Ramo Dizisinde Oyuncuların Giydiği Elbise ve Kıyafetlerin Markası Modeli

14 Ocak 2020 Salı akşamı Show TV ekranlarında başlayacak olan Ramo dizisinin baş rollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, Görkem Sevindik, Cemre Baysel ve Burcu Cavrar gibi önemli oyuncular yer alıyor. Bu kadar önemli ve başarılı oyuncunun bir araya geldiği Ramo dizisinde oyuncuların giymiş olduğu kıyafetler elbiseler izleyenler tarafından oldukça merak edilecek görünüyor. Bizde bu sayfada Ramo dizisinde oyuncuların giymiş olduğu kıyafetleri elbiseleri sizler için yazmaya ve merak edilen sorulan elbiselerin marka ve modellerini sizler için araştırmaya çalışacağız.

Ramo Dizisinde Sibelin Giydiği Elbise ve KıyafetlerRamo Dizisinde Oyuncuların Giydiği Elbise ve Kıyafetler

Ramo Dizisinde Ramo (Murat Yıldırım) Giydiği KıyafetlerRamo Oyuncu Kıyafetleri burada

Ramo dizisinde Ramazan (Ramo) karakterini oynayan Murat Yıldırım oldukça şık ve birbirinden farklı birçok takım elbise ayakkabı mont kazak kısacası giydiği her şey merak konusu olurken Ramo’nun oldukça farklı tarzı gençler tarafından örnek alınmaya ve giydiği her şey merak edilmeye başlandı. Biz de burada sizlerden gelen istekler ve meraklı sorular sonrasında Ramo dizisinde Murat Yıldırım’ın giymiş olduğu tüm elbiseleri kıyafetleri marka ve model olarak ayrıca Ramo’nun binmiş olduğu araba modeli takmış olduğu saat veya gözlük giymiş olduğu ayakkabı ve tarzını yansıtan bütün kıyafetleri marka olarak model olarak sizlerin merak ettiği her şeyi burada yazmaya çalışacağız.

Ramo Dizisi Avukat Sibel Kimdir? 

Ramo Dizisi Cavidan Kimdir?

Ramo Dizisi Fatoş Kimdir?

Ramo Sibelin Kıyafetleri neredeRamo dizisinde Sibel’in (Esra Bilgiç) giymiş olduğu elbise kıyafet marka ve modelleri

14 Ocak 2020 Salı akşamı Show TV ekranlarında ilk bölümüyle ekrana gelen Ramo dizisinde Sibel karakterini canlandıran Esra Bilgiç hem güzelliği ile hem de giymiş olduğu kıyafetlerle herkesin dikkatini en çok çeken oyuncuların başında geliyor. Biz de bu sayfada Ramo dizisinde Sibel karakterine hayat veren Esra Bilgiç’in giymiş olduğu elbise modellerine kazak pantolon ayakkabı takmış olduğu takılar kısacası her türlü elbise kıyafet ayakkabı modellerini kısa kısa sizlere tanıtmak ve resimleri ile birlikte marka ve model olarak burada yazmak istiyoruz.

Esra Bilgiç kabanı zara markası Ramo dizisinin başrol oyuncusu Esra Bilgiç’in yani Sibel karakterinin giydiği kaban markası Zara. İnternette satışı kaldırılan kabanın alternatiflerine ulaşabilirsiniz.Esra Bilgiçin giydiği ceket

Sibel karakterinin giydiği ceketlerin markası Pull and Bear. Fiyat bilgisine ulaşılamadı ancak marka modellerine sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bu baş rollerin dışında Ramo dizisinde oynayan Boz karakterinin giymiş olduğu kıyafetleri ve Fatoş ile Fidan’ın giymiş olduğu elbiseleri marka ve model olarak sizlere yazmak istiyoruz. Ramo dizisinde kıyafetleri ile merak edilecek oyuncuların başında yer alan Fatoş ile Fidan hangi marka hangi model kıyafetleri nereden alınıyor gibi her türlü merak ettiğiniz soruyu aşağıda bizlere sorabilir Ramo dizisinde burada adını yazmadığımız diğer oyuncuların da kıyafet ve elbiselerini bizlere danışabilirsiniz.

Ramo Dizisinde Oyuncuların Giydiği Elbise ve KıyafetlerRamo Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Markası Modeli Fiyatı

Adana’da çekimlerine devam edilen Ramo dizisinin bölgeye özel giydiği elbise ve kıyafetlerde oldukça merak edilecek ve özellikle Adana şalvarı dediğimiz kıyafeti izleyiciler sık sık sorgulayacak. Adana’ya özgü bir giyim tarzı olan Adana şalvarı ayrıca sıcaktan korunmak için kafalarına taktıkları bereler kısacası Ramo dizisinde göreceğimiz sıra dışı kıyafetlerde yine burada sizlere sunulacak. Ramo dizisinde en çok Esra bilgiç’in canlandırdığı Sibel karakteri ile Murat Yıldırım’ın canlandırdığı Ramo karakterinin elbise ve kıyafetleri merak edilecek biz de burada sizlere sorduğunuz merak ettiğiniz her şeyi elimizden geldikçe bulabildiğimiz kadar yazmaya çalışacağız.

Ramo Oyuncu Kıyafetleri marka ve modelleriRamo dizisinde gördüğünüz beğendiğiniz elbise ve kıyafetleri marka ve model olarak bizlere sorabilir aşağıdaki yorum kısmından yazarak hangi bölümde kimin giydiği elbiseyi merak ediyorsanız açıkça sorabilirsiniz. Ramo dizisinin kıyafetlerini buldukça buraya eklemeye marka model ve fiyat olarak sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz, şimdilik iyi seyirler.

Ramo Murat Yıldırım deri ceket markası DeriClubRamo dizisi Murat Yıldırım (Ramo) deri ceketin markası DeriClub. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç kahverengi ceket Hanstoreco

Ramo Dizisi Fatoş Kıyafetleri Marka Modelleri

Ramo Dizisi Sibel Kıyafetleri Marka Modelleri

Ramo Murat Yıldırım kahverengi ceket HanstorecoMurat Yıldırım ve Esra Bilgiç kahverengi ceket markası Hanstoreco

Ramo Cavidan Kıyafetleri Giydiği Elbiseler Marka Modelleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ramo Dizisinde Oyuncuların Giydiği Elbise ve Kıyafetlerin Markası Modeli (62 Yorum)

  1. 5. Bölümde yavuzun (yiğit özşener) ilk sahnesinde giydiği ceket markası nedir
    (Takım değildi)

  2. ESİN RAMO DİZİSİNDE SİBELİN SON BÖLÜMDE GİYDİĞİ SİYAH MANTONUN MARKASINI YAZARMISINIZ dedi ki:

    RAMO DİZİSİNDE SON BLÜMÜNDE SİBELİN GİYDİĞİ SİYAH MANTONUN MARKASI NE

  3. Son bölümdeki ramonun kahverengi deri ceketinin markası nedir yazar mısınız lütfen

  4. Amk herkesin hayat hikayesini yazmışsınız herdeyse uzatmışsınız da uzatmışsınız

  5. Ramonun ilk bölümde giydiği çizgili gömleği birde ikinci bölüm siyah üstüne desenli kısa kollu gömlek markaları


Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2020