Sadakatsiz Gönül Kimdir? Gözde Seda Altuner (Derin’in Annesi)

Bu konumuzda sizlere sevilen dizi Sadakatsiz’in oyuncularından Gönül’ü tanıtacağız. Sadakatsiz dizisi Gönül kimdir, Sadakatsiz Gönül karakterinin yaşı boyu kilosu..  Gözde Seda Altuner’i ve hayat verdiği Gönül karakterini yakından tanıtacağız. Yayınlandığı günden beri aldığı reytinglerle çarşamba gününün en çok izlenen dizisi olmaya devam eden Sadakatsiz’in yapımını Med Yapım üstlenmektedir. Aldığı reytinglerle sürekli zirvede olan dizinin yeni bölümünün yayınlanmasıyla beraber sosyal medyada en çok konuşulan dizi haline geliyor.

Sadakatsiz dizisi Gönül KimdirBaşarılı dizisinin yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt otururken, dizinin senaryosunu Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk ikilisi kaleme almaktadır. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in paylaştığı dizi herkes tarafından ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Dizinin sadece anlattığı hikaye değil oyuncuları da oldukça merak edilmektedir. Bizde bu konumuzda dizinin başarılı oyuncusu Gözde Seda Altuner’i ve hayat verdiği Gönül Güçlü karakterini yakından tanıtacağız.

Sadakatsiz Gönül Karakteri Kimdir?

Gönül, Derin’in annesidir. Eşi Haluk Tekirdağ’ın eski belediye başkanı ve başarılı bir yatırımcıdır bu yüzden Gönül’ün Tekirdağ da büyük saygınlığı vardır. Dernek işleriyle uğraşan Gönül Asya’yı hiç sevmez ve Asya’nın damadı Volkan’ın peşinde olduğunu düşünür. Gönül, kibirli, gösteriş meraklısı ve çok sinsi bir insandır. Gönül Güçlü, sürekli davetler düzenleyip insanlara hava atmayı çok sever.
Güncelleme (27 Nisan 2021): Eşi Haluk’un evlilik dışı bir oğlu olduğunu öğrenen Gönül çok sarsılmıştır. Üstüne kızı Derin’in de kaybolması ile oldukça sarsılan Gönül damadı Volkan’a ve Asya’ya da düşman kesilmiştir. Şu anda tek isteği ise eşi ve çocukları Derin ve Ali ile birlikte huzurlu bir hayat sürmektedir. Cemiyete rezil olmamak için eşinin hatasını ise kabul etmiş ancak evlilik dışı olan oğlu Selçuk’u Tekirdağ’dan uzaklaştırmasını istemiştir.

Sadakatsiz Gönül Kimdir?

Başarılı dizide Gönül karakterine başarılı oyuncu Gözde Seda Altuner hayat vermektedir. Gönül karakteri kadar bu karaktere hayat veren başarılı oyuncumuz Gözde Seda Altuner de oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için Gözde Seda Altuner’i daha yakından tanıttık ve Gözde Seda Altuner kimdir?Kaç yaşındadır? Evli mi,sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık.Sadakatsiz dizisi Gönül karakteri Derinin annesi

Gözde Seda Altuner Kmdir?

38 yaşındaki oyuncu 16 Haziran 1892 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan başarılı oyuncu, daha önce senaryo yazarlığı da yapmıştır. Kamera karşısına ilk defa 2005 yılında geçen oyuncu, Ev Hapsi isimli dizi ile profosyonel oyunculuğa adım atmıştır. Daha sonra Eşref Saati dizisinde Lütfiye karakterine hayat veren oyuncumuz yeteneğiyle herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Celal ile Ceren,Kocan Kadar Konuş: Diriliş gibi başarılı sinema filmlerinde de rol alan oyuncumuz Sadakatsiz dizisinden önce kamera karısına en son 2018 yılında Söz Vermiştin sinema filmiyle geçmiştir. Filmde Bilge karakterine hayat veren oyuncumuz şimdilerde Kanal D’nin başarılı dizisi Sadakatsiz de Gönül karakterine hayat vermektedir.

Gözde Seda Altuner’in Rol Aldığı Diziler

Sadakatsiz (Gönül Güçlü, 2020)
Avlu (2018)
Paramparça (Leyla Baltacı, 2016)
Öyle Bir Geçer Zaman ki (2010)
Çılgın Kanal (Sevcan, 2009)
Hayat Kavgam (2007)
Eşref Saati (Lütfiye, 2007)
Ev Hapsi (2005)

Gözde Seda Altuner’in Resmi İnstagram Hesabı

Özellikle Sadakatsiz dizisinden sonra adını sıkça duyduğunuz oyuncu sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmî instagram hesabında 34 gönderisi olan oyuncumuzun yaklaşık 13 bin takipçisi vardır. Takipçi sayısı günden güne artan oyuncumuzun resmi instagram hesabı:@gozdesedaaaltuner

Gözde Seda Altuner Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yasamayı tercih oyuncu Gözde Seda Altuner ilişkileri ile gündemde gelmekten hoşlanmayan biridir. Bu yüzden hayatında birinin olup olmadığı kesin değildir ancak bilinen bir sevgilisi de yoktur.

Sadakatsiz Gönül Kıyafetleri Elbiseleri Gözde Seda Altuner

Sadakatsiz Gönül Kıyafetleri ElbiseleriGönül Güçlü karakteri ile adından sıkça söz ettiren başarılı oyuncu son zamanlarda en çok konuşulan ve merak edilen isimler arasında yer alıyor. Başarılı oyuncumuz hepimizin bildiği gibi Sadakatsiz dizinde varlıklı bir kadına hayat veriyor. Dizide oldukça şık giyinen oyuncumuzun giydiği kıyafetleri elbiseleri ve kullandığı aksesuarları da dizinin izleyicileri tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Bizde sizler için oyuncumuzun Sadakatsiz dizisinde giydiği kıyafetleri ve kullandığı aksesuarları marka ve fiyat belirterek ilerleyen günlerde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda sizlere başarılı oyuncu Gözde Seda Altuner’i ve Sadakatsiz dizisinde hayat verdiği Gönül Güçlü karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Sadakatsiz dizisine yeni gelen oyuncular

Etiketler