Ramo Pavyondaki Şarkıcı Kimdir Bilgileri Ayça Koptur

Ramo Pavyondaki Şarkıcı Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Ayça Koptur… Ramo dizisinin yeni bölümünde diziye konuk oyuncu olarak dahil olan bir oyuncu var. Ramo dizisi yeni bölümünde diziye pavyon şarkıcısı olarak katılan oyuncu Ayça Koptur. Ayça Koptur kimdir daha önce hangi dizilerde rol aldı bakalım.

Ramo Dizisi Pavyondaki Şarkıcı Kimdir?

Ramo dizisi senaryosunu Yılmaz Şahin yazarken yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın oturuyor. BKM’nin Show TV için hazırladığı Ramo dizisinde aile adalet intikam her duygu anlatılıyor. Ramo dizisi başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi önemli oyuncular yer alıyor. Ramo dizisinin çekimleri Adana’Da yapılıyor ve Ramo dizisi yeni bölümünde Adana pavyonlarından birisi de kullanılacak. Ramo dizisi 7. bölümünde pavyon sahnesinde bir şarkıcı çıkıyor. Sesiyle fiziğiyle ve güzelliği ile seyircileri etkileyen pavyon şarkıcısı kimdir? Gerçek adı nedir? Ramo dizisi yeni oyuncusu Ayça Koptur kimdir?  ramo dizisi oyuncuları ayça koptur kimdir (1)

Ayça Koptur Kimdir?

Ayça Koptur 1994 yılında doğdu. Ayça Koptur güzelliği ve oyunculuğu ile bu aralar kendinden çokça söz ettiriyor. Ayça Koptur üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünde aldı. Ayça Koptur bu zamana kadar bir çok yabancı filmde Türkçe dublaj yapmıştır. Antalya Devlet Opera ve Balesi’nde görev yaptı. No Tiyatro tiyatro okulunda eğitim aldı. Ankara Devlet Konservatuvarı’nda pek çok tiyatro oyununda yer aldı.  Ayça Koptur Transformers 4, Guardians Of Galaxy, Big Hero 6, Star Wars 7, Sing ve Rogue One gibi filmlerde seslendirme yaptı.Bu zamana kadar bir çok reklam filminde de rol alan oyuncunun sosyal medyada videoları da bulunuyor. Çok fazla fan kitlesi bulunuyor sosyal medya fenomeni olduğu için. Ayça Koptur instagram hesabı https://www.instagram.com/ayca_koptur_/ Ayça Koptur dizisi Ramo pavyon şarkıcısı (1)

Ayça Koptur Rol Aldığı Dizi Filmler;
Böyle Bitmesin,
Alyazmalım,
Yer Gök Aşk,
Anamorfoz (kısa film),
Dar Elbise,
Süs(kısa film),
Carina’nın Günlüğü,
Bir Eflatun Ölüm filmlerinde rol aldı. Ramo dizisi Ayça Koptur pavyon şarkıcısı oldu (1)

Ramo Dizisi Son Bölümde Neler Oldu?

Ramo Sibel tarafından bıçaklanınca kendine gelememişken bir de mahalleye Ceyhan saldırır. Mahalle savaş alanına döner. Ramo’nun ailesinden büyük kayıp verirler. Ceyhan ise yaralı halde mahalleden kaçar. Yaşananlar sonrasında da Ramo ve mahallede tam bir yıkım yaşanır. Ramo ve Boz Ceyhan’ın peşine düşerler. Ondan intikam almak için.
Ramo’nun asıl amacı ortaya çıkmış ve Yavuz bunu öğrenmiştir. Ramo’nun babasının intikamı peşinde olduğu ortaya çıkar.Yavuz Ramo’yla ve babasıyla ilgili karanlıkta kalmış gerçekleri anlatır. Ramo ise ailesini korumak için yeni bir karar alır.

Ramo Pavyon Şarkıcısı Kimdir? Gerçek Adı (Ayça Koptur)Ramo dizisine katılan yeni oyuncu Ayça Koptur bilgilerini sizlerle paylaştık. Ayça Koptur yeni dizisindeki performansını nasıl değerlendiriyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler