.

Sadakatsiz dizisinin 24. bölümünde Derin büyük bir oyun oynamaya başladı. Volkan ve Asya’yı kendi suçlusu olarak geride bırakarak kaybolan Derin herkeste derin şüpheler uyandırdı. Derinin ortadan kaybolması ile birlikte sadakatsiz dizisinde Derin çıkacak mı Melis Sezen diziden ayrıldı mı gibi meraklı soruları izleyiciler sormaya başladı. Öncelikle kısa bir süre sonra Derin ortaya çıkacak de Volkan ile Asya’yı düşürdüğü durumdan dolayı çok memnun olacak. Melis Sezen diziden çıkmıyor ayrılmıyor izleyicilerimiz merak etmesin.

Sadakatsiz dizisi Derin ölecek mi, Diziden çıkacak mı?

Sadakatsiz Derin öldü mü diziden ayrıldı çıktı mıÇarşamba akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisi almış olduğu reyting oranları ile adeta çarşamba günlerine damga vurdu. Kuruluş Osman dizisi ile birlikte oldukça yüksek seyreden reytingleri dizinin gelecek bölümlerde neler olacağını da merak ettirmeye başladı. Muhtemelen ileriki bölümlerde Sadakatsiz dizisinde Derin karakterini canlandıran Melis Sezen ölerek diziden ayrılacak. Sadakatsiz dizisinde Derin karakteri diziden çıkacak mı?

Güncelleme (27 Nisan 2021): Yarın karşımıza yeni bölümü ile çıkacak olan Sadakatsiz dizisinde geçtiğimiz bölüm tüm sır perdeleri aralanmıştır. Derin ilk önce kaçırılma süsü vererek evden çıkmıştır fakat işler istediği gibi ilerlememiştir. Asya’nın eski hastası olan Faruk ve onun eşi Asya hanımı koruyacaklarını düşünerek Derin’i kaçırmış ve bir eve hapis etmişlerdir.

Ülkemizde uyarlama olarak yayınlanan Sadakatsiz dizisinde Derin, Volkan’ın eşi olarak ön plana çıktı. Melis Sezen gerçekten iyi bir oyuncu ve Sadakatsiz dizisindeki Derin karakteriyle oldukça iyi bir oyunculuk sergiledi. Ancak dizinin orijinali olan Dr. Foster İngiltere’de ekrana geldiği yıllarda Derin karakterinin eşlemesi olan oyuncu dizinin ilerleyen bölümlerinde ölerek diziye veda edecek. Peki gerçekten Sadakatsiz dizisindeki Derin ölecek mi, diziden ayrılacak mı? Elbette bu sorunun cevabı ülkemizde eğer orijinal senaryoya sadık kalınırsa derin karakterinin ölmesi gerekiyor. Ancak Melis Sezen gibi başarılı bir oyuncuyu kolay kolay bulamayacak olan Sadakatsiz dizisi ondan vazgeçmek istemiyor. Eğer senaryoda bazı değişiklikler yapılırsa Derin karakteri ölmekten kurtulacak ve diziye devam edecek.

Melis Sezen Sadakatsiz dizisinden ayrılacak mı?

Sadakatsiz dizisi Derin Ayrıldı mı çıktı mıDaha önce birçok farklı yapımda başarılı rolleri ile dikkat çeken Melis Sezen Sadakatsiz dizisinde de derin karakteriyle de oldukça güzel bir oyunculuk sergiledi. Dizinin yüksek giden reytinglerinin devam etmesini isteyen yapımcı muhtemelen Melis Sezen ile sözleşmeyi uzatacak. Ancak dijital platformlardan da teklif alan Melis Sezen son kararı ne olur onu zaman gösterecek. Melis Sezen yapımcının tutumuna göre Sadakatsiz dizisinden 19 ya da 20 bölüm civarında ayrılabilir. Yeni oyuncuları da diziye dahil etmeye devam eden Sadakatsiz dizisi ileriki günlerde ciddi bir yol ayrımına girecek demektir.

Sadakatsiz dizisine yeni gelen oyuncular konumuzda sizlere detaylı bir şekilde diziye katılan ya da ayrılan oyuncuları yazmaya çalıştık. Melis Sezen orijinal yapıma sadık kalınırsa ilerleyen bölümlerde ölerek Sadakatsiz dizisine veda edecek ve Derin karakteri diziden çıkmış olacak. Bakalım yapımcı yetenekli bir oyuncu olan ve Derin karakteri ile gerçekten iyi bir oyunculuk sergileyen Melis Sezen hakkında nasıl bir karar verecek.

Sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir, Sadakatsiz dizisinde Derin karakterinin diziden çıkacak olması, ayrılacak olması hakkındaki yorum ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizce Derin karakteri Sadakatsiz dizisinden çıkmalı mı, yoksa diziye devam mı etmeli yorumlarınızı bekliyoruz..

Etiketler