Ruhun Duymaz Melek Kimdir? Onur’un Ekibindeki Polis (Gamze Doğanoğlu)

15.06.2023
1.502

Ruhun Duymaz Melek kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Başrolünde Şükrü Özyıldız ile Burcu Özberk’in yer aldığı Ruhun Duymaz dizisinin senaryosunu Ayşe Üner Kutlu kaleme almaktadır. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Ruhun Duymaz dizisi Melek karakterini oyuncumuz Gamze Doğanoğlu canlandıracaktır. Bu konumuzda Ruhun Duymaz dizisi Melek karakterini ve Melek karakterine hayat veren oyuncumuz Gamze Doğanoğlu’nu yakından tanıtacağız.

Ruhun Duymaz Melek Karakteri Kimdir?

Yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek‘in oturduğu Ruhun Duymaz dizisi Melek karakteri, uluslararası bir suç örgütünün peşinde olan ajan Onur’un ekibindedir. Ekibin önemli polisleri arasında yer alan Melek, Ruhun Duymaz dizisinin de ana karakterlerinden biridir. Gamze karakterini ise oyuncumuz Gamze Doğanoğlu canlandıracaktır.  Ruhun duymaz dizisi melek

Ruhun Duymaz Melek Kimdir?

Onur’un ekibinde yer alan polis memuru Melek karakterini oyuncumuz Gamze Doğanoğlu canlandıracaktır. Bizlerde, sektörde yeni olan oyuncumuz Gamze Doğanoğlu’nu yakından tanıtacağız ve Gamze Doğanoğlu kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi Instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Sorularına en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız.

Gamze Doğanoğlu Kimdir?

1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gamze Doğanoğlu, 2016 yılında Mandalina Oyuncu Atölyesinde eğitim almıştır. Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümünde ise temel oyunculuk eğitimi almıştır. Çeşitli reklam filmlerinde yer olarak sektöre adım atan Gamze Doğanoğlu 2017 yılında Arka Sokaklar dizisi ile profesyonel oyunculukla tanışmıştır. For Us İletişim ajansına bağlı olarak çalışan genç oyuncumuz özellikle kamera karşısına geçtiği en son dizi olan Çukur’da canlandırdığı Yasemin karakteri ile tanınmıştır.

Gamze Doğanoğlu Yer Aldığı Diziler

Ruhun Duymaz (Melek, 2023)
Çukur (Yasmin, 2020-2021)
Benim Adım Melek (Zehra, 2019-2020)
Kalbimin Sultanı (Gülfidan, 2018)
Aliya (Halide’nin Gençliği, 2018)
Arka Sokaklar (2017)

Gamze Doğanoğlu Resmi Instagram Hesabı

Sektörde yeni olan oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram da 35 gönderisi ve yaklaşık 70 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Gamze Doğanoğlu’nun resmi Instagram hesabı: @gamzedoganogllu ruhun duymaz gamze doganoglu melek

Gamze Doğanoğlu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuzun hayranları onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Ancak henüz evli olmayan genç oyuncumuz Gamze Doğanoğlu, özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Yani oyuncumuz Gamze Doğanoğlu’nun hayatında birinin olup olmadığı belli değildir.

Ruhun Duymaz Melek – Gamze Doğanoğlu Kıyafetleri

Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Gamze Doğanoğlu, trendleri yakından takip etmektedir. Gamze Doğanoğlu, kusursuz fiziği ile giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Bizlerde ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Gamze Doğanoğlu’nun Ruhun Duymaz dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve kullandığı aksesuarlarını marka- fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Ruhun Duymaz Melek kimdir? Melek karakterini canlandıran oyuncumuz Gamze Doğanoğlu’nu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.