Ramo Sibel vuruldu öldü mü? Esra Bilgiç Ramo’dan ayrılacak mı?

29 Ocak 2021 cuma akşamı yine aksiyon dolu sahneleriyle izlediğimiz Ramo dizisinde Sibel karakterine hayat veren Esra Bilgiç son bölümde vurulup yere yığıldı. Herkesin aklına Ramo dizisinde Sibel karakteri ölecek mi vuruldu iyileşecek mi soruları geldi. Ramo Sibel vuruldu öldü mü? Esra Bilgiç Ramo’dan ayrılacak mı? Ramo dizisi 29 Ocak Sibel vuruldu ölecek mi? Esra Bilgiç Ramo dizisinden ayrılacak mı? sorularına yanıt verelim.

Ramo Sibel vuruldu öldü mü?

Ramo dizisi 29 Ocak Sibel vuruldu ölecek miRamo dizisi 29 Ocak 2021 cuma akşamı yayınlanan yeni bölümde Sibel vuruldu ölecek mi soruları çok sorulsa da hemen yazalım. Elbette Sibel ölmeyecek, Sibel diziden çıkmayacak. Senaryo gereği vuruldu ancak ağır yaralanacak. Ramo ise önce Sibel’i kurtaracak sonra intikamını alacak.

Esra Bilgiç Ramo’dan ayrılacak mı?

Esra Bilgiç Ramo'dan ayrılacak mıRamo dizisinde 29 Ocak günü yayınlanan yeni bölümde Sibel vuruldu ancak ölmeyecek. Peki Esra Bilgiç’in canlandırdığı Sibel karakterinin Ramodan ayrılması gündem de mi? Hayır değil, farklı bir dizi ile görüşmesi yok, Ramo dizisindeki sözleşmesi de Mayıs ayına kadar devam ediyor. Yani Sibel Ramodan çıkmayacak.

Ramo dizisinde Sibel vuruldu öldü mü?

Ramo Sibel vuruldu öldü müEsra Bilgiç Ramo’dan ayrılacak mı sorusuna hayır diziye devam ediyor yanıtını vermiştik. Ramo Sibel vuruldu öldü mü sorusuna da hayır ölmedi ancak yarası oldukça ağır. Bu nedenle yoğun bakıma alınacak uzun süre, ancak dizideki rolü devam ediyor.

Ramo Sibel vuruldu öldü mü, Ramo Sibel öldü mü ölecek mi gibi merak edilen sorulara yanıtlar vermeye ve Esra Bilgiç’in diziden ayrılmadığını devam ettiğini ifade etmeye çalıştık. Sizler de Ramo Dizisinden ayrılan oyuncuları merak ediyorsanız bakabilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Ramonun dizisinden sibelin çıkmasını hiç kimse istemiyor bende dahil ramonun uzulmesini istemiyorum

Etiketler