Sadakatsiz Didem Kimdir? Gerçek Adı (Aydan Taş)

Çarşamba akşamları Kanal D ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden bir tanesi olan Sadakatsiz dizisi heyecanlı bir şekilde yayın hayatına devam ederken oyuncu kadrosuna da yeni isimler eklemeye devam ediyor. Sadakatsiz dizisine yeni dahil olan karakter bu sefer Didem karakteri oldu. Biz de Sadakatsiz dizi severleri adına bu konumuzda Sadakatsiz dizisinde yer alacak olan Didem karakterinden ve ona hayat verecek olan oyuncumuz Aydan Taş’tan sizlere detaylı bir şekilde bahsedeceğiz. Gelin Didem karakterini ve oyuncumuzu daha yakından hep beraber tanıyalım.Sadakatsiz Didem Karakteri

Sadakatsiz Didem Karakteri

Sadakatsiz dizisine yeni dahil olan isimlerden bir tanesi de Didem karakteri oldu. Gelişi ile tüm dengeleri değiştireceğine düşündüğümüz Didem karakterinin karakteristik özellikleri hakkında resmi isterler tarafından net bir açıklama gelmedi. Didem karakterinin özelliklerini öğrendiğimiz zaman yine güncel olarak sizlerle sayfamızda paylaşacağız. Sadakatsiz dizisi Didem karakterinin özellikleri için bizi takipte kalabilirsiniz.
Güncel (27 Nisan 2021): Derin’in uzun zamandır açmak istediği mağazanın müdürüdür. Mağazanın hazırlık aşamasında tüm işlerde yakından ilgilenmiş ve Derin ve Gönül sık sık iletişime geçmiştir. Derşn evden kaçmak için plan yaparken Didem’den yardım almış ve aslında kendisinin kaçtığını Didem’e söylemiş. Kimseye söylememi için de tembihlemiştir.

Sadakatsiz Didem Kimdir?

Sadakatsiz dizisinde Didem karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Aydan Taş’tır. Aydan Taş’ı merak edip araştırmak isteyen okurlarımız ve izleyicilerimiz kadına konumuzun ilerleyen kısmında Aydan Taş kimdir? Aydan Taş’ın yer aldığı diziler nelerdir? Aydan Taş’ın resmi instagram hesabı nedir? Aydan Taş’ın sevgilisi kimdir? gibi pek çok soruya sizler adına yanıt vereceğiz. Gelin Aydan Taş’ı da hep beraber daha yakından tanıyalım.

Aydan Taş Kimdir?

Aydan Taş KimdirGüzel ve başarılı oyuncumuz Aydan Taş, 1982 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesinde tamamlamasının ardından tiyatro, dizi ve sinema oyunculuğu yapmaya başlamıştır. Bugüne kadar pek çok sinema filmi, televizyon dizisi ve tiyatro oyununda yer almıştır. İlk televizyon dizisi oyunculuğu deneyimini 1995 yılındaki Bir Demet Tiyatro dizisi ile yaşamış, en son ile karşımıza geçtiğimiz yıllarda Hercai dizisi ile çıkmıştır.

Aydan Taş’ın Yer Aldığı Diziler

2019 – Hercai
2016 – Hayat Şarkısı ( Nilay)
2015 – Tatlı Küçük Yalancılar (Deli Kadın)
2014 – Karadayı (Aysel)
2013 – Yalan Dünya (Konuk)
2012 – Krem (Fadik)
2011 – Aşağı Yukarı Yemişliler (Aysun)
2008 – Çok Güzel Hareketler Bunlar
2008 – Sınıf
2006 – Bebeğim
1995 – Bir Demet Tiyatro

Aydan Taş’ın İnstagram Hesabı

Aydan Taş'ın İnstagram HesabıGüzelliği ile sosyal medyada da dikkat çeken Aydan Taş, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmaktadır. Aydan Taş’ın resmi instagram hesabında 522 gönderisi bulunurken 105 bini aşkın da takipçisi yer almaktadır. Hem günlük hayatından kesitleri hem de yer aldığı projeleri sık sık sosyal medya hesabında takipçileriyle paylaşan Aydan Taş’ın resmi instagram hesabını yakından incelemek isteyen okurlarımız ve izleyicilerimiz @aydantas1 kullanıcı isimleri hesaba bakabilirler.

Aydan Taş’ın Sevgilisi Var Mı? Evli Mi?

Aydan Taş hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi sevgilisinin olup olmadığı oldu. Daha önce pek çok sevdiğimiz dizilerde karşımıza çıkan Aydan Taş’ın bilinen bir sevgilisi bulunmamaktadır. Aydan Taş’ın bir ilişkisi olduğu haberini aldığımız zaman yine sayfamızda sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Sadakatsiz Didem Karakterinin Kıyafetleri

Sadakatsiz Didem Karakterinin KıyafetleriSizlerin de bildiği üzere Sadakatsiz dizisinde yer alan pek çok karakterin kıyafetleri merak ediliyor. Sadakatsiz dizisinde kıyafetleri ile dikkat çeken karakterlerden bir tanesi de Didem karakteri oldu. Didem karakteri Sadakatsiz dizisine dahil olduğu zaman Didem karakterinin dizide kullanmış olduğu kıyafet ve elbiselerini tamamını marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız. Sizlerin de Didem karakterinin kıyafetlerin de merak ettiğiniz parçalar olursa aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere sahne ve bölüm bilgisi ile birlikte sorabilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlere Sadakatsiz dizisinde yer alacak olan Didem karakterinden ve ona hayat verecek olan oyuncumuz Aydan Taş’tan bahsetmek istedik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş ve düşünceleriniz bizler için çok önemli. Konu hakkındaki fikir, görüş, düşünce ve yorumlarınızı aşağıda yer alan yorum kısmından bizlerle paylaşırsanız çok seviniriz. Ayrıca Sadakatsiz dizisine yeni dahil olan isimlerinin tamamını da Sadakatsiz Dizisine Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular başlıklı konumuzda bulabilirsiniz.

Etiketler