Sadakatsiz Cavidan Kimdir? (Meltem Baytok)

Bu konumuzda sizlere Sadakatsiz Cavidan Kimdir?, Sadakatsiz Cavidan karakteri gerçek adı bilgileri hakkında bilgiler vereceğiz. Her hafta aldığı reytinglerle zirvede olan Sadakatsiz dizisinin oyuncularından Cavidan karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncuyu yakından tanıtacağız. Son günlerin en çok izlenen ve konuşulan dizisi olan Sadakatsiz dizisinin yapımcılığı Med yapım üstlenirken dizinin yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt oturmaktadır.

Başrollerini Cansu Dere,Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in paylaştığı dizi her Çarşamba Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor. Doctor Foster dizisinden uyarlama olan dizinin senaryosunu ise Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk birlikte kaleme almıştır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı dizinin yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyada trend olmayı başarıyor. Başarılı dizi herkes tarafından ilgi ve merakla izlenmeye devam ederken dizinin oyuncuları da oldukça merak ediliyor. Bizde sizlere bu konumuzdan başarılı dizide ki Cavidan karakterini ve bu karaktere hayat veren başarılı oyuncu Meltem Baytok’u yakından tanıttık.

Sadakatsiz dizisi Cavidan karakteri kimdir?

Sadakatsiz dizisi Cavidan (Meltem Baytok)Cavidan Gönül Güçlü’nün arkadaşıdır. Aynı dernekte yer alan bu iki isim birlikte sosyal sorumluluk projeleri de yapmaktadır. Ancak bu iki isim birbirini hiç sevmezler. Cavidan sürekli Derin’e laf soktuğu ve onu eleştirdiği için Derin de Gönül de Cavidan’dan hiç hoşlanmaz. Cavidan, Derin ile Asya’nın arasında ki olayda Asya’yı haklı bulduğu için ve her fırsatta Asya’yı savunduğu için Gönül içten içe Cavidan’a sinir olur.
Güncelleme (27 Nisan 2021): Merakına yenik düşen Cavidan, çevresinde olup biten olayları tüm gerçekliği ile öğrenebilmek amacı ile şekilden şekilde girer. Zamansız soruları, konuşmaları ve zamansız ev misafirlikleri ile gündeme gelmekte ve bu merakından ötürü pek de sevilmemektedir.

Sadakatsiz dizisi Cavidan kimdir?

Her çarşamba milyonları ekrana bağlayan dizide Cavidan karakterine Meltem Baytok hayat vermektedir. İzleyiciler tarafından Cavidan karakteri kadar bu karaktere hayat veren başarılı oyuncu Meltem Baytok’ta oldukça merak edildi. Bizde sizler için Meltem Baytok’u daha yakından tanıttık ve Meltem Baytok kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Hangi okuldan mezun olmuştur? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık.

Meltem Baytok

1 Ocak 1968 yılında dünyaya gelen oyuncu Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Üç Boylu Kadın, Ferhat Ile Şirin, Kurnaz Aşıklar gibi birçok tiyatro oyununda yer almıştır. Oyuncumuz, Arzu Tramvayı adlı tiyatro oyununda canlandırdığı Stella rolü için Sanat Kurumu Ödülü alırken, Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe tiyatro oyununda ise Sadri Alışık ödülü almıştır. Tiyarto kökenli olan oyuncumuz kamera karşısına en son Hekimoğlu dizisi ile geçmiştir. Şimdiler de ise Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz dizisinin oyuncu kadrosuna katılmıştır. Dizide Gönül’ün arkadaşı olan Cavidan’a hayat vermektedir.

Meltem Baytok rol aldığı diziler

Sadakatsiz Cavidan Kimdir (Meltem Baytok)Unutma Beni
Deniz Yıldızı
Aşkların En Güzeli
Hekimoğlu
Sadakatsiz

Meltem Baytok resmi instagram hesabı

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan oyuncumuzun resmi instagram hesabında 50 gönderisi ve 1.174 takipçi vardır. Takipçi sayısı günden güne artan oyuncumuzun resmi instagram hesabı: @meltem_baytok

Meltem Baytok sevgilisi var mı?

Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuzun hayatında biri var mı yok mu henüz bilinmemektedir.

Bu konumuzda sizlere ekranların sevilen dizisi Sadakatsiz’de ki Cavidan karakterini ve buna hayat veren başarılı oyuncumuz Meltem Baytok’u yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

Etiketler