Ramo Neden Gün Değiştirdi, Cuma Günü İzlenir mi Tutar mı?

Show TV ekranlarında salı günleri yayınlanan ve oldukça sevilip izlenen Ramo dizisi yeni sezonuna gün değiştirerek başlayacak. İki sezona 18 Eylül cuma günü başlayacak olan Ramo dizisi neden gün değiştirdi cuma günleri yayınlanan diğer diziler arasında reyting bulabilir mi izlenir mi gibi merak edilen sorular yanıt bekliyor. Ramo dizisi yeni sezonda cuma gününü tercih etti. Ancak rakipleri de çok zorlu olan dizinin yeni sezon reyting durumu nasıl olacak merak ediliyor.

Ramo dizisi neden gün değiştirdi

Ramo dizisi Neden Gün Değiştirdi?

Öncelikle Ramo dizisinin neden gün değiştirdiği konusunda detaylı bilgiler vererek konumuza başlamak istiyorum. Geçtiğimiz sezon Ramo dizisi salı günleri ekrana geldi ve ciddi oranda reytingler alarak hem şu kanalı Show TV’yi hem de yapımcısını memnun etti. Ancak yeni sezonda Ramo dizisi Show TV tarafından gün değişikliği talebi ile cuma gününe alındı. Ramo dizisinin cuma gününe alınmasındaki en büyük etken ise salı günleri ATV ekranlarında yayınlanan eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisi gösterildi. Benzer konuları yayınlayan dizilerin aynı gün olması Ramo dizisinin reytinglerini az da olsa düşürdüğü için dizinin cuma günü yayınlanması istendi.

Ramo dizisi Cuma Günü İzlenir mi Tutar mı?

Salı gününden cuma gününe transfer olan Ramo dizisi Salı günü elde ettiği reytingleri yeni sezonda devam ettirebilecek mi oldukça merak ediliyor. Yenilenen oyuncu kadrosuyla ikinci sezonuna 18 Eylül 2020 cuma günü başlayacak olan Ramo dizisinin yeni sezon oyuncu kadrosu da neredeyse tamamen yenilendi. Başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum ve Yiğit Özşener gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Ramo dizisi yeni sezona yeni günü olan cuma da başlayacak.Ramo dizisi yeni sezon reytingleri nasıl olacak

Peki cuma günleri Ramo dizisi yeteri kadar izlenir mi reyting alır mı bu soru çok merak ediliyor. Çünkü cuma günleri ATV ekranlarında Hercai isimli dizi yayınlanırken TRT ekranlarında Payitaht Abdülhamid, Kanal D ekranlarında ise Arka Sokaklar ekrana geliyor. Star TV’nin iddialı dizisi Babil de yine cuma günü yayınlanan dizilerden birisi. FOX TV’de yayınlanan Bay yanlış ve TV8 ekranlarında kırmızı oda dizisi ise bu sezonun en iddialı dizileri arasında. Bu kadar güçlü rakipler varken Ramo dizisinin cuma günü yayınlanması ve tutması oldukça zor görünüyor. Elbette bu bizim görüşümüz ancak diğer diziler oldukça tutulmuş sevilmiş izleyici elde etmiş reytingi yüksek diziler. Ramo dizisinin gün değiştirerek cuma yayınlanması reyting anlamında oldukça zorlanacak görünüyor.

Ramo dizisi cuma günü reytingleri nasıl olur?

Salı gününden cuma gününe transfer olan Ramo dizisinin reyting oranları cuma günü nasıl çıkacak izleyiciler de çok merak ediyor. Geçtiğimiz sezona göre çok büyük değişiklikler yaşanan Ramo dizisinde hem gün değişikliği yaşandı hem de dizinin oyuncu kadrosunda büyük değişimler oldu. Aynı zamanda Ramo dizisinin çekildiği mekanlar da değiştiği ve dizinin seti Adana’dan İstanbul’a taşındı. Bu kadar çok değişikliği bir arada yapan Ramo dizisinin yeni sezonda nasıl bir reyting alacağı ve cuma günü reytingleri nasıl sonuçlanacağı merak ediliyor.

Ramo dizisi yeni sezon gelen oyuncular

Ramo dizisi cuma günü izlenir mi tutar mıRamo dizisinin çekildiği yerler Adana ilimizden İstanbul’a taşınınca oyuncu kadrosunda da ciddi değişimler yaşandı. Yeni sezonda cuma günleri yayınlanacak olan Ramo dizisinin oyuncu kadrosuna yeni gelen ve 2. Sezon dahil olan oyuncuları sizler için detaylıca hazırladık. Ramo dizisine yeni sezon gelen oyuncular konumumuzdan detaylıca takip edebilirsiniz. Ayrıca Ramo dizisinin yeni sezondaki çekim yerlerine Ramo dizisi yeni sezon nerede çekiliyor konusundan resimleri ile birlikte görebilirsiniz.

Ramo Neden Gün Değiştirdi, Cuma Günü İzlenir mi Tutar mı? Konusunda sizlere kısaca bilgiler vermeye ve dizinin cuma günü nasıl bir sonuç ile karşılaşacağını sizlerle paylaşmaya çalıştık. Sizlerde Ramo dizisinin yeni sezonu hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız..

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler