Sadakatsiz Dizisi Demir Kimdir? Derin’in Kardeşi (Doğan Can Sarıkaya)

Son zamanların favori dizilerinden bir tanesi olan Sadakatsiz dizisi konusu ile büyük ilgi görürken, dizide yer alan karakterler merak edilmeye devam ediyor. Diziye son zamanlarda dahil olan Derin’in kardeşi yani Demir karakteri oldukça merak edildi. Bizde Sadakatsiz dizisi severlerin için Sadakatsiz Dizisi Demir Kimdir? sorusu hakkında bilgiler vereceğiz.

Sadakatsiz Dizisi Demir Karakteri

Doğan Can Sarıkaya KimdirDemir karakteri, Derin’in küçük erkek kardeşidir. 17 yaşında olan Demir, ailenin küçük çocuğu olduğu için fazla şımartılmış bir çocuktur. Yaramazlığı sonucu okulundan atılmıştır. Yalancı ve çok şımarık bir çocuktur. Eniştesi Volkan’ın oğlunu hiç sevmez, sürekli Ali’yi kendine rakip olarak görür. Ali’yi sinirlendirmek ve onu mutsuz edebilmek için her şeyi yapacaktır. Sinirli ve asi yapısının altında ise duygusal bir çocuk yatmaktadır.

Sadakatsiz Dizisi Demir Kimdir?

Sadakatsiz Dizisi Demir Karakteri_1Sadakatsiz dizisinde Demir karakterine hayat verecek olan oyuncumuz oldukça merak edildi. Demir karakterine hayat verecek olan genç oyuncumuz Doğan Can Sarıkaya’dır. Şimdi de Doğan Can Sarıkaya’yı merak eden okurlarımız için hayatı ve bilgilerinden bahsedelim istedik. İşte Doğan Can Sarıkaya hakkındaki tüm bilgiler..

Doğan Can Sarıkaya Kimdir?

Sadakatsiz Dizisi Demir Kimdir_1Doğan Can Sarıkaya, 2004 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Lise öğrencisidir. Pek çok dizi, sinema filmi ve reklam filminde yer almıştır. 10 yaşından beri aktif olarak oyunculukla ilgilenmektedir. Kinder, Petito ve Uludağ Limonata gibi reklam filmlerinde yer almıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında Küçük Ağa dizisi ile yaşamış ve yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Doğan Can Sarıkaya’nın Yer Aldığı Diziler

2020 – Rise of Empires: Ottoman (Genç Mehmet)
2020 – Tek Yürek (Rüzgar Aslan)
2017 – Çukur (Acar Koçovalı)
2011 – Kavak Yelleri (Haluk)
2015 – Yeter (Kaan)
2014 – Küçük Ağa

Doğan Can Sarıkaya’nın Resmi İnstagram Hesabı

Doğan Can Sarıkaya'nın Resmi İnstagram Hesabı_1Genç oyuncumuz Doğan Can Sarıkaya, resmi instagram hesabında yer aldığı projeler ile ilgili sık sık paylaşım yapmaktadır. Doğan Can Sarıkaya’nın resmi instagram hesabında 416 gönderisi ve 25,5 bin tane de takipçisi yer almaktadır. Doğan Can Sarıkaya’nın resmi instagram hesabı kullanıcı adı : @sarikayadogancan

Sizlere Sadakatsiz dizisinde yer alan Derin’in kardeşini yani Demir karakterini ve ona hayat veren oyuncumuz Doğan Can Sarıkaya‘yı tanıtmaya çalıştık. Sizin de Demir karakteri ya da Doğan Can Sarıkaya hakkında sorularınız olursa yorum kısmından bize iletebilirsiniz. Dizide yer alan diğer oyuncuları yakından tanımak isteyen okurlarımız Sadakatsiz dizisi oyuncuları kadrosu başlıklı konumuza bakabilirler.

Etiketler