Sabah Saatleri Filmi Oyuncu Kadrosu Konusu Vizyon Tarihi

23.08.2021
43

Senaryosunu Cemal Hünal’ın kaleme almış olduğu Sabah Saatleri filmi izleyiciler tarafından şimdiden merak konusu haline geldi. Sinema salonlarında çok kısa bir süre sonra izleyici karşısına çıkacak olan Sabah Saatleri filminin oyuncuları da merak ediliyor. Bizde bu konumuzda Sabah Saatleri filminin oyuncu kadrosundan detaylı bir şekilde bahsedip oyuncularımızı sizlere tanıtacağız. Sabah Saatleri filminin oyuncu kadrosunu, vizyon tarihini ve konusunu haberimizin devamını okuyarak öğrenebilirsiniz.

Sabah Saatleri Filmi Oyuncu Kadrosu

-Cemal Hünal
-Belçim Bilgin
-Gonca Vuslateri

Cemal Hünal

Sabah Saatleri Filmi Cemal HünalEn son karşımıza Sadakatsiz dizisinde hayat vermiş olduğum Sinan karakteriyle çıkan Cemal Hünal, Sabah Saatleri filminin hem senaryosunu kaleme alırken hem de başrol oyunculuğunu üstlenecektir. Cemal Hünal, 2 Ekim 1976 İstanbul doğumludur. 2007 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenen Cemal Hünal lise eğitimini bir Fransız Lisesi’nde okumaya başlamış sonradan ise tasarım okuma kararı almıştır. Yurtdışında oyunculuğa merak salan Cemal Hünal oyunculuk ve tiyatro eğitimi de almıştır. İlk dizi oyunculuğu deneyimini 2007 yılında Asi dizisinde canlandırdığı Kerim karakteri ile yaşamış, daha önceleri ise; Osmanlı Tokadı, Tatar Ramazan, Paramparça, Diriliş Ertuğrul, Bozkır Arslan’ı Celalettin, Tozkoparan gibi pek çok dizi ve filmde boy göstermiştir.

Belçim Bilgin

Sabah Saatleri Filmi Belçim BilginBelçim Bilgin, Sabah Saatleri filminin kadın başrol karakterlerinden bir tanesidir. Belçim Bilgin, 31 Ocak 1983 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Aktif olarak sinema ve dizi oyunculuğu ile ilgilenen güzel ve başarılı oyuncumuz üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi bilgi ve belge yönetimi bölümünde tamamlamıştır. En son karşımıza Hekimoğlu dizisinde hayat vermiş olduğu Selin karakteri ile çıkan Belçim Bilgin, daha önceleri; Kördüğüm, Çember, Sessiz, Kelebeğin Rüyası, Çılgın Sazlar, Yol Arkadaşım, Güz Sancısı, Aşk Tesadüfleri Sever gibi pek çok dizi ve filmde boy göstermiştir.

Gonca Vuslateri

Sabah Saatleri Filmi Gonca VuslateriGonca Vuslateri ise Sabah Saatleri filminin kadın başrol karakterlerinden bir diğeridir. Gonca Vuslateri’nin tam ismi Nazlı Gonca Vuslateri’dir. 2 Eylül 1986 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. 1998 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenen oyuncumuz aktif olarak tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğu ile ilgilenmektedir. Daha önceleri Yalan Dünya, Gönül İşleri, Uzak Şehrin Masalı, Tehlikeli Karım, Anne, İbreti Ailem, Küçük Sırlar, Kız Babası, Aliye, Büyük Buluşma, Eyvah Kızım Büyüdü gibi pek çok yapımda yer almıştır.

Sabah Saatleri Filmi Konusu

Senaryosunu Cemal Hünal’ın kaleme almış olduğu Sabah Saatleri filminin konusunda oldukça merak ediliyor. Sabah Saatleri filminin konusu nedir? Sabah Saatleri filmi neyi anlatıyor? gibi soruların yanıtı da izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Ancak Sabah Saatleri filminin konusu net bir şekilde henüz ifade edilmedi. Sabah Saatleri filminin konusu hakkında resmi bir açıklama geldiği zaman yine sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sabah Saatleri Filmi Vizyon Tarihi

Sabah Saatleri filminin vizyon tarihi de resmi bir şekilde açıklanmadı. Ancak filmin 2021 yılı içerisinde ya da 2022 yılının ilk aylarında izleyici karşısına çıkması beklenmektedir. Sabah Saatleri filminin oyuncu kadrosu tamamlandığında ve set hazırlıkları bitirildiğinde filmin vizyon tarihi kesin olarak ifade edilecektir. Sabah Saatleri filminin vizyon tarihi henüz kesinlik kazanmamıştır.

Sabah Saatleri filminin oyuncu kadrosundan, vizyon tarihinden ve konusundan sizlere bahsettik. Sizlerinde konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz. Sabah Saatleri filmini nasıl buldunuz? Sabah Saatleri filminin oyuncularını beğendiniz mi?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.