Ramo Dizisi Mazhar Aslan Kimdir? (Mehmet Yılmaz Ak)

23.11.2020
824

Show Tv‘de yer alan ve izleyiciler tarafından çok sevilen ve en çok izlenen diziler arasında yer alan Ramo dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor. Diziye yeni dahil olan karakterlerden bir tanesi olan Mazhar Aslan karakteri oldukça merak edildi. Bizde dizi severler için bu konumuzda da Ramo Dizisi Mazhar Aslan Kimdir? sorusunun yanıtını vermeye çalışacağız.

Ramo Dizisi Mazhar Aslan Karakteri

Ramo Dizisi Mazhar Aslan KarakteriDizideki Mazhar Aslan karakteri gizemi ile pek çok kişiyi etkisi altına aldı. Mazhar Aslan dizide yer alan güçlü karakterlerden bir tanesidir. Cihangir onu alt etmeye çalışsa da bir türlü alt edemez. Cihangir ile arasında gizli bir savaş vardır ve bu savaşın gizemi de uzun süre gizemini koruyacak gibi görünüyor. Bizle sizlerle beraber Mazhar Aslan karakterini ilerleyen bölümlerde daha yakından tanıyacağız.

Ramo Dizisi Mazhar Aslan Kimdir?

Ramo Dizisi Mazhar Aslan KimdirRamo dizisinde yer alan Mazhar Aslan karakteri tiplemesi kadar hayat veren oyuncumuz da merak edildi. Ramo dizisinde Mazhar Aslan karakterine usta oyuncumuz Mehmet Yılmaz canlandırmaktadır. Şimdi de sizlere Mehmet Yılmaz Ak’ı daha yakından tanıtacağız. İşte usta oyuncu Mehmet Yılmaz Ak’ın hayatı ve diğer tüm bilgileri..

Mehmet Yılmaz Ak Kimdir?

Mehmet Yılmaz Ak KimdirMehmet Yılmaz Ak, 8 Şubat 1986 yılında doğmuştur. Diyabakırlıdır. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Bugüne denk pek çok dizi, film ve tiyatro oyununda yer almıştır. Pek çok özel tiyatroda görev yapmış ayrıca da tiyatro oyunu yazmıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2013 yılında Bende Özledim dizisi ile yaşamıştır.

Mehmet Yılmaz Ak Yer Aldığı Diziler

2020 – Ramo (Mazhar Aslan)
2019 – Hakan: Muhafiz  (Tekin)
2019 – Kurşun (Vural)
2018 – Çukur (Ersoy)
2018 – Halka (Çağatay Erkmen)
2016 – İçerde (Yaşar)
2013 – Ben de Özledim

Mehmet Yılmaz Ak Resmi İnstagram Hesabı

Mehmet Yılmaz Ak Resmi İnstagram HesabıBaşarılı oyuncumuz Mehmet Yılmaz Ak, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve sık sık paylaşım yapmaktadır. Mehmet Yılmaz Ak’ın resmi instagram hesabında 66 gönderisi ve 40 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır. Mehmet Yılmaz Ak’ın resmi instagram hesabı kullanıcı adı : @mehmetyilmazak

Sizler için Ramo Dizisi Mazhar Aslan Kimdir? sorusunun yanıtını vermeye çalıştık. Konu hakkında soru, görüş, düşünce ve yorumlarını aşağıda bulunan kısımdan bizimle paylaşabilirsiniz. Yeni sezonda diziye dahil olan oyunculara konumuzda bulabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. GUL dedi ki:

    BENCE HARIKA BIR DIZI SIBELIN OLMESI OLMADY YA RAMO SIMDI NE YAPAJAK