Ramo Dizisinde Oyuncuların Giydiği Elbise ve Kıyafetlerin Markası Modeli

Bu sayfada Ramo Dizisinde Oyuncuların Giydiği Elbise ve Kıyafetlerin Markası Modelini yazacağız. 14 Ocak 2020 Salı akşamı Show TV ekranlarında başlayacak olan Ramo dizisinin baş rollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, Görkem Sevindik, Cemre Baysel ve Burcu Cavrar gibi önemli oyuncular yer alıyor. Bu kadar önemli ve başarılı oyuncunun bir araya geldiği Ramo dizisinde oyuncuların giymiş olduğu kıyafetler elbiseler izleyenler tarafından oldukça merak edilecek görünüyor. Bizde bu sayfada Ramo dizisinde oyuncuların giymiş olduğu kıyafetleri elbiseleri sizler için yazmaya ve merak edilen sorulan elbiselerin marka ve modellerini sizler için araştırmaya çalışacağız.

9 Nisan Ramo Sibelin yeşil kazağı9 Nisan Ramo 39. bölüm Sibel’in yeşil kazağı Mango marka.

Ramo dizisi son bölüm Sibel'in kıyafet markasıRamo dizisi son bölüm Sibel’in kıyafet markası beyaz pırlantalı gelinlik modeli

26 Şubat Ramo dizisinde Sibel'in giydiği gelinlik markası26 Şubat 2021 Ramo dizisinde Sibel’in giydiği gelinlik markası Maison Ju

26 Şubat Ramo Dizisinde Ramonun giydiği kaban26 Şubat Ramo Dizisinde 34. bölüm Ramo’nun giydiği kaban markası Lufian

19 Şubat Ramo Dizisi 33. bölüm Sibel'in giydiği kaban markası19 Şubat Ramo Dizisi 33. bölüm Sibel’in giydiği kaban markası İhandmore

12 Şubat Ramo Dizisi Ramonun giydiği kaban Kıyafeti12 Şubat 2021 Ramo Dizisi 32. bölümde Ramonun giydiği kaban Kıyafeti Dufy marka

12 Şubat Ramo Dizisi Nehir Kıyafetleri12 Şubat Ramo Dizisi 32. bölümde Nehir Kıyafetleri giydiği takım markası gri ceket:

29 Ocak Ramo Dizisi Sibelin giydiği askılı beyaz elbise29 Ocak Ramo Dizisinde Sibel’in giydiği askılı beyaz elbisenin markası: Zara

29 Ocak Ramo Dizisi Sibelin giydiği krem renkli kaban29 Ocak Ramo Dizisi Sibel’in giydiği krem renkli kaban markası merak edilmişti: İhandmore

8 Ocak Ramo dizisinde Sibel'in giydiği siyah şişme montu8 Ocak Ramo dizisinde Sibel’in giydiği siyah şişme montun markası Lufian.

25 Aralık Ramo dizisinde Sibel’in giydiği krem kaban markası çok soruldu: İhandmore

Ramo dizisinde Murat Yıldırım'ın giydiği kahverengi Palto18 Aralık Ramo dizisinde 16. bölüm Ramo – Murat Yıldırım’ın giydiği kahverengi Palto markası Dufy.

Ramo dizisinde 16. bölüm Sibel'in Kabanı18 Aralık Ramo dizisinde 16. bölüm Sibel’in Kabanı Perspective markalı.

Ramo dizisinde Sibel'in giydigi Mont markasi modalogyRamo dizisinde 27 Kasımda yayınlanan yeni bölümde Sibel’in giydiği Mont markası Modalogy, fiyatı 499 lira.

Esra Bilgiç’in ramo dizisinde giydiği gri kazakEsra Bilgiç’in Ramo dizisinde Sibel olarak 27 Kasımda yeni bölümde giydiği gri kazak H&M marka, fiyatı 120₺, trençkot Zoe marka ve fiyatı 850 lira.

Ramo dizisinde Sibel'in giydiği kazakRamo dizisinde Sibel’in giydiği kazak çok merak edildi. Sibel karakterindeki Esra Bilgiç’in 20 Kasım tarihinde yeni bölümde giydiği kazağın markası H.M. fiyatı ise 120 lira.

Ramo dizisinde Murat Yıldırım'ın giydiği SweatshirtRamo dizisinde Murat Yıldırım’ın yani Ramo’nun son bölümde giydiği Sweatshirt markası Zara Fiyatı ise 230 lira.

Ramo dizisinde Sibel'in giydiği Kaban ve BotRamo dizisinde Sibel’in 13 Kasım cuma günkü bölümde giydiği Kaban ve Bot Zara marka, Kazak; H&M Jean; Mavi markalı.

Ramo dizisinde Sibel'in giydiği CeketRamo dizisinde 23 Ekim cuma günü Sibel’in giydiği Ceket modalogy marka.

Ramoda Esra Bilgiç'in Sibel kıyafeti siyah deri montRamoda 17. bölümde Esra Bilgiç’in (Sibel) kıyafeti siyah deri montun markası çok sorulmuştu. Ramo’da Esra Bilgiç’in son bölümdeki kıyafetleri Elbise markası Zara Çanta: Begart Design Ceket: Ekol marka.

Ramo dizisinde Sibelin kıyafetleri Esra BilgiçRamo dizisinde Sibel’in son bölümde giydiği elbise kıyafetleri merak edilmiştir. Esra Bilgiç’in Ramo dizisinde Sibel rolünde giydiği çok sorulan elbisesinin markası Matin Berenjian ve fiyatı özel dikim olduğu için bilinmiyor.

Ramo Dizisinde Sibelin Giydiği Elbise ve Kıyafetler

Ramo Dizisinde Oyuncuların Giydiği Elbise ve Kıyafetler

Ramo dizisinde son bölümde Sibel’in giydiği Ceket markası; Di Project

Ramo dizisinde Murat Yıldırım’ın son bölümde giydiği Ceket markası: Dericlup

Ramo dizisinde Sibel’in giydiği Kaban çok merak ediliyordu. Hemen markasını ve fiyatını yazalım. Ramo’da Sibel’in giydiği Kaban; Zara marka ve fiyatı 599 lira.

Ramo Dizisinde Ramo (Murat Yıldırım) Giydiği Kıyafetler

Ramo Oyuncu Kıyafetleri burada

Ramo dizisinde Ramazan (Ramo) karakterini oynayan Murat Yıldırım oldukça şık ve birbirinden farklı birçok takım elbise ayakkabı mont kazak kısacası giydiği her şey merak konusu olurken Ramo’nun oldukça farklı tarzı gençler tarafından örnek alınmaya ve giydiği her şey merak edilmeye başlandı. Biz de burada sizlerden gelen istekler ve meraklı sorular sonrasında Ramo dizisinde Murat Yıldırım’ın giymiş olduğu tüm elbiseleri kıyafetleri marka ve model olarak ayrıca Ramo’nun binmiş olduğu araba modeli takmış olduğu saat veya gözlük giymiş olduğu ayakkabı ve tarzını yansıtan bütün kıyafetleri marka olarak model olarak sizlerin merak ettiği her şeyi burada yazmaya çalışacağız.

Ramo Dizisi Avukat Sibel Kimdir? 

Ramo Dizisi Cavidan Kimdir?

Ramo Dizisi Fatoş Kimdir?

Ramo Sibelin Kıyafetleri nerede

Ramo dizisinde Sibel’in (Esra Bilgiç) giymiş olduğu elbise kıyafet marka ve modelleri

14 Ocak 2020 Salı akşamı Show TV ekranlarında ilk bölümüyle ekrana gelen Ramo dizisinde Sibel karakterini canlandıran Esra Bilgiç hem güzelliği ile hem de giymiş olduğu kıyafetlerle herkesin dikkatini en çok çeken oyuncuların başında geliyor. Biz de bu sayfada Ramo dizisinde Sibel karakterine hayat veren Esra Bilgiç’in giymiş olduğu elbise modellerine kazak pantolon ayakkabı takmış olduğu takılar kısacası her türlü elbise kıyafet ayakkabı modellerini kısa kısa sizlere tanıtmak ve resimleri ile birlikte marka ve model olarak burada yazmak istiyoruz.

Esra Bilgiç kabanı zara markası Ramo dizisinin başrol oyuncusu Esra Bilgiç’in yani Sibel karakterinin giydiği kaban markası Zara. İnternette satışı kaldırılan kabanın alternatiflerine ulaşabilirsiniz.Esra Bilgiçin giydiği ceket

Sibel karakterinin giydiği ceketlerin markası Pull and Bear. Fiyat bilgisine ulaşılamadı ancak marka modellerine sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bu baş rollerin dışında Ramo dizisinde oynayan Boz karakterinin giymiş olduğu kıyafetleri ve Fatoş ile Fidan’ın giymiş olduğu elbiseleri marka ve model olarak sizlere yazmak istiyoruz. Ramo dizisinde kıyafetleri ile merak edilecek oyuncuların başında yer alan Fatoş ile Fidan hangi marka hangi model kıyafetleri nereden alınıyor gibi her türlü merak ettiğiniz soruyu aşağıda bizlere sorabilir Ramo dizisinde burada adını yazmadığımız diğer oyuncuların da kıyafet ve elbiselerini bizlere danışabilirsiniz.

Ramo Dizisinde Oyuncuların Giydiği Elbise ve Kıyafetler

Ramo Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Markası Modeli Fiyatı

Adana’da çekimlerine devam edilen Ramo dizisinin bölgeye özel giydiği elbise ve kıyafetlerde oldukça merak edilecek. Özellikle Adana şalvarı dediğimiz kıyafeti izleyiciler sık sık sorgulayacak. Adana’ya özgü bir giyim tarzı olan Adana şalvarı ayrıca sıcaktan korunmak için kafalarına taktıkları bereler de merak konusu. Kısacası Ramo dizisinde göreceğimiz sıra dışı kıyafetlerde yine burada sizlere sunulacak. Ramo dizisinde en çok Esra bilgiç’in canlandırdığı Sibel karakteri ile Murat Yıldırım’ın canlandırdığı Ramo en merak edilen isimler. Bu karakterinin elbise ve kıyafetleri merak edilecek biz de burada sizlere sorduğunuz merak ettiğiniz her şeyi elimizden geldikçe bulabildiğimiz kadar yazmaya çalışacağız.

Ramo Oyuncu Kıyafetleri marka ve modelleriRamo dizisinde gördüğünüz beğendiğiniz elbise ve kıyafetleri marka ve model olarak bizlere sorabilir aşağıdaki yorum kısmından yazarak hangi bölümde kimin giydiği elbiseyi merak ediyorsanız açıkça sorabilirsiniz. Ramo dizisinin kıyafetlerini buldukça buraya eklemeye marka model ve fiyat olarak sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz, şimdilik iyi seyirler.

Ramo Murat Yıldırım deri ceket markası DeriClubRamo dizisi Murat Yıldırım (Ramo) deri ceketin markası DeriClub. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç kahverengi ceket Hanstoreco

Ramo Dizisi Fatoş Kıyafetleri Marka Modelleri

Ramo Dizisindeki son bölümlerin  merak edilenleri elbiseleri burada. Fatoş gibi oyuncuların Giydiği Elbise ve Kıyafetler marka model olarak sizlere sunulacak.

Ramo Dizisi Sibel Kıyafetleri Marka Modelleri

Ramo Murat Yıldırım kahverengi ceket HanstorecoMurat Yıldırım ve Esra Bilgiç kahverengi ceket markası Hanstoreco. Ramo dizisinde oyuncuların giydiği kıyafetlerin resimlerini paylaşıyoruz. Ancak marka modellerine ulaşmak biraz zor oluyor. Araştırmalarımız devam ediyor kıyafetlerin bilgilerini konumuza eklemek için çalışıyoruz. Ramo Dizisinde Oyuncuların Giydiği Elbise ve Kıyafetler konusuna yazmaya devam edeceğiz.

Ramo dizisi kıyafetleri sibelin ceketi ramonun ceketi Ramo dizisi ramonun gri ceketi gözlüğü marka modeli Ramo dizisi Sibelin ceketi eteği

Ramo Dizisinde Oyuncuların Giydiği Elbise ve Kıyafetlerin Markası Modeli konusunda yeni bölümlerdeki elbiseleri eklemeye devam edeceğiz. Ramo Dizisinde Oyuncular kimler merak edenler Tıklayın >> Ramo Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yorum yaz

182 Yorum

 1. Ben ramo dizisi 13. Bölüm doğunun 1.2.22deki kombinini komple almak istiyorum ama bulamadım yardımcı olur musunuz

 2. Ramo’nun 23. Bölümde cihangirin mallarına baskın yaparken giydiği uzun boyunluk lu montun markası nardır acaba

 3. Ramo num kürklü kahverengi ceketinin markası nedir ? En son bölümde giymişti

  • cuma günü yayınlanan ramo dizisindeki ramonun kürklü yaka kahverengi taba ceketinin markasını bilen var mı?

 4. Ramo nun 23.Bölümde giydigi Serdengecenler ceketinin markasi nedir acaba??Catismaya giderken giyindi

 5. Ramonun vurulma sahnesinde giydiği ceket markası ve 28.bölümünde giydiği siyah ceket bulabilirseniz teşekkür ederim:)

 6. Merhaba 8 ocak 2021 gununde oymayan ramo dizisindeki sibel karekterinin giydigi beyaz ceketin markasini ögrenebilirmiyim

 7. 26.bölüm ramonun sportif desenli ceketi çilingiri öldürmeye gittiğinde giydiği onu bulabilir misiniz ?

 8. Avatar Tuba Özlü

  Ramo serdengeçti 21.bölümünde murat yıldırımın giydiği montların markasını öğrenebilir miyim

 9. Ramo’nun hastaneden çıkınca giydiği yağmurlu yada rüzgârlık hangi marka, 3 renkten oluşuyor, 21. bölüm’de?

 10. Ramo 16 bölüm taba rengi düğmeli montu içine aynı renk giydiği kazak markası nerden bulurum ? Teşekkürler şimdiden

 11. Ramo dizisinde ramonun giydiği taba rengi ceket düğmeli taba rengi tshirt vardı hemde altında nedir acaba nerden bulabılırız

 12. Yeni sezon 16 bölümdeki haşmetin omuzuna kolunu attığı anda saati belli oluyor markası nedir ?

 13. Avatar Bozkurt çakırbeyli

  ramo dizisindeki cengiz karakterinin taktığı gözlük model ve markasını öğrenebilirmiyim

 14. ramonun dizi tanıtımında taktığı yüzüklerin fiyatını ve nerede satıldığını söylermisiniz

 15. sibelin 11. bölümde son sahnedeki ceketinin markasını ve nerede satıldığını
  bilen varsa lütfen yazabilirmi

 16. Arkadaşlar hiçmi bilen yok ramonun yakası kürklü siyah deri montun markasını.
  Markasını bilen varsa yazabilirmi lütfen .

 17. Ramonun 8.bölümde giydiği mavi(lacivert)montun markası nedir acil lütfen

  • Ramo 8. Bölümde giydiği lacivert yakalı ceket Zara var buldum ama kalmamış heralde bi manken yelek tanıtımında yeleğin üstüne giymiş girin görürsünüz zaten

 18. 5. Bölümde yavuzun (yiğit özşener) ilk sahnesinde giydiği ceket markası nedir
  (Takım değildi)

 19. Avatar ESİN RAMO DİZİSİNDE SİBELİN SON BÖLÜMDE GİYDİĞİ SİYAH MANTONUN MARKASINI YAZARMISINIZ

  RAMO DİZİSİNDE SON BLÜMÜNDE SİBELİN GİYDİĞİ SİYAH MANTONUN MARKASI NE

 20. Avatar Görkem Tersus

  Son bölümdeki ramonun kahverengi deri ceketinin markası nedir yazar mısınız lütfen

 21. Amk herkesin hayat hikayesini yazmışsınız herdeyse uzatmışsınız da uzatmışsınız

 22. Ramonun 2.bolumde giydiği siyah kürklü deri ceketin markası fiyatını nasıl bulabilirim

 23. Avatar Serkan reyhan

  Ramonun ilk bölümde giydiği çizgili gömleği birde ikinci bölüm siyah üstüne desenli kısa kollu gömlek markaları

Etiketler