Ruhun Duymaz 4 Eylül Pazartesi Neden Yok Bitti Mi?

29.08.2023
1.550

Ruhun Duymaz dizisi 4 Eylül Pazartesi akşamı yayınlanacak mı? Bu sorunun cevabını izleyicisine vermek üzere konumuzu açtık. Ruhun Duymaz dizisi yaz sezonunda Fox TV de yayınlandı. Yaz sezonunun diğer dizileri biterken sadece Ruhun Duymaz dizisi ekranda kaldı. Ruhun Duymaz dizisi gün değişikliği yaparak reyting yarışmasına devam edecektir.

Ruhun Duymaz 4 Eylül Pazartesi Neden Yok?

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, başrollerini Şükrü Özyıldız ve Burcu Özberk’in üstlendiği Ruhun Duymaz dizisi yeni bölümleri pazartesi akşamı yayınlanıyordu. Dizi yaz sezonunda Fox TV de yayınlanıyordu. Yaz sezonunda başarılı bir reyting grafiği sergiledi. Bu yüzden de şimdilik yeni sezonda yayınlanmaya devam ediyor. Ancak ufak bir değişiklikle.  ruhun duymaz dizisi 4 eylul pazartesi var mi yok mu

Ruhun Duymaz dizisi 28 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Dizinin yeni bölümünün ardından da fragman yayınlandı. Fragmanında yeni gününde yazısı geçti. Ruhun Duymaz dizisi yeni bölümünün 4 Eylül Pazartesi yayınlanması beklenirken yeni bölümün 9 Eylül Cumartesi Fox TV olacağını yazdı.

Peki Ruhun Duymaz dizisi neden 4 Eylülde yayınlanmadı. Çünkü dizinin yeni sezon dizisi olan Bambaşka Biri 11 Eylülden itibaren başlayacak. 11 Eylül Pazartesi Ruhun Duymaz dizisinin yerine Bambaşka Biri dizisi yayınlanacaktır.

Ruhun Duymaz Dizisi Bitti Mi Final Mi Yaptı?

Ruhun Duymaz dizisi 6. bölümü ile ekrana geldi. 7 bölümü de 9 Eylül Cumartesi akşamı yayınlanacaktır. Ancak yeni bölümünün devam etmesi dizinin yeni sezonda da devam edeceği anlamına gelmiyor. Başladığından beri beklenen reytinglere ulaşamadı Ruhun Duymaz dizisi. Ancak kanal yapıma bir şans daha verdi. Ruhun Duymaz dizisi yapımın devam edip etmemesi de yeni günündeki performansına bağlı. Ruhun Duymaz dizisi cumartesi akşamları reytinglerinde yüksek oran alırsa yeni sezonda devam eder. Yoksa bir kaç bölüm ardından final yapacaktır. ruhun duymaz dizisi 4 eylulde neden yok bittimi

Şükrü Özyıldız, Burcu Özberk, Tuğrul Tülek ve Aslı Sümen’in başrollerini paylaştığı Ruhun Duymaz dizisini izliyor musunuz? Dizinin yeni sezonda da devam etmesini ister misiniz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..