Rekabet Dizisi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri

Rekabet Dizisi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri… Rekabet dizisi için hazırlıklar devam ediyor. Ay Yapım imzalı Rekabet dizisi hakkında bilgileri konumuza ekleyeceğiz. Rekabet dizisi yapımcısı olan Ay Yapım öncesinde Çukur ve Babil dizilerini yayınladı. Ay Yapım’ın imza attığı diziler çok başarılı şekilde devam ederken yeni bir dizi için de hazırlıklara başladı.

Rekabet Dizisi Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir?

Rekabet dizisi yapım şirketi Ay Yapım yeni sezon için Menajerimi Ara ve Alevlerin Ardından dizilerini hazırladı. Rekabet dizisi yönetmen koltuğunda Ali Bilgin otururken senaryosunu Sema Ergenekon kaleme alıyor. Rekabet dizisinin adı net olarak belli olmasa da şimdilik kod adı Rekabet olarak belirlendi.

kaan urgancioglu rekabet dizisinde

 Kaan Urgancıoğlu

8 Mayıs 1981 İzmir doğumlu olan oyuncu Kaan Urgancıoğlu Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Borsa Bölümü’nden mezun oldu. Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü’nde Yüksek Lisans yaptı ve New York’da Stella Adler’dan oyunculuk eğitimi aldı. Çetin Sarıkartal’la tanıştıktan sonra oyunculukla ilgili temeli oluşmaya başladı. Kaan Urgancıoğlu ilk kez Karaoğlan ve Kampüsistan dizilerinde başrol oynadı. Kaan Urgancıoğlu instagram hesabı https://www.instagram.com/kaanurgancioglu/  Kaan Urgancıoğlu Rekabet dizisinde erkek başrol oyuncusu oldu.

Kaan Urcancıoğlu’nun rol aldığı dizi filmler;
2002- Karaoğlan- Karaoğlan,
2003- Kampüsistan-Tolga,
2010- Düriye’nin Güğümleri- Ümit
2011- Leyla ile Mecnun-Berkcan,
2012- Düşman Kardeşler-Mehmet,
2013- A.Ş.K.- Can,
2015- Filinta-Otto Petrovic,
2015- Kara Sevda- Emir rollerinde yer aldı.

pinar deniz rekabet dizisinde kaan urgancioglu ile

 Pınar Deniz

Pınar Deniz 10 Kasım 1993 İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun oldu. Pınar Deniz oyunculuk eğitimi aldı ve ilk oyunculuk deneyimi 2014 yılında Sil Baştan adlı dizide yaşadı. Murat Dalkılıç’ın Yani isimli şarkısının klibinde oynadı. Vatanım Sensin dizisinde Yıldız karakterini canlandırdı. Pınar Deniz instagram hesabı https://www.instagram.com/pinarrdenizzz/ Pınar Deniz Rekabet dizisinde Kaan Urgancıoğlu ile başrolü paylaşacaktır.

Pınar Deniz’in rol aldığı dizi filmler;
2014- Sil Baştan- Evrim,
2015- Beyaz Yalan- Azra,
2016- Vatanım Sensin- Yıldız,
2018- Bir Deli Rüzgar- Gökçe rolünü oynadı.

aybuke pusat rekabet dizisinde oynayacak mi

Aybüke Pusat

Geçtiğimiz sezon her yerde sen dizisiyle ekrana gelen de oldukça iyi bir izlenme oranına ulaşarak geniş bir hayran kitlesi edinen Aybüke Pusat yeni sezonda ekrana gelecek rekabet dizisinden teklif aldı. Aybüke Pusat Rekabet dizisi projesini incelediği ve senaryoyu okuduktan sonra karar vereceği biliniyor. Eğer Aybüke pusat rekabet dizisinde kadın başrol olarak yer alacaksa karakterini ve detaylarını sayfamıza ekleyeceğiz.

cagatay ulusoy rekabet dizisinde rol alacakmi

Çağatay Ulusoy

Son dönemde netflix platformunda yer alan Hakan Muhafız dizisi ile gündemden düşmeyen Çağatay Ulusoy rekabet dizisinden çok güzel bir teklif aldı. Ancak oyuncunun netflix ile olan sözleşmesi nedeniyle bu teklife nasıl bir yanıt vereceği şimdilik merak ediliyor.

Rekabet dizisi için oyuncu arayışları cast çalışmaları devam ediyor. Rekabet dizisi oyuncuları belli olduğunda konumuza eklenecektir. Rekabet dizisi karakter bilgileri resimleri oyuncu bilgileri konumuza günce olarak eklenecektir. ay yapim dizisi rekabet dizisi

Rekabet Dizisi Konusu

Rekabet dizisinin konusu resmi olarak açıklanmasa da dizi de iş hayatının kıyasıya rekabetinin etrafında gelişen tutkulu bir aşk hikayesi anlatılacak.  Rekabet dizisi konusu açıklandığında konumuza eklenecektir.

Rekabet Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Rekabet dizisinin yayınlanacağı kanal henüz belli olmasa da Kanal D ile görüşme halinde olduğu bilgileri geldi. Rekabet dizisi bilgileri netleştikçe konumuza eklenmektedir.Oyuncu çalışmaları tamamlandığında Rekabet dizisinin yayınlanacağı kanalda açıklanacaktır. Rekabet dizisi konusu kanalı oyuncuları belli olmaya başladıkça bizlerde konumuza ekleyeceğiz. Rekabet dizisinde oyuncu kadrosu olarak sizler kimleri izlemek istersiniz? Yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazınız.

Yorum yaz

4 Yorum

Etiketler