Ramo dizisi Şermin Kimdir? Doğu’nun annesi (Neriman Uğur)

02.04.2021
190

Cuma günleri Show TV’de yayınlanmakta olan ve başrol oyuncu kadrosunda Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in yer almış oldu Ramo dizisine bir yeni isim daha dahil oldu. Ramo dizisine bu akşamki bölümden itibaren dahil olacak olan Şermin karakterini dizi severler oldukça merak etti. Biz de bu konumuzda sizlerle Ramo dizisindeki Şermin karakterinin özelliklerini paylaşacağız.Ramo dizisi Şermin Karakteri

Ramo dizisi Şermin Karakteri

2 Nisan Cuma akşamı yayınlanacak olan yeni bölümden itibaren Ramo dizisinde boy gösterecek olan yeni karakterlerden bir tanesi de Şermin karakteri oldu. Şermin karakteri Doğu’nun annesi olurken tüm dikkatleri de üzerine çekmeyi başardı. Doğu’nun annesi olan Şermin karakteri gelişiyle pek çok kişiyi şaşırtmış ve tüm dengeleri değiştirecek gibi görünmektedir.

Ramo dizisi Şermin Kimdir?

Ramo dizisinde Şermin karakterine hayat verecek olan oyuncumuz ise Neriman Uğur’dur. Konumuzun ilerleyen kısmında da Neriman Uğur kimdir? Neriman Uğur daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Neriman Uğur’un instagram hesabı nedir? Neriman Uğur evli midir? gibi pek çok sorunun yanıtını sizlere vereceğiz. Gelin hep birlikte şimdi de Neriman Uğur’u daha yakından tanıyalım.

Neriman Uğur Kimdir?

Neriman Uğur KimdirNeriman Uğur, 1958 yılında Muğla’da dünyaya gelmiştir. Aktif olarak tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğu ile ilgilenenlerin Uğur, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünden mezun olmuştur.  1983 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenen Neriman Uğur, en son Arka Sokaklar dizisi ile karşımıza çıkarken ilk dizi oyunculuğu deneyimini de 1995 yılındaki Yaban dizisi ile yaşamıştır. Bugüne kadar pek çok tiyatro oyunu, dizi ve filmde boy göstermiş olan Neriman Uğur, seyircilerin beğenisini kazanmayı da başarmıştır.

Neriman Uğur’un Yer Aldığı Diziler

2021 – Arka Sokaklar (Nevbahar Pamiroğlu)
2015 – Acı Aşk (Şahika)
2015 – Terkedilmiş
2013 – Huzur Sokağı (Zeynep)
2012 – Sudan Bıkmış Balıklar (Seval)
2011 – Canan (Renknaz)
2008 – Parmaklıklar Ardında
2008 – Düğün Şarkıcısı
2008 – Geç Gelen Bahar (Şennur)
2008 – İçimdeki Yabancı
2008 – Hemşire Meri
2007 – Kader (Nesrin)
2007 – Sünnet Davası
2007 – Çok Özel Tim
2007 – Son Ders: Aşk ve Üniversite
2006 – Şarkılar Susmasın
2006 – Yalancı Yabancı
2004 – Kısmet
2004 – Melekler Adası (Gülseren)
2003 – Aşk Olsun (Sibel)
2003 – Kırık Ayna (Efsun Hatun)
2002 – Zeybek Ateşi (Yaren)
2000 – Yılan Hikayesi (Gülsüm)
1997 – Islanan Topraklar
1995 – Yaban

Neriman Uğur’un İnstagram Hesabı

Neriman Uğur'un İnstagram HesabıResmi instagram hesabını aktif bir şekilde kullanmakta olan Neriman Uğur’un hesabında 408 gönderisi bulunurken 25 bini aşkın da takipçisi yer almaktadır. Neriman Uğur’un resmi instagram hesabını yakından incelemek isterseniz @nerimanugur kullanıcı isimli hesaba bakabilirsiniz.

Neriman Uğur Evli Mi? Eşi Kim?

Neriman Uğur hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de eşinin kim olduğu oldu. Neriman Uğur eşinin ismini ve kim olduğunu paylaşmamıştır. Ancak Neriman Uğur’un iki tane çocuğunun olduğunu bilmekteyiz.

Ramo dizisi Şermin Karakterinin Kıyafetleri

Ramo dizisi Şermin Karakterinin KıyafetleriRamo dizisindeki pek çok karakter gibi Şermin karakterinin kıyafetleri de oldukça merak edildi. 2 Nisan Cuma akşamı yayınlanan bölüm itibariyle Şermin karakterinin Ramo dizisinde kullanmış olduğu kıyafet ve elbiseleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız. Sizlerin de Ramo dizisindeki Şermin karakterinin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalar olursa aşağıda bulunan yorum kısmından bize sorabilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlere Ramo dizisindeki Şermin karakterinden ve Şermin karakterine hayat veren oyuncumuz Neriman Uğur’dan detaylı bir şekilde bahsetmek istedik. Sizlerin de Şermin karakteri hakkındaki görüş, düşünce, yorum ve fikirlerinizi bizlerle paylaşmanızı büyük bir heyecanla beklemekteyiz. Ramo dizisine yeni gelen oyuncularımızın tamamını  Ramo dizisine yeni gelen oyuncular isimli konumuzda bulabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.