Sadakatsiz Dizisi Asya Ölecek mi Diziden Çıktı mı Ayrıldı mı?

2 haziran çarşamba akşamı yayınlanan sadakatsiz dizisinin sezon finalinde oldukça heyecanlı bir bekleyiş devam ediyor. Sadakatsiz dizisi sezon finalinde Asya ve Derin ölecek mi, araba uçurumdan denize düşüyor oyuncular kurtulacak mı yeni sezonda neler olacak oldukça merak ediliyor. İki başarılı oyuncunun içinde yer aldığı aracın uçurumdan düşmesi ile Asya ve Derin karakterleri ölecek mi yeni sezonda dizide olacaklar mı hemen cevap verelim.

Sadakatsiz sezon finalinde Asya ve Derin ölecek mi?

Sadakatsiz Dizisi Asya Ölecek mi Diziden Çıktı mıSadakatsiz dizisinin hayranları geçtiğimiz haftalarda birçok şok yaşamıştı. Asya’nın vurulmasıyla başlayan aksiyon dolu sahneler Derin’in yaşadıkları ve sonrasında Haluk Güçlü’nün ölümün kıyısından dönmesiyle heyecanlı sahnelere alışan izleyicilerin sezon finalinde de Asya ve Derin sahnelerinde yürekleri ağzına gelecek. Sosyal medyada birçok haber sitesinin sadakatsiz dizisinde Asya karakterine hayat veren Cansu Dere hakkında diziden ayrılacağı iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Sezon finalinin son sahnesinde Asya ve Derin’in birlikte arabayla denize doğru düşmesi akıllara sadakatsiz dizisinin başrollerinde ki bu iki oyuncunun ölüp ölmediği sorusunu getirdi.

Sadakatsiz dizisi sezon finali Asya öldü mü?

Sadakatsiz sezon finalinde Asya ve Derin ölecek miSadakatsiz dizisinde kadın başrol olarak izlediğimiz Asya karakteri yani Cansu Dere elbette kolay kolay ölerek diziden ayrılmaz. Hem dizinin başrolünde olan hem de vazgeçilmez karakter olan Asya’nın ölmesi diziden ayrılması dizininde sonu demektir. Ancak izleyicilerin merak içinde tutmak ve yeni sezonda dizinin izlenmesini sağlamak amacıyla genellikle diziler çok heyecanlı sezon finalleri ile izleyiciye veda eder. Bu nedenle tanıtım fragmanında ve sezon finalinde gördüğümüz Asya ve Derin’in uçurumdan yuvarlanma sahnesi de oyuncunun diziden ayrılması için değil yeni sezonda daha heyecanlı ve meraklı bir bekleyiş ise sağlamak içindir. Sonuç olarak sadakatsiz dizisinde sezon finalinde Asya ölmedi Cansu Dere diziye devam ediyor diyebiliriz.

Cansu Dere sadakatsiz dizisinden ayrılacak mı?

Geçtiğimiz sezondan beri sadakatsiz dizisinden ayrılacağı ve Netflix’te yeni bir diziye başlayacağı duyurulan Cansu Dere’nin sadakatsiz dizisinin sezon finalindeki arabayla kaza yapıp uçurumdan düşme sahneleri sonrasında ayrılacağı iddia edilse de bu haber doğruyu yansıtmıyor. Cansu Dere sözleşmesi olduğu için ikinci sezonda da sadakatsiz dizisinin oyuncu kadrosunda kalmaya devam edecek. Sadakatsiz dizisi oyuncu kadrosunu merak edenler bu sayfaya bakabilir.

Etiketler