Ramo Silahtar Kimdir? Amacı Ne (Renan Bilek)

Show TV’nin sevilen dizisi ‘Ramo’nun kadrosuna yeni konuk oyuncu dahil oldu. Ramo dizisine yeni gelen Silahtar Kimdir? Ramo Silahtar kim ve amacı ne diye izleyenler çok merak edecekler. Ramo Silahtar karakterinin gerçek adını bilgilerini ve Ramo dizisinde kaç bölüm kalacağını sizler için araştırdık. İşte Ramo Silahtar Kimdir? Amacı Ne konumuz;

Ramo Dizisi Silahtar Kimdir?

Ramo dizisi Silahtar rolü amacı neYapımcılığını BKM yapımın üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise M. Çağatay Tosun’un oturduğu, başrollerini Murat Yıldırım ile Esra Bilgiç’in paylaştığı Ramo dizisinin oyuncu kadrosuna Renan Bilek dahil oldu. Renan Bile Ramo dizisinde Silahtar karakterine hayat verecek. Adı üstünde Silahtar deyince akla silahlardan sorumlu kişi geliyor. Ramo dizisinde Silahtar Kimdir? Amacı Nedir sorusuna elbette silah kaçakçılığından sorumlu bir yeraltı dünyasının karanlık adamı aklımıza geliyor.

Son olarak ‘Çatı Katı Aşk’ta yer alan Renan Bilek, Ramo dizisinde Silahtar karakterine hayat verecek. Ramoda Silahtar karakteri geçici bir rol olarak rol alacak ancak oldukça etkili bir karakter olacak. Dizioyuncu.Com Zor günler yaşayacak olan Ramo bakalım Silahtarın gelmesiyle neleri göğüsleyecek hangi zorluklarla mücadele etmek zorunda kalacak.

Renan Bilek Kimdir? – Ramo Silahtar rolü

Renan Bilek Ramo dizisinde Silahtar karakterine hayat verecek. Renan Bilek İstanbul’da 6 Ekim 1968 tarihinde doğmuş bir tiyatrocudur. Renan Bilek, Galatasaray Lisesi’nden mezun olmuş, Leke isimli bir müzik grubu kurmuş daha sonra da aynı isimde bir albümde yapmış uzun süre müzikle ilgilenmiş daha sonra da tiyatro yapmaya başlamış bir oyuncudur.Ramo dizisi Silahtar Kimdir

Ferhan Şensoy’un kurduğu bir tiyatro topluluğuna katılan Renan Bilek, 1990 yılında Yeşil Bir Dünya filmiyle dizi film dünyasına adım atmış ve ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Usta oyuncu Renan Bilek daha sonraki yıllarda Geniş Aile Yapıştır, Hükümet Kadın ve Devrimden Sonra gibi filmlerde ve Yeşil Deniz, Doksanlar, Yeni Gelin, Sevgili Geçmiş gibi dizilerde önemli roller üstlenmiştir. Renan Bilek son olarak Ramo dizisinin oyuncu kadrosunda Silahtar karakterine hayat verecektir.

‘Ramo’ yeni bölümüyle her Cuma 20.00’de Show TV’ de devam ediyor. Ramo dizisine yeni gelen oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz. Ramo dizisindeki Silahtar hakkında yazacaklarımız bu kadar.

Etiketler