Ramo Dizisi Şerif Kimdir? Neler Yapacak? Emre Kınay

Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden bir tanesi olan Ramo dizisine yeni bir karakter daha dahil oldu. Dizi severlerin çok beğenerek izlediği Ramo dizisine yeni dahil olan karakter Şerif karakteri oldu. Şerif karakteri karakteristik özellikleri ile oldukça merak edildi. Biz de bu konuda Ramo dizisi severleri adına Şerif karakterinden ve Şerif karakterine hayat veren oyuncumuzdan sizlere detaylı bir şekilde bahsedeceğiz. Ramo Dizisi Şerif Kimdir?Ramo Dizisi Şerif Karakteri

Ramo Dizisi Şerif Karakteri

Cuma akşamlarının en sevilen dizilerinden bir tanesi olan Ramo dizisinin son bölümünde hatırladığınız gibi Ramo bir kavgadan sonra nezarethaneye girmişti. Ramo girmiş olduğu nezarethanede Şerif ile tanışacaktır. Ancak Şerif’in iyi ya da kötü niyetli olduğunu henüz bilmiyoruz. Şerif’in iyi ya da kötü niyetli olduğunu henüz bilmiyoruz. Bu akşam yayınlanacak olan bölümünde Şerif karakterinin Ramo’ya dost mu yoksa düşman mı olacağını hep birlikte göreceğiz.

Ramo Dizisi Şerif Kimdir?

Ramo dizisinde Şerif karakterine hayat verecek olan başarılı oyuncumuz Emre Kınay’dır. Yer almış olduğu dizilerin tamamında dikkat çekmeyi başaran Emre Kınay‘ı merak eden birçok okurumuz ve izleyicimiz oldu. Bu yüzden konumuzun ilerleyen kısmında Emre Kınay’dan, onun hayatından, bilgilerinden, eşinden, sosyal medya hesabından ve dizilerinden sizlere detaylı bir şekilde bahsedeceğiz. Gelin Emre Kınay’ı hep beraber daha yakından tanıyalım.

Emre Kınay Kimdir?

Emre Kınay KimdirBaşarılı oyuncumuz Emre Kınay, 5 Mart 1970 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünde üniversite eğitimini tamamlamıştır. 1990 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenmektedir. İlk olarak oyunculuğa tiyatro alanında başlamış daha sonra ise kamera önü oyunculuğa adım atmıştır. İlk dizi oyunculuğu deneyimini 1999 yılında yer almış olduğu Yılan Hikayesi’ndeki Erkan karakteri ile yaşamıştır. Ekranların en çok sevilen ve beğenilen erkek oyuncularından bir tanesidir.

Emre Kınay’ın Yer Aldığı Diziler

2021 – Ramo (Şerif)
2019 – Vurgun (Vedat)
2017 – Yol Arkadaşım
2017 – Kara Yazı (Halil)
2017 – Sevda’nın Bahçesi (Levent)
2015-2016 – Güneşin Kızları (Haluk)
2014 – Ulan İstanbul (Firuz)
2014 – Sil Baştan (Yiğit)
2014 – Güneşi Beklerken (Cihan)
2012 – Ustura Kemal
2010-2011 – Dürüye’nin Güğümleri
2009-2010 – Aile Reisi
2009 – Ah Kalbim (Atilla)
2006-2008 – İki Aile (Oğuz)
2005 – Seni Çok Özledim (Kenan)
2005 – Sen misin Değil misin?
2005 – Ölümüne Sevdalar
2004 – İstanbul Şahidimdir (Aslan)
2003 – Baba
2003 – Esir Şehrin İnsanları
2002 – Berivan (Ferhat)
2001 – Yeditepe İstanbul (Yusuf)
1999 – Yılan Hikayesi (Erkan)
1999 – Yüzleşme (Kadir)

Emre Kınay’ın Sosyal Medya Hesabı

Emre Kınay, aktif bir instagram kullanıcısıdır. Oyuncumu elinden gelebildiğince takipçileri ile paylaşım yapmaktadır. Emre Kınay’ın resmi instagram hesabında 1.526 gönderisi bulunurken, 313 bini aşkın da takipçisi yer almaktadır. Kızı ile de sık sık fotoğraflarını paylaşan Emre Kınay’ın instagram profilini yakından incelemek isteyen okurlarımız ve izleyicilerimiz @emrekinay isimli hesaba göz atabilirler. Emre Kınay'ın Sosyal Medya Hesabı

Emre Kınay’ın Sevgilisi Var Mı? Evli Mi?

Emre Kınay ilk evliliğini 2004 yılında oyuncu olan Emine Ün ile yapmıştır. Bu evlilikten Duru isminde bir kızı dünyaya gelmiştir. Ancak Emre Kınay ve Emine Ün çifti bir süre sonra anlaşamayıp 30 Mart 2009 tarihinde boşanma kararı alarak yollarına ayırmışlardır. Şu anda 2 Emre Kınay bekardır. Emre Kınay’ın şu anda bilinen bir sevgilisi de bulunmamaktadır.

Ramo Dizisi Şerif Karakterinin Kıyafetleri

Ramo dizisinde yer alan pek çok karakter gibi Şerif karakteriniz de dizide kullanmış olduğu kıyafetler oldukça merak edildi. Bu akşamdan itibaren Ramo dizisinde yer alacak olan Şerif karakterinin dizide kullanmış olduğu kıyafetleri de marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız. Dizide Şerif karakterinin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalar olursa aşağıda yer alan yorum kısmından sahne bilgisi ile birlikte bizlere sorabilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlere Ramo dizisinde yer alacak olan Şerif karakterinden ve ona hayat veren oyuncumuz Emre Kınay’dan bahsetmek istedik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi büyük bir merakla bekliyoruz. Ayrıca Ramo dizisine yeni gelen oyuncularımızı daha yakından incelemek adına  Ramo Dizisine yeni gelen oyuncular başlıklı konumuza da göz atabilirsiniz.

Etiketler