Sadakatsiz Dizisi Aras Kimdir? Amacı Ne? Berkay Ateş

31.08.2021
203

Son zamanların ve Kanal D’nin en çok beğenilen dizilerinden bir tanesi olan Sadakatsiz dizisi 2021-2022 sezonunda da Kanal D’de olan yayın hayatına devam ederken oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye de devam edecek. Sadakatsiz dizisinde 2021-2022 sezonda dahil olan karakterlerden bir tanesi olan Aras karakteri izleyiciler tarafından şimdiden merak uyandırdı. Sadakatsiz dizisi izleyicileri ve okurlarımız adına bu konumuzda da Aras karakterinden ve Aras karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Berkay Ateş‘ten detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz.Sadakatsiz Dizisi Aras Karakteri

Sadakatsiz Dizisi Aras Karakteri

Sadakatsiz dizisinin çekimlerine 1 Eylül’de başlanacaktır. Hatırladığınız üzüre Sadakatsiz dizisinin sezon final bölümünde Asya ve Derin bir trafik kazası yaşamışlardı. Bu trafik kazasının ardından Sadakatsiz dizisi yeni sezonuna zaman atlaması ile devam edecek. Asya Tekirdağ’da yaşadığı karmaşalardan sonra İstanbul’a taşınarak özel bir hastanenin acil servisinde çalışmaya başlayacak. Aras karakteri ise trafik kazası geçirerek acil servise gelecek ve Asya ile orada karşılaşacaktır. Sadakatsiz dizisinin başrol kadın karakteri olan Asya karakteri ile diziye yeni sezonda dahil olacak olan Aras karakterinin aşk yaşaması beklenmekte.

Sadakatsiz Dizisi Aras Kimdir?

Sadakatsiz dizisindeki Aras karakterinin karakteristik özellikleri kadar karaktere hayat verecek olan oyuncumuz da izleyiciler tarafından merak edildi. Sadakatsiz dizisinde Aras karakterine başarılı oyuncumuz Berkay Ateş hayat verecektir. Konumuzun ilerleyen kısmında ise Berkay Ateş’i detaylı bir şekilde sizlere tanıtacağız. Berkay Ateş’in hayatı hakkındaki bilgilerin tamamına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.Berkay Ateş Kimdir

Berkay Ateş Kimdir?

Berkay Ateş, 19 Şubat 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1,80 boyunda olan yakışıklı ve başarılı oyuncumuz 2013 yılından bu yana aktif olarak dizi, sinema ve tiyatro oyunculuğu ile ilgilenmektedir. Farklı tiyatro oyunlarında yer almasının ardından sinema sektörüne adım atmış daha sonra ise dizi oyunculuğuna başlamıştır. Daha önce pek çok dizi ve filmde boy göstermiştir. En son karşımıza Alev Alev dizisindeki Ozan Akınsel karakteri ile çıkan Berkay Ateş daha önceleri; Çukur, Gülizar, Anne ve İstanbul sokakları gibi pek çok dizide yer almıştır.

Berkay Ateş’in Dizileri

2016 – İstanbul Sokakları (Saltuk)
2016-2017 – Anne (Cengiz Yıldız)
2018 – Gülizar (Fettah)
2018-2020 – Çukur (Mahsun/Fikret)
2020-2021 – Alev Alev (Ozan Akınsel)
2021- Sadakatsiz (Aras)Berkay Ateş'in Instagram Hesabı

Berkay Ateş’in Instagram Hesabı

Berkay Ateş başarısı ve yakışıklılığı ile sosyal medyada da oldukça dikkat çekmektedir. Berkay Ateş, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanırken hesabında 256 gönderisi ve 705 bin takipçisi yer almaktadır. Berkay Ateş’in resmi instagram hesabını yakından incelemek isteyen okur ve izleyicilerimiz @atesberkay kullanıcı isimli hesaba bakabilir yada takibi alabilirler.

Berkay Ateş’in Sevgilisi Kim?

Son zamanlarda başarısı ve yakışıklılığı ile isminden sıkça söz ettiren Berkay Ateş’in sevgilisinin kim olduğu da oldukça merak ediliyor. Yakışıklı oyuncumuz Berkay Ateş, geçtiğimiz aylarda sevgilisi ile bir mekandan çıkarken magazincilere yakalanmış ancak özel hayatını paylaşmak istemediğini belirtilmiştir. Berkay Ateş’in bir sevgilisi vardır ancak sevgilisinin kim olduğu henüz bilinmemektedir.Sadakatsiz Dizisi Aras'ın Kıyafetleri

Sadakatsiz Dizisi Aras’ın Kıyafetleri

Sadakatsiz dizisinin yeni sezonunda kıyafetleri ile en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi Aras karakteri olacaktır. Sadakatsiz dizisi yeni sezonuna başladığı zaman Aras karakterinin dizide kullanmış olduğu gömlek, ceket, pantolon, tişört ve ayakkabı gibi kıyafetlerini marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlere sunacağız. Sadakatsiz dizisi Aras karakterinin kıyafetleri için bizi takipte kalabilirsiniz.

2021-2022 sezonunda Sadakatsiz dizisinde boy gösterecek olan Aras karakterinden sizlere bahsettik. Sizlerin de Sadakatsiz dizisindeki Aras karakteri hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz. Sadakatsiz dizisine yeni sezonda dahil olan oyuncuların tamamını incelemek isterseniz Sadakatsiz Dizisine Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular isimli konumuza bakabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.