Ramo Nadya Kimdir? Rus Mafyasının Eşi (Gözde Kaya)

28.11.2020
829
Ramo Nadya Kimdir? Rus Mafyasının Eşi (Gözde Kaya)

Show Tv‘de yayınlanan ve dram-aksiyon dizisi olan Ramo, kadrosuna yeni oyuncular eklemeye devam ediyor. Diziye yeni dahil olan isimler arasında Nadya karakteri yer alıyor. Bizde Ramo dizisini yakından takip eden izleyicilerimiz için Ramo Nadya Kimdir? sorusunun yanında bunun gibi pek çok soruya da yanıt vereceğiz. Ramo Nadya Karakteri

Ramo Nadya Karakteri

Ramo dizisine dahil olan Nadya karakteri güzelliği ile pek çok izleyici tarafından dikkat çekmeyi başardı. Nadya karakteri bir Rus mafyasının eşidir. Güvenilmesi zor bir kadın olan Nadya karakterinin Rus mafyası ile nasıl bir ilişkisi var? Rus mafyasına nasıl bulaştı? gibi soruları ilerleyen bölümlerde hep beraber izleyip göreceğiz. Not: >> Ramo Cihangir Neden Öldü Diziden Çıktı mı?

Ramo Nadya Kimdir?

Ramo Nadya KimdirRamo dizisinde  Nadya karakterinin özelliklerinin yanı sıra Nadya karakterine hayat veren oyuncumuz da merak konusu oldu. Ramo dizisinde Nadya karakterine güzel ve başarılı oyuncumuz Gözde Kaya hayat vermektedir. Şimdi de sizlere Gözde Kaya kimdir? kaç yaşındadır? hangi okullardan mezun olmuştur? hangi dizilerde yer almıştır? resmi sosyal medya hesabı nedir? gibi soruların yanıtını vereceğiz.

Gözde Kaya Kimdir?

Gözde Kaya KimdirGözde Kaya, 13 Ağustos 188 yılında Antalya’da doğmuştur. 1,65 boyunda ve 52 kilogramdır. Aslan burcudur. Dokuz Eylül Üniversitesinden mezun olmuştur. 2011 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenmektedir. İlk oyunculuk deneyimini de 2011 yılında Kalbim Seni Seçti dizisinde İpek karakteri ile yaşamıştır. En son ise geçen yıl Vuslat dizisi ile karşımıza çıkmıştır.

Gözde Kaya Yer Aldığı Diziler

2020 – Ramo  (Nadya)
2019 – Vuslat (Sultan)
2017 – Payitaht Abdülhamid (Hatice Sultan)
2015 – Çilek Kokusu (Çağla)
2014 – Sil Baştan (Maya)
2014 – Gölgedekiler
2013 – Benim Hala Umudum Var
2012 – Uçurum (Masha)
2011 – Kalbim Seni Seçti (İpek)

Gözde Kaya Resmi İnstagram Hesabı

Gözde Kaya Resmi İnstagram HesabıGüzel oyuncumuz Gözde Kaya, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve sık sık paylaşım yapmaktadır. Oyuncumuz Gözde Kaya’nın resmi instagram sayfasında 339 gönderisi bulunurken 258 binde takipçisi yer almaktadır. Gözde Kaya’nın resmi instagram sayfası kullanıcı adı: @gozzek

Ramo Nadya Kimdir? sorusunun yanıtı başta olmak üzere Rus Mafyasının eşi Nadya karakteri hakkında merak edilen her şeyi sizlerle paylaşmaya çalıştık. Sizin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi beklemekteyiz. Diziye yeni dahil olan isimlere ise Ramo dizisi Yeni sezon gelen oyuncular konumuzdan bakabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?