Ruhun Duymaz Kaç Bölüm Sürecek? Ne Zaman Final Yapacak?

Ruhun Duymaz kaç bölüm sürecek? Ne zaman final yapacağını sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Ruhun Duymaz dizisinin senaryosunu Ayşe Üner Kutlu kaleme almaktadır. Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Ruhun Duymaz dizisinin kaç bölüm süreceği, 2. Sezon devam edip etmeyeceği ve ne zaman final yapacağı da merak edilmiştir. Bizlerde Ruhun Duymaz dizisinin kaç bölüm süreceğini ve ne zaman final yapacağını sizlerle paylaşacağız.  ruhun duymaz bitecekmi devam edecekmi

Ruhun Duymaz Kaç Bölüm Sürecek?

Yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek‘in oturduğu Ruhun Duymaz dizisinin çekimleri İstanbul’da devam etmektedir. Pazartesi akşamları ekrana gelen Ruhun Duymaz dizisi kendini izleyiciye sevdirmeyi başarmıştır. Fakat Ruhun Duymaz dizisinin kaç bölüm sürece henüz net olarak belli değildir. Çünkü Ruhun Duymaz dizisinin kaç bölüm süreceği alacağı reytinglere bağlıdır. Özellikle başrol oyuncularıyla dikkat çeken Ruhun Duymaz dizisinin ortalama 20 bölüm süreceğini tahmin ediyoruz. Ruhun Duymaz Dizisinde Çalan Şarkılar ve Sözleri:

Ruhun Duymaz Ne Zaman Final Yapacak?

Fox TV ekranlarında karşımıza çıkan Ruhun Duymaz dizisinin ne zaman final yapacağı da merak edilen konular arasına girmiştir. Ruhun Duymaz dizisi aldığı reytinglerle Üvey Anne ve Veda Mektubu dizilerini geride bırakmış olsa da Master Chef All Star yarışma programını geçememiştir. Pazartesi gününün en çok izlenen dizisi olan Ruhun Duymaz’ın devam etmesi için daha yüksek oranda reyting alması gerekiyor. Ruhun Duymaz’ın ne zaman final yapacağı önümüzdeki haftalarda alacağı reytinglere bağlıdır.

Ruhun Duymaz 2. Sezon Olacak Mı?

Başrolünde Şükrü Özyıldız ile Burcu Özberk’in yer aldığı Ruhun Duymaz dizisi sosyal medyada büyük ilgi görmüştür. Ruhun Duymaz dizisinin 2. Sezonda olup olmayacağı da merak edilmiştir. Ruhun Duymaz, pazartesi gününün en çok izlenen dizisi olsa da düşük oranda reyting almaktadır. Pazartesi günü yayınlanan diğer dizlerinde reytinglerinin düşük olması nedeniyle Ruhun Duymaz, zirvede yer almaktadır. Ancak dizinin 2. Sezonda ekranlarda olması için daha yüksek oranda reyting alması gerekiyor. ruhun duymaz ne zaman bitecek

Ruhun Duymaz Yeni Sezonda Devam Edecek Mi?

En çok konuşulan diziler arasında yer alan Ruhun Duymaz dizisi totalde 2,54 oranında reyting almaktadır. Senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı Ruhun Duymaz, pazartesi günleri karşımıza çıkmaktadır. Ruhun Duymaz, pazartesi gününün en çok izlenen dizisidir. Veda Mektubu ve Üvey Anne dizisini geride bırakan Ruhun Duymaz dizisinin yeni 2. Sezonda devam etmesi için ilerleyen bölümlerinde daha yüksek reyting almalıdır. Kısacası, Ruhun Duymaz’ın sezonda devam edip etmeyeceği reytinglere bağlıdır.

Ruhun Duymaz kaç bölüm sürecek? Ne zaman final yapacağını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 11 Ağustos 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: