Renkli Rüyalar Oteli Dizisi Oyuncuları Konusu

11.11.2023
408

Renkli Rüyalar Oteli dizisi oyuncuları ve konusunu sizlerle paylaşacağız. Her bölüm Okan Bayülgen’in konuklarıyla farklı bir otelde bir araya gelip misafirleriyle sohbetler edeceği Renkli Rüyalar Oteli dizisi BluTv’de izleyici karşısına çıkmaktadır. Seyirciler Renkli Rüyalar Oteli dizisinin kadrosunda yer alan isimleri ve konusunu da merak etti. Bu haberimizde Renkli Rüyalar Oteli dizisinin oyuncu kadrosu ve konusunu sizlerle paylaşacağız.

Renkli Rüyalar Oteli Dizisi Oyuncu Kadrosu

Okan Bayülgen
Emrah Safa Gürkan
Nil Burak
Yalın Alpay

Renkli Rüyalar Oteli Dizisi Oyuncu Kadrosu

Okan Bayülgen

Renkli Rüyalar Oteli dizisinin başrolünde yer alan Okan Bayülgen, 23 Mart 1964’te İstanbul’da doğmuştur. 1990’lı yıllarda radyo televizyon programları yaparak sektöre adım atmıştır. Özellikle ise gece geç saatte yayımlanan sohbet programlarıyla tanınmıştır. Aynı zamanda yönetmenlik ve yapımcılık yapan oyuncumuz, aktif olarak seslendirme çalışmalarında da bulunmaktadır. Okan Bayülgen daha önce Utanmaz Adam, Kanalizasyon, Gülüm, Ağır Roman gibi projelerde de rol almıştır.

Emrah Safa Gürkan

16 Ocak 1981 yılında Kocaeli’de doğmuştur. Emrah Safa Gürkan, Bilkent Üniversitesi uluslararası ilişkiler bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra ise aynı üniversite Yükseklisans yapmıştır. Üstün Başarılı Genç Bilim Adamı Ödülüne layık görülen Emrah Safa Gürkan, 2012’de doktor ünvanını almıştır. 2021’de ise profesör olmuştur. Renkli Rüyalar Oteli dizisiyle karşınıza çıkacak olan Emrah Safa Gürkan, Yeni Çağ dönemi Osmanlı ve Avrupa tarihi alanında birçok eserler yayımlanmıştır.

Nil Burak

27 Nisan 1948 yılında Lefke, Britanya Kıbrıs’ta doğmuştur. Kıbrıs Amerikan Kız Koleji’nden mezun olan Nil Burak daha sonra ise dil eğitimi almak için İngiltere’ye gitmiştir. Amatör olarak Londra’da sahne almaya başlamıştır. İlk şarkısını 1975’te Sus/ Tatlı Tatlı isimli single parçasıyla dinleyicilere sunan Nil Burak, aynı yıl Gülşah filminin başrolünde yer olarak oyunculuğa adım atmıştır. Başarılı sanatçımız daha önce Avrupa Yakası, Kaldırım Çiçeği, Merhaba Tatlım, Eksik Etek projelerinde de rol almıştır.

Yalın Alpay

1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Yalın Alpay, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun olmuştur. Yalın Alpay, yüksek lisansını ise Boğaziçi Üniversitesi Tarih Bölümünde tamamlamıştır. Doktora çalışmasına İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Biliminde devam eden Yalın Alpay, tarih, siyaset, sanat ve ekonomi gibi konular hakkında çeşitli akademik dergilerde ve kitaplarda pek çok makale yayınlamıştır. Yalın Alpay, YouTube’da aktif olarak programlar yapmaktadır.

Renkli Rüyalar Oteli Dizisi Konusu

Okan Bayülgen’in yapımcısı olduğu Renkli Rüyalar Oteli dizisinde Okan Bayülgen ve konuklara yazar, felsefeci Yalın Alpay ile tarihçi, yazar, akademisyen Emrah Safa Gürkan eşlik edecektir. Okan Bayülgen, farklı otellerde konuklarıyla bir araya gelecek ve sohbet edecektir.

Renkli Rüyalar Oteli dizisi oyuncuları ve konusunu sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.