Ramo Dizisi Korkut Kimdir? Selim Erdoğan

BKM film imzalı dizinin ilk bölümü 14 Ocak 2020 tarihinde yayınlanmıştır. Show Tv’nin en çok ilgi gören dizilerinden biri olmayı başaran Ramo dizisinin senaryosunu ise Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan kaleme almıştır. Dizinin başrol oyuncularından biri olan Murat Yıldırım’ın hayat verdiği Ramo karakteri ise gerçek bir karakterden kurgulanmıştır. Geçtiğimiz günlerde sevilen diziye yeni bir oyuncunun katılacağını duymuştuk. Izleyiciler tarafından bu oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için Ramo dizisine yeni katılan başarılı oyuncu Selim Erdoğan’ı ve dizide hayat vereceği Korkut karakterini yakından tanıtacağız.

Ramo Dizisi Korkut Karakteri Kimdir?

Diziye yeni katılan Korkut karakteri hakkında ne yazık ki bir bilgi yoktur. Fakat tahminlerimize göre Korkut diziye yeni bir düşman olarak katılacaktır. Bizler resmi sitelerden herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.Ramo Dizisi Korkut Kimdir

Ramo Dizisi Korkut Kimdir?

Cuma akşamlarının reyting rekortmeni Ramo dizisinde Korkut karakterine başarılı oyuncumuz Selim Erdoğan hayat verecektir. Dizinin sevenleri tarafından bu oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için Ramo dizisine yeni katılan ve dizide Korkut karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Selim Erdoğan’ı daha yakından tanıtacağız.

Selim Erdoğan

48 yaşında ki oyuncumuz, 1 Nisan 1972 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Yıldız Kenter, Haldun Dormen gibi usta isimlerin yetiştirdiği oyuncumuz, Kamera karşısına ilk defa 1996 yılında Çiçek Taksi dizisiyle geçmiştir ve dizide hayat verdiği Abuzer karakteriyle büyük beğeni toplamıştır. Dizi devam ederken de bir çok sinema filminde yer alan Selim Erdoğan, 2000 yılında Ankara Film Festival’inde Umut Veren Yeni Erkek Oyuncu ödülüne layık gömülmüştür. Oyuncumuz 2017 yılında ise uyuşturucu yetiştirmek ve satmak suçuyla tutuklanıp cezaevine girmiştir. Hapisten çıktıktan sonra ise çok pişman olduğunu ve bundan sonra yer alacağı projelerde çok daha iyi performans sergileyeceğini, yapımcılardan 2. bir şans istediğini belirtmiştir.

Selim Erdoğan Yer Aldığı Diziler

1996-2003 Çiçek Taksi
2001 Tatlı Hayat
2002 Azad
2002 Yarım Elma
2003 Alacakaranlık
2004 Dayı
2005 Canın Sağolsun
2006 Cemile
2006 Rüya Gibi
2007 Kader
2007-2008 Kurtlar Vadisi Pusu
2008 Hemşire Meri
2009 Güldünya
2009 Kahve Bahane
2009-2010 Arka Sokaklar
2010 Adanalı
2011 İffet
2013 Görüş Günü Kadınları
2014 Ulan İstanbul
2015 Eve Dönüş
2016 Hanım Köylü
2016 İçerde
2017 Meryem

Selim Erdoğan Resmi İnstagram Hesabı Nedir ?

Tiyatroyla yakından ilgilenen ve bu zamana kadar birçok tiyatro oyununda, dizi ve filmlerde karşımıza çıkan usta oyuncu sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun insgramda 129 gönderisi ve yaklaşık olarak 3 bin takipçisi vardır. Selim Erdoğan’ın resmi instagram hesabı: @selimstyle Ramo Dizisi Korkut rolü kim

Selim Erdoğan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncu Selim Erdoğan henüz evli değildir, ancak oyuncunun 2017 yılının ilk aylarında bir kızı olmuştur. Yazılanlara göre oyuncu, sosyal medyadan tanıştığı bir kadınla birlikte olmuş, baba olduktan sonra ise Dna testi yaptırmış ve bebeğin kendi kızı olduğunu öğrenmiştir. Oyuncumuzun hayatında şuan ise bilinen biri yoktur.

Selim Erdoğan Kıyafetleri

Show Tv’nin sevilen dizilerinden birine katılan başarılı oyuncu Selim Erdoğan, artık her Cuma bizlerin karşısında olacaktır. Bizde sizler için oyuncumuzun Ramo dizisinde giydiği Ceket, pantolon, gömlek, kazak, kaban, ayakkabı gibi tüm kıyafetleri ve kullandığı tesbih, saat, kıravat, yüzük gibi tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda sizlere Show Tv’nin Sevilen dizisi Ramo’ya yeni katılan Korkut Karakterini ve bu karaktere hayat veren başarılı oyuncu Selim Erdoğan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiklerinizi, görüş ve önerilerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ramo Dizisi Korkut rolü kim detaylı bilgiler verdik. Ramo Dizisine yeni gelen oyuncular konumuzdan detayları görebilirsiniz.

Etiketler