Ramo Meryem Kimdir? Şarkı Söyleyen Kız (Ekin Türkmen)

16.03.2020
1.154

Ramo dizisi Meryem Kimdir? Salı akşamları Show TV ekranlarında yayınlanan Ramo dizisinin kadrosuna ünlü bir sanatçı dahil oldu. Ramo dizisinde Meryem karakteri olarak kadroya dahil olan oyuncu kimdir gerçek adı nedir daha önce hangi dizilerde oynadı gibi merak edilen sorulara yanıt vermek istiyoruz.

Ramo Meryem Kimdir Şarkıcı kız (Ekin Türkmen)Ramo Şarkı Kız Meryem Kimdir?

BKM yapım tarafından hazırlanan Show TV ekranlarının salı akşamına damga vuran Ramo dizisinin 10. Bölümünde 17 Mart Salı günü Meryem karakteri diziye dahil olacak. Ramo dizisinde Meryem rolünü Ekin Türkmen canlandıracak. Aksiyon dolu bir bölümle Ramo gece kulübüne el koyarken artık bu mekanın pompacıların olduğunu söyler. Gece kulubünde şarkı söyleyen kız da Ramo’nun kontrolüne geçmiştir. Murat Yıldırım’ın Ramo karakterine hayat verdiği ve Adana ilimizde çekimleri devam eden Ramo dizisine yeni gelen şarkıcı kız Meryem karakteri ile Ekin Türkmen oldu.

Ekin Türkmen Ramo dizisinde Meryem karakteriRamo Meryem Karakteri (Ekin Türkmen)

Dizide Ramo gece kulübüne el koyarken Ekin Türkmen kulaklığı ile şarkılara adapte olmuş şekilde sahnede yer alıyor. Ancak gece kulübü boşaltılıp Ramo tamamen mekanı ele geçirince Meryem karakterine hayat veren Ekin Türkmen de ne olup bittiğini bir türlü anlayamadan karşısında Ramo’yu buluyor. Ramo’nun ele geçirdiği gece kulübünde şarkıcı olarak çalışan Meryem karakteri bundan sonra dizide yer almaya devam edecek.

Ramo dizisi Meryem kimRamo dizisine Meryem karakteri olarak dahil olan Ekin Türkmen çok sevilen oyuncularımızdan biridir. Hem sesiyle hem de oyunculuk kabiliyeti ile adından sıkça söz ettiren güzel oyuncu dizide uzun süre kalacak görünüyor. Konuk oyuncu olarak gelmeyen Ekin Türkmen Ramoda şarkıcı kız olarak merak edildi. Meryem adındaki sanatçıyı canlandıran oyuncu başarılı bir işe imza attı.

Ekin Türkmen kimdir?

Ekin Türkmen daha önce birçok dizide başarılı bir şekilde oynamış bir dizi oyuncusudur. 22 Ağustos 1984 tarihinde İstanbul ilimizde dünyaya gelen Ekin Türkmen televizyon ile ilk buluşması ekmek teknesi dizisi ile olmuştur. Daha sonra Küçük kadınlar, karakol, aşk emek ister, hatasız kul olmaz, sen benimsin, racon ailem için gibi dizilerde rol alan Ekin Türkmen 2020 yılında Ramo dizisine Meryem karakteri olarak dahil oldu.

Ramo şarkıcı kız Meryem rolü Ekin TürkmenRamo dizisi Meryem Nasıl bir Rolde? (Ekin Türkmen)

Ekin Türkmen’in Hayat vereceği Meryem karakteri Ramo dizisinde gece kulübünde türküler söyleyen şarkıcı kız olarak herkesin dikkatini çekecek. Ekin Türkmen Ramo dizisine konuk oyuncu olarak mı geldi yoksa sürekli mi kalacak şimdilik bilinmezken Meryem karakterinin ileriki bölümlerde çok güzel şarkılar söyleyeceğini şimdiden belirtelim.

Sizler de Ramo dizisine yeni katılan Meryem karakterindeki Ekin Türkmen hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.