Sadakatsiz Dizisi Ali’nin Kız Arkadaşı Annesi Babası Kimdir?

11.01.2022
3.118

Bu haberimiz Sadakatsiz Dizisi Ali’nin Kız Arkadaşı Selen’in Annesi Babası Kimdir? hakkında olacak. Neslihan Yeşilyurt’un yönetmen koltuğuna oturduğu Sadakatsiz dizisinin yılbaşı arası sonrası ekibine yen i oyuncular katıldı. Dizide Ali’nin kız arkadaşı Selen merak edilirken, Ali’nin Kız Arkadaşının Annesi ve Babası da merak edildi.

Sadakatsiz Dizisi Ali’nin Kız Arkadaşı Annesi Babası

Sadakatsiz dizisinin oyuncu kadrosuna yeni katılan ve Ali’nin kız arkadaşı olan oyuncu ile anne babasını canlandıran yeni karakterler diziye katıldı. Sadakatsiz Dizisinde Ali’nin Kız Arkadaşının Annesi ve Babası rollerindeki oyuncular: Deniz Karaoğlu ile Gizem Ünsal Sadakatsize katıldı. Bu iki oyuncu Ali’nin (Alp Akar) kız arkadaşının anne ve babasına hayat verecek.Sadakatsiz dizisi Ali'nin Kız Arkadaşının annesi Gizem Ünsal

Sadakatsiz Dizisine yeni giren Ali’nin Kız Arkadaşı kimdir, Annesi Babası hakkında merak edilenler: Sadakatsizde Ali’nin Kız Arkadaşının annesi Gizem Ünsal kimdir? Gizem Ünsal 1990 yılında İstanbul da doğdu. Tiyatro oyuncusu olan Gizem Ünsal, Sinem Ünsal’in kardeşidir. Gizem Ünsal 2017 yılından itibaren film ve dizilerde rol almaya başladı. İlk olarak Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde, daha sonra Bize Müsade filminde oynadı. Asiye Kocaman Ajansın kayıtlı oyuncusu olan Gizem Ünsal, yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir. Gizem Ünsal Sadakatsiz Dizisinde Ali’nin kız arkadaşının annesi rolünde.

Sadakatsiz dizisi Ali'nin Kız Arkadaşının babası Deniz KaraoğluSadakatsiz dizisinde Ali’nin Kız Arkadaşının babası rolündeki Deniz Karaoğlu kimdir? Deniz Karaoğlu Tiyatro oyuncusu ve yönetmenidir. Sinema ve dizi film oyuncusu olan Deniz Karaoğlu 1982, İstanbul doğumludur. 2009 yılında Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olan Deniz Karaoğlu ödüllü bir tiyatro yönetmeni ve oyuncusudur. 2007 yılından itibaren birçok film ve dizide rol almıştır. Deniz Karaoğlu 2007-2011 arası Arka Sokaklar dizisinde 5 sezon oynadı. Son yıllarda 2018 yılında Gülperi dizisinde Ertuğrul, 8. Gün dizisinde Kemal karakterini canlandırdı. Deniz Karaoğlu son olarak Sadakatsiz dizisinin oyuncuları arasına katıldı. Alinin kız arkadaşını canlandıran oyuncunun babası olacak.

Bu konumuzda Sadakatsiz Dizisi Ali’nin Kız Arkadaşı Annesi Babası Kimdir? sorusuna cevap verdik. Elbette dizide olay yaratacak dolu karakter varken Ali üzerinden gidilmesine gerçekten anlam veremiyoruz. Bırakalım olayı Derin çıkarsın, Volkan çıkarsın, Aras çıkarsın, Leyla çıkarsın, Gönül çıkarsın ama artık Ali olay çıkarmasın… Ön plana çıkarılacak birçok karakter var ama hala Ali’yi ön planda izliyoruz, gerçekten bir izleyici olarak bu durum beni yoruyor.

Sadakatsiz Ali’nin Kız Arkadaşı Selen hakkında yorumlar: Derya’nın hikayesini, yaşadıklarını görmek isterim. Bahar’ı çok seviyorum mesela, dahil olduğu sahneler de çok güzel ama dizide çok az görünüyor. Daha fazla izlemek isterim onu. Nil ve Selçuk bu sezon ayrı takılıyorlar, hala birleşemediler. Barışsalar da artık onları da görebilsek, dediğin gibi geçen sezon Selçuk’un olayları vardı ama bu sezon o da yok… Cavidan’ın hayatına girsek biraz mesela, Cavidan karakteri zaten çok seviliyor eminim ilgi de çeker. Yani çok güzel yan karakterleri var dizinin ama onlara dair bir şey izlemiyoruz

Sadakatsiz dizisine yeni gelen oyuncular kimler burada açıkladık. Sizlerden de yorum bekliyoruz. Sadakatsiz Ali’nin Kız Arkadaşı Selen annesi ve babası hakkında düşünceleriniz neler?

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Barış dedi ki:

    Bu katılan oyuncular Selen’in anne babası değil ki, İpek’in anne babası. Selen’i canlandıran Dora Dalgıç’ın annesi Serap’ı, 1.Sezon’da Olcay Yusufoğlu canlandırmıştı.