Ramo Dizisi Oyuncuları Konusu Yapımcısı Yönetmeni Senaristi

1 Yorum 2.442 kez izlendi

Kanallar yeni sezon için yeni diziler ile anlaşmalar yapıyor. Her kanal yeni sezona bomba gibi girerek seyirci potansiyelini artırmak istiyor. Bunun için de yaz sezonu boyunca dizi araştırmaları yapıyorlar. Bazen yaz sezonundan başlayan diziler iyi reyting alırsa yeni sezona taşıyarak hazır seyirci potansiyelini kaybetmek istemiyorlar. İşte kanallar yeni diziler için araştırma yaparken yeni bir dizi ile anlaştı bile Show TV.  Ramo isimli dizi için hazırlıklar başladı.

Ramo dizisi oyuncuları kimler Murat YıldırımRamo Dizisi Oyuncuları Kimler?

Ramo dizisinin belli olan oyuncularını burada sizlere yazmaya devam edeceğiz. Şimdiye kadar belli olan 3 oyuncu oldu. Dizinin baş rolünde oynayacak olan Murat Yıldırım‘a eşlik edecek kadın oyuncu arayışı devam ederken Murat Yıldırım ile birlikte Ramo dizisinde Görkem Sevindik ve Cemre Baysel de rol alacak. Murat Yıldırım, Görkem Sevindik ve Cemre Baysel‘in kesinleştiği oyuncu kadrosuna muhtemelen kadın baş rol olarak Melisa Aslı Pamuk yada Hazal Filiz Küçükköse isimlerinden birisi gelecek.

Show TV ‘nin anlaştığı Ramo dizisinin senaryosu yazıldı ancak henüz oyuncu cast çalışmaları yeni başladı. Bu yüzden de Ramo dizisinin yukarıda yazdıklarımız dışında bir oyuncusu yok. Ancak Ramo isminden anlayacağımız gibi başrol bir erkek oyuncu (Murat Yıldırım) Ramazan isimli olacak. Tabi Ramazan yani Ramo karakterine bir de sevdiği kadın lazım. Başrol kadın ve erkek oyuncuları kimler olacak? sorusu yanıt bulmaya başladı. Murat Yıldırım’a eşilik edecek bayan oyuncu bekleniyor.

Bir dizi de konunun yanı sıra dizinin izlenmesini artıracak olan şey başrol oyuncularıdır. Bu yüzden de Ramo dizisinde oyuncu seçiminde çok titiz davranılıyor. Henüz Ramo dizisi oyuncuları netleşmedi görüşmeler devam ediyor. Bizlerde bu konumuzda Ramo dizisi ile ilgili bilgiler geldikçe güncelleyeceğiz.

Ramo Dizisinin Konusu Özeti

Ramo dizisi hazırlıkları devam ederken dizinin ismi duyulunca ilk merak edilen şey konusu oluyor elbette. Ramo dizisinin konusu nedir? Ramo dizisi konusu henüz açıklanmadı. Oyuncular netleşmeye başlayınca konuda sosyal medya da paylaşılacaktır. Şimdilik tahminimiz üzerine Ramo dizisi başrol oyuncusu Ramazan karakterinin etrafında şekillenecek? Ramo karakteri nasıl biri olacak? Kabadayı mı, mahallenin sevilen iyi yürekli insanı mı? Yakın zamanda Ramo dizisi ile ilgili bilgiler gelir. Ramo dizisi konusu bilgileri de eklenecektir.

Ramo Dizisi Yapımcısı Yönetmeni Senaristi

Ramo dizisinin şimdilik sadece ismi belli oldu. Ramo dizisi yapımcısı yönetmeni senaristi kimdir? Ramo dizisi kanal ile el sıkıştı anlaştı. Ramo dizisi BKM Yapım imzası taşıyor. BKM dizileri seyirci tarafından beğenilerek izlenir ve genel olarak komedi tarzından diziler yapmıştır televizyon kanalları için. Ramo dizisinin de komedi tarzında olması bekleniyor. Ramo dizisi yapımcısı BKM Yapım olurken dizinin yönetmeni henüz belli değil. Ramo dizisinin senaryosunu da yazan isim Yılmaz Şahin oldu.

Yılmaz Şahin bu zamana kadar bir çok projenin senaryosunu yazmıştır ve her zaman tutan dizilere imza atmıştır. Yılmaz Şahin 1978 doğumludur ve bu zamana kadar yazdığı tüm diziler efsaneler arasına girmiştir. Yılmaz Şahin bu zamana kadar Kavak Yelleri, Fırtına, Yağmur Zamanı, Taşların Sırrı, Kartallar Yüksek Uçar, Muhteşem Yüzyıl ve Muhteşem Yüzyıl Kösem dizilerini yazdı.

Ramo Dizisi hangi kanalda Ne Zaman Başlayacak?

Ramo dizisi için anlaşmalar yapıldı. Bkm imzası taşıyan Ramo dizisi yeni sezonda Show TV ekranlarında yayınlanacak. Henüz sadece adı belli olan dizinin senaryosunu da Yılmaz Şahin yazıyor. Hiç bir oyuncusu belli olmadığı için de dizinin yaz sezonuna yetişmesini beklemiyoruz. Ramo dizisi Show TV ekranlarında muhtemelen eylül ayında yayınlanacaktır.

Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor?

Ramo dizisi Show TV ekranlarında tanıtım fragmanı yayınlanacak. Henüz cast çalışmaları devam ediyor. Oyuncular belirlendikten sonra dizi sete çıkacak ve çekimlere başlayacaktır. Ramo dizisi çekimleri nerede yapılıyor seti nerede? Ramo dizisi henüz çekimlere başlamadı. Dizinin çekimleri başladığında sizlere set adresi bilgilerini paylaşacağız.

Ramo Dizisinde oyuncu olmak mümkün mü? Ne gerekiyor?

Ramo dizisi için hazırlıklar yeni başladı. Bu yüzden cast çalışmaları da yeni başladı. Oyuncu olmak isteyen diziler için Ramo dizisi iyi bir fırsat olabilir. İzlenen bir dizi de küçük rolünde olsa başka diziler ve ünlü olmak için bir basamak olabilir. Oyuncu olmak isteyen ziyaretçilerimiz var ise aşağıda linkini verdiğimiz yazıya tıklayarak bilgi edinebilirler. Ramo dizisinde oyuncu figüran olabilirsiniz. Ramo dizisi konusu oyuncuları netleşmedi henüz. Görüşme esnasında belki size de bir şans verilir. OYUNCU OLMAK İÇİN NE YAPMALIYIM TIKLAYIN …Öğrenin…

Ramo dizisi ile ilgili bilgiler geldikçe konumuz güncellenecektir. Ramo dizisinde kimleri oyuncu olarak görmek istersiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba