Ramo Tezer Bilen Karakteri Kimdir? (Hülya Gülşen)

Show TV’de yayın hayatına devam etmekte olan Ramo dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ederken diziye yeni dahil olan karakter ise Tezer Bilen karakteri oldu. Ramo dizisi izleyicileri büyük bir merakla Tezer Bilen karakterini araştırmaya başladı. Bizde bu konumuzda okurlarımız ve izleyicilerimiz için Ramo dizisindeki Tezer Bilen karakterinden detaylı bir şekilde size bahsedeceğiz.Ramo Tezer Bilen Karakterinin Kıyafetleri

Ramo Tezer Bilen Karakteri

Önümüzdeki bölümlerden itibaren Ramo dizisine dahil olacak olan Tezer bilen karakteri bir fizik profesörüdür. Gelişi ile tüm dengeleri değiştirecek gibi görünen Tezer Bilen karakteri geçirdiği bir kaza sonucunda görme engelli kalmıştır. Serdengeçtililer’e katılacak olan Tezer Bilen karakterinin izleyiciler tarafından sevilmesi beklenmektedir.

Ramo Tezer Bilen Kimdir?

Ramo dizisinde Tezer bilen karakterine hayat verecek olan oyuncumuz ise Hülya Gülşen’dir. Hülya Gülşen’i de konumuzun ilerleyen kısmında detaylı bir şekilde sizlere tanıtacağız. Hülya Gülşen ve hayatı hakkındaki tüm bilgileri ise konumuzun devamından öğrenebilirsiniz.

Hülya Gülşen Kimdir?

Hülya Gülşen KimdirHülya Gülşen, 14 Eylül 1965 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğunun yanı sıra aynı zamanda da bir seslendirme sanatçısıdır. Konservatuar ve lise eğitimini dışarıdan aynı anda bitirerek oyunculuk alanında en üst seviyeye gelmeyi hedeflemiştir. Daha önce Bizim Evin Halleri, Havada Bulut, Galip Derviş, Çalıkuşu, Asla Vazgeçmem, kırgın çiçekler gibi dizilerde yer alan Hülya Gülşen, en son ise karşımıza 2020 yılındaki Maria ile Mustafa dizisindeki Feriha karakteri ile çıkmıştır.

Hülya Gülşen’in Yer Aldığı Diziler Nelerdir?

2020 – Maria ile Mustafa (Feriha)
2016 – Sen Benim Herşeyimsin
2016 – Yüksek Sosyete (Ayşen)
2016 – Kırgın Çiçekler
2013 – Çalıkuşu(Dilber Kalfa)
2013 – Galip Derviş (Şefika Tekin)
2011 – Keşanlı Ali Destanı (Melahat)
2010 – Gökkuşağı Çocukları
2008 – Bizim Evin Halleri(İsmet)
2002 – Teyzemin Nesi Var?
2002 – Havada Bulut
2000 – Bizim Evin Halleri (İsmet)
1993 – Ferhunde Hanımlar

Hülya Gülşen’in İnstagram Hesabı

Hülya Gülşen’in resmi instagram hesabı olup olmadığını da sizler için araştırdık. Ancak Usta oyuncumuz Hülya Gülşen’e ait bir instagram hesabına ulaşamadık. Hülya Gülşen’e ait bir resmi instagram hesabını ulaşırsak sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Hülya Gülşen Evli Mi? Eşi Kim?

Hülya Gülşen evlidir ancak oyuncumuz Hülya Gülşen’in kiminle evli oldu net bir şekilde bilinmemektedir 1997 doğumlu Çağla Irmak isimli bir kızı ve müzisyen olan iki tane de oğlu vardır.

Ramo Tezer Bilen Karakterinin Kıyafetleri

Ramo Tezer Bilen Karakterinin KıyafetleriShow TV’de yayınlanmakta olan Ramo dizisinde pek çok karakter gibi Tezer Bilen karakterinin kıyafetleri de oldukça merak edildi. Ramo dizisine Tezer Bilen karakteri dahil olduğu zaman elimizden geldiğince karakterin kıyafetlerini ve elbiselerini marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız. Sizlerin de Tezer Bilen karakterinin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalar olursa bizlere rahatlıkla sorabilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlere Ramo dizisindeki Tezer Bilen karakterinden ve ona hayat verecek olan oyuncumuz Hülya Gülşen’den bahsetmek istedik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş, düşünce ve yorumlarınızı bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz. Ayrıca Ramo dizisine yeni dahil olan oyuncularımız incelemek isterseniz Ramo Dizisine yeni gelen oyuncular isimli konumuza da bakabilirsiniz.

Etiketler